Ανάρτηση FZS1000

estranged

Δημοσίευση από estranged »

Nα είσαι καλά ρε Lyon!Κι εμένα με ευχαριστεί να μοιράζομαι αυτά που διαπιστώνω ο ίδιος αλλά και να εκλαμβάνω νέες πληροφορίες,κάτι στο οποίο με έχεις βοηθήσει και εσύ! :wink: (ειδικά εκείνο το trip computer που έφερες απ'έξω με ψήνει αρκετά και μόλις αδειάσω απο το να αλλάζω λάστιχα θα το κοιτάξω το θέμα πιο ζεστά!)
Απλά αυτό που με στεναχωρεί είναι οτι δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο για να γράφω όσα θέλω με το τρόπο που θέλω.Τέσπα,ότι μπορώ κάνω όπως και όλοι μας άλλωστε!
Το θέμα με τον καφέ που λές,έσσω έτοιμος μιας και η αδελφή μου μένει Αθήνα και γεννάει μέχρι τέλος του μήνα οπότε θα κατέβω στάνταρ και ελπίζω με τη μηχανή.Είδωμεν!Το σίγουρο είναι οτι εκτιμάμε και οι δύο τι έχουμε ανάμεσα στα πόδια μας(και όχι απλά να προσπαθούμε να επιβεβαιώσουμε τις επιλογές μας όπως βλέπω συνήθως!) και έχουμε πολλά να πούμε και απο κοντά! :wink:

Άβαταρ μέλους
spiroslfc
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Παρ 02 Μάιος 2008, 00:39
Model: -
Τοποθεσία: Αγ.αναργυροι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spiroslfc »

ευχαριστω πολυ για ολα.αν κατεβεις αθηνα στειλε μην.να τα πουμε να πιουμε καφε και ο lyon.αν ειναι να ανεβω σαλονικα θα στειλω μην.αυτος που ειχε τη μηχανη ειναι στα ιδια κιλα ισως και λιγο παραπανω απο μενα.εγω δεν ημουν και πολυ του στριψιματος [στριφτερμαν] πιο πολυ παιχνιδι[στυλ σουπερ μοτο] ΧΤ ειχα.τωρα εκτος απο βολτες και αλλα[απο σουζα καλα τα παω γιατι εχω λοξα με τη σουζα]θελω να το μαθω πως στριβει.ακομα αρχη ειναι σιγα σιγα εχω παει κανα 2 βολτες επιδαυρο που εχει ωραια διαδρομη.απο το μηχανακι δεν εχω καποιο προβλημα σταθερο ειναι δεν μου εχει κανει κατι.ηθελα να δω περι ρυθμισεων μηπως και γινει καλυτερο δεν το πειραζω ακομα να το μαθω λιγο και μετα θα αρχισω να το ψαχνω.θα τα πουμε ευχαριστω και παλι
Ολα ειναι δρόμος

estranged

Δημοσίευση από estranged »

Φυσικά και θα πιούμε καφέ!
Όμως ένα έχω να σου πώ με όλη την σοβαρότητα μου:
ΜΙΑ φορά να μπείς στις Σέρρες(ούτε κάν Μέγαρα.ΣΕΡΡΕΣ!) και να δείς τι ακριβώς μπορεί να κάνει η μοτοσυκλέτα σου(ειδικά άμα είναι καλορυθμισμένη!) θα ξεχάσεις σούζες (για να κάνεις οικονομία στο λάστιχο!) και κυρίως την Επίδαυρο!Την πρώτη φορά που βγήκα απο την πίστα και οδήγησα στον δημόσιο,μου φαινόταν οτι πατάω πάνω σε σαπουνόνερα!).Θα απορείς ''τι έκανα τόσο καιρό και νόμιζα οτι έστριβα?!''!
Σου το εύχομαι όπως το εύχοπμαι σε οποιονδήποτε μοτοσυκλετιστή!

Άβαταρ μέλους
Frezas
Δημοσιεύσεις: 3848
Εγγραφή: Σάβ 02 Απρ 2005, 15:14
Model: MT09
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Frezas »

estranged έγραψε:Φυσικά και θα πιούμε καφέ!
Όμως ένα έχω να σου πώ με όλη την σοβαρότητα μου:
ΜΙΑ φορά να μπείς στις Σέρρες(ούτε κάν Μέγαρα.ΣΕΡΡΕΣ!) και να δείς τι ακριβώς μπορεί να κάνει η μοτοσυκλέτα σου(ειδικά άμα είναι καλορυθμισμένη!) θα ξεχάσεις σούζες (για να κάνεις οικονομία στο λάστιχο!) και κυρίως την Επίδαυρο!Την πρώτη φορά που βγήκα απο την πίστα και οδήγησα στον δημόσιο,μου φαινόταν οτι πατάω πάνω σε σαπουνόνερα!).Θα απορείς ''τι έκανα τόσο καιρό και νόμιζα οτι έστριβα?!''!
Σου το εύχομαι όπως το εύχοπμαι σε οποιονδήποτε μοτοσυκλετιστή!
Φιλαρακι καλα τα λες, αλλα εισαι μωλις 1 ωρα δρομο απο το "ναο"...ρωτα και εμας ποσες ωρες θελουμε και εξοδα εχουμε για να μπαινουμε Σερρες, γιατι τα Μεγαρα ειναι αλλη Ιστορια, πονομενενη..... :cry:
show must go on....

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
spiroslfc
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Παρ 02 Μάιος 2008, 00:39
Model: -
Τοποθεσία: Αγ.αναργυροι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spiroslfc »

φιλε μου θα τα πουμε απο κοντα.δεν με τραβαει το να στριβω το μηχανακι απλα θελω να το μαθω λιγο.ουτε το να μπαινω πιστα να στριβω,δε λεω θα μου αρεσε να το ξερω να στριβω.αν μου εδινες ομως ενα μηχανακι σουπερ μοταρ θα εμπαινα πιστα να παιξω να ντριφταρω να στριψω μου αρεσει περισοτερο.το fazer το πηρα για κανα ταξιδι,αλλα ηθελα το 1000 να εχω και δυναμη και ηθελα το παλιο που η σελα για δευτερο ατομο[η γυναικα μου]ειναι πολυ καλη γιατι απο το καινουριο ειναι λιγο αβολη.ειδες περι πιστας τι απαντησε και ο frezas.καλο ειναι ομως να πηγαινουμε σε πιστα ειδικα αυτοι που θελουν να στριβουν τα μηχανακια τους γιατι οι δρομοι μας σαφως και δεν ειναι καλοι και εχουν και αλλους κινδυνους.
Ολα ειναι δρόμος

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναρτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες