AΛΛΑΓΗ ΔΙΣΚΩΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ZARKADAS KOSTAS
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2009, 14:22
Επικοινωνία:

AΛΛΑΓΗ ΔΙΣΚΩΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ

Δημοσίευση από ZARKADAS KOSTAS »

Ηρθε η ωρα λοιπον αν και δεν του εχω φερθει με βια ποτε..............μα ποτε.Ενταξει ομως στα 13 χρονια και κοντα στα 50.000 klm ας ειναι.Εκτος ομως της μαμας Yamaha ποιος εχει κανει αλλαγη με after market δισκους κι εμεινε ευχαριστημενος?Εννοω μονο τους δισκους συμπλεξης κι οχι και τα μεταλικα δισκακια γιατι παει μακρια η βαλιτσα.Επισης να ρωτησω....................να παραγγειλω και φλαντζα μαζι η βγαινει αυτουσια η παλια?

Άβαταρ μέλους
theovivad
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ 02 Σεπ 2016, 19:24
Model: FZS600
Model year: 2001
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Re: AΛΛΑΓΗ ΔΙΣΚΩΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ

Δημοσίευση από theovivad »

Καλησπέρα...

Εδώ ένα βιντεάκι για να πάρεις περίπου εικόνα...
https://www.youtube.com/watch?v=iQejoxdatGM

Από ψάξιμο που έκανα πριν αρκετό διάστημα (εγώ δεν χρειάστηκε ακόμη ν΄αλλάξω) θα σου πρότεινα τα μανίσια.

Άβαταρ μέλους
ZARKADAS KOSTAS
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2009, 14:22
Επικοινωνία:

Re: AΛΛΑΓΗ ΔΙΣΚΩΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ

Δημοσίευση από ZARKADAS KOSTAS »

χα χα χα ευχαριστω....γνωριζω να αλλαξω δισκους το θεμα μου ειναι οτι μου φαινεται πολυ παραξενο να εχουν φαγωθει με τετοια χρηση που του κανω.Πριν ενα χρονο εβγαλα το καπακι να καθαρισω τις βρωμιες απο τα σπρευ της αλυσιδας.Ισως πειραξα λιγο τον ρεγουλατορο και γι αυτο μου κανει τετοια.Θα το δω αυριο. <>60

Άβαταρ μέλους
HARIS S2
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 879
Εγγραφή: Πέμ 11 Σεπ 2008, 17:05
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: AΛΛΑΓΗ ΔΙΣΚΩΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ

Δημοσίευση από HARIS S2 »

σε fzs600 εχει ξανα τύχη να αλλαχτούν δίσκοι στα 50.000 δεν είναι τόσο περίεργο. το συγκεκριμένο άτομο το ειχε απο καινούριο και δεν το κακομεταχειριζονταν.
http://www.youtube.com/watch?v=97DZe27_wTA
καποια κοματια οταν τα ακους, σου ανοιγουν το μυαλο και περναει η ζωη απο μπροστα σου, σε απιστευτες εικονες.............................. και σαν μοτοσυκλετιστης εχω πολλες με καλους ΦΙΛΟΥΣ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φρένα-Μετάδοση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες