Θελω καθρεφτες σαν του antonis_FR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Θελω καθρεφτες σαν του antonis_FR

Δημοσίευση από lari »

Καλησπερα παιδια.

Η μονη ατελεια πανω στο μηχανακι μου ειναι πιστευω οι καθρεφτες του που ειναι σαν απο scania!!!(δε ξερω αν γνωριζετε)
Ψαχνω καθρεφτες σαν του αντωνη antonis_FR http://www.fazerclub.eu/forumx/viewtopi ... 6&start=60 αλλα αυτος ειναι τρελος! Νομιζω οτι μου χε πει οτι τους αγορασε γυρω στα 250-300 κατοσταρικα!!!!! +:Brick wall=+:](*,)
Για καθρεφτες δε θελω να δωσω τοσα λεφτα. Θα ηθελα ομως να βαλω aftermarket που να μοιαζουν με αυτους.
Απ οσο εχω ψαξει στο διαδικτυο δεν εχω βρει καθρεφτες που να ταιριαζουν στο 800. Δε ξερω φυσικα αν ειναι ιδιοι με του 1000!
Μηπως εχει κανεις κατι στα υπ οψιν του?
Και ενα αλλο θεμα, λετε να εχω θεμα απο αποψη λειτουργηκοτητας? μιλαμε με δεδομενο ομως οτι δε θα παρω σκαρτο φθηνο πραμα!!
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Θελω καθρεφτες σαν του antonis_FR

Δημοσίευση από lari »

κανεις ρε σεις?
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
araps
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 23:25
Model: -
Τοποθεσία: ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Επικοινωνία:

Re: Θελω καθρεφτες σαν του antonis_FR

Δημοσίευση από araps »

Ζηλιαρηηηη!!!! :D

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Θελω καθρεφτες σαν του antonis_FR

Δημοσίευση από lari »

αντε να χαθεις σκ@τι@ρη!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Jo.Da. την Παρ 15 Ιούλ 2011, 15:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: βάλτε και λίγο καμουφλάζ...
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Θελω καθρεφτες σαν του antonis_FR

Δημοσίευση από jskf16 »

Oxι τιποτα αλλο , αλλα επειδη μας ειπες γαιδαρους :mrgreen: :lol: , στο 800 καποια after αξεσουαρ ακομα δεν υπαρχουν , αλλα συνεχως βγαινουν.Αν θες ακριβως τους ιδιους με του Αντωνη χλωμο , προς το παρων....μιλωντας παντα για ποιο φτηνους!!

Στο θεμα λειτουργικοτητα , θα εχεις θεμα...αν εισαι καμια ντουλαπα σιγουρα :mrgreen: , οι καθρεπτες ειναι αρκετα μεσα απο τους μαμα , και φανταζομαι ενα μερος του οπτικου πεδιου πισω σου θα ειναι μειωμενο.

....πρεπει να ψαχνεις συνεχεια , αφου ολο και βγαζουν κομματια νεα για το 800.Ριξε μια ματια στους baraccuda , oπως επισης καλο ειναι να γνωριζεις την αποσταση απο τις βιδες του καθρεπτη , ωστε να μπορεσεις να κανεις σωστα τη παραγγελια σου και εν τελει να μπαινουν!

:/abwave::)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες