Εξάτμιση FZ1

Προστασία, αξεσουαρ, οπτικές βελτιώσεις και φανοποιία
Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από koulis »

παρτην αφοβα την κινεζικη....καντης κ ενα κοντυμα σε εναν εξατμισα κ εισαι αρχοντας :)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

antonis_FR
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2008, 13:35
Model: -
Τοποθεσία: Kallithea-Athens
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από antonis_FR »

koulis έγραψε: οσο για το σε ποια μοντελα μπαινει μπαινει σε ολα τα fz1 '06+ κ αν δεν κανω λαθος μπαινει κ σε οσα εχουν κ διπλο σταντ....αυτο βεβαια θα το επιβεβαιωσει ο antonisfr :)
Θα συμφωνησω εν ολοις με τον Κουλη και θα επιβεβαιωσω οτι μπαινει και στα Fz1 με 2πλο σταντ,απλα θελει μικροπατεντα γιατι πλεον δεν υπαρχει στοπ στο σταντ και βρισκει πανω στο τελικο οταν κλεινει. :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
zisisx
Δημοσιεύσεις: 965
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 17:49
Model: -
Τοποθεσία: Πρεβεζα-Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από zisisx »

πολυ ωραια....σιγουρα απο θεμα εμφανισης τα σπαει ειναι οντως λες κ την πηρες απο αγωνιστικο μηχανακι.....
Χαμογελατε......κανει τους αλλους να ανησυχουν.....!!!!!

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: zisisx,
δεν βαζεις για πουλημα την mivv....? +:Whistle=+::-
κανα 250€ θα τα πιασει....βαζεις κ αλλα τοσα κ νατο το θεϊκο τελικο της racefit :)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
zisisx
Δημοσιεύσεις: 965
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 17:49
Model: -
Τοποθεσία: Πρεβεζα-Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από zisisx »

καλε μου φιλε ωραια η σκεψη σου αλλα δεν εχω σκοπο να αλλαξω πολλα πραγματα πανω στη μηχανη....
γιαυτο το λογο προτιμησα κ μια με πολλα εξτρα πανω της.....
ισως καποιες λεπτομερειες κ μικροεπεμβασεις για να γινει λιγο πιο ''δικια μου'' οπως π.χ. οι μανετες που παραγγειλαμε...
περιμενω το πρωτο μου παιδι οποτε καταλαβαινεις οτι τα πολλα πολλα μειωνονται.... :lol: :lol: :lol: :lol:

by the way.....ωραια φωτο......πιο αλητεια...... :D
Χαμογελατε......κανει τους αλλους να ανησυχουν.....!!!!!

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από koulis »

νεα εξατμα απο την ιταλικη εταιρεια......

Evo 2 Factory R

επισης εχει βγαλει κ παραλληλο εγκεφαλο Leo Vince
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
H.A.Balafoutre
Δημοσιεύσεις: 901
Εγγραφή: Τρί 02 Αύγ 2005, 16:14
Model: FZ6
Τοποθεσία: Κατά_Προσέγγιση_Εδώ
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από H.A.Balafoutre »

Επιτέλους, ένας ακόμη λόγος για να αγοράσω FZ1...
Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

Άβαταρ μέλους
johnny
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευ 21 Δεκ 2009, 17:36
Model: -
Τοποθεσία: Αθήνα - Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από johnny »

koulis έγραψε:νεα εξατμα απο την ιταλικη εταιρεια......

Evo 2 Factory R

επισης εχει βγαλει κ παραλληλο εγκεφαλο Leo Vince
Αχ ρε Κούλη τι μας κάνεις πάλι...
Και πάνω που είχα αποφασίσει να αλλάξω την akrapa με την mivv...
Ξέρουμε πότε θα βγει?

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: johny,
δεν το γνωριζω...αλλα για να την εχει βγαλει στο site προφανως κυκλοφορει ηδη....
ψαξε ebay :wink: :/abwave::)
οσο για το τι σας κανω....εχω πολλαααα ακομη να σας κανω :mrgreen: θα σας ξεφραγκιασω :lol:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: johny,
ξεχασα να βαλω 2 link απο ebay που ειχα βρει προχθες.....
ειναι ο ιδιος πωλητης.....πρωτα η εξατμα....565€ χωρις τα μεταφορικα αλλα δεχεται κ προσφορα για χαμηλοτερη τιμη...

http://cgi.ebay.it/TERMINALE-LEOVINCE-F ... 2a0eb524c0

κ η δευτερη κ καλυτερη ευκαιρια...εξατμα κ commander V μαζι στα 780€ κ δεχεται κ προσφορα για χαμηλοτερη τιμη...
δλδ αν τον ριξεις στα 750€ κ κανα 50€ το πολυ τα μεταφορικα με 800€ εισαι κομπλε κ εξατμα κ προγραμμα*
αν δεν φοραγα ηδη εξατμα θα το σκεφτομουν πολυυυυ σοβαρα :wink:

http://cgi.ebay.it/LEOVINCE-FACTORY-R-P ... 2a0eb53e62

*410€ πουλαει η tecnomoto το commander V http://www.tecnomoto.gr/ShowProductsBy. ... aha&sid=25
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
ghost
Δημοσιεύσεις: 730
Εγγραφή: Τετ 11 Φεβ 2009, 16:35
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από ghost »

φωτακο κοιτα :mrgreen:
Εικόνα
«ΑΠΟΣΚΟΤΗΣΟΝ ΜΟΥ»,«φύγε από μπροστά μου, να μη μου κρύβεις τον ήλιο» ή «μη μου στερείς αυτό που δεν μπορείς να μου δώσεις».

Άβαταρ μέλους
johnny
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευ 21 Δεκ 2009, 17:36
Model: -
Τοποθεσία: Αθήνα - Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από johnny »

:arrow: ghost
Η εξάτμιση τουλάχιστον εμφανισιακά σπέρνει..
Τώρα δε ξέρω από ήχο..
Για δώσε αν μπορείς περαιτέρω πληροφορίες...
(τιμη,κλπ)

Άβαταρ μέλους
ghost
Δημοσιεύσεις: 730
Εγγραφή: Τετ 11 Φεβ 2009, 16:35
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από ghost »

johny οταν την πηρα την εβαλα χωρις ταπα ενταξει ημουν κατευθειαν για κορυδαλλο με την ταπα βγαζει ενα γαματο ηχο και δουλευει πολυ καλα με το power commander και φιλτρο bmc με βοηθεια ενος φιλου εβαλα προγραμμα στην πραγματικοτητα γαζωνει τωρα αλογα δεν γνωριζω παντος δουλευει τρελλα αν ψοφησει τωρα στην πορεια ψοφισε,
ααααααααα εχει ενα κακο καει λιγο παραπανω :mrgreen: :mrgreen:
«ΑΠΟΣΚΟΤΗΣΟΝ ΜΟΥ»,«φύγε από μπροστά μου, να μη μου κρύβεις τον ήλιο» ή «μη μου στερείς αυτό που δεν μπορείς να μου δώσεις».

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: ghost,
μ'αρεσει που πριν καιρο ειχες ακυρωσει μια παραγγελια για εξατμα απο αμερικη κ μετα περιμενες μια καινουρια κ απο οτι βλεπω εχεις ακομη του toumpa την εξατμα....εμφανισιακα ετς ετς....βγαινει πολυ εξω,το τελειωμα της (αυτο το κοφτο εννοω) ειναι πολυ μεγαλο.....παρ'ολα αυτα γουστα....αν εσενα σ'αρεσει πασο.....οσο για commander με βαζεις σκεψεις θα ελεγα..... +:Think=+::-k αλλα ειπαμε προεχει η αναρτηση :mrgreen:

υγ:εγω λεω να τη βγαλεις κ να βαλεις leo vince ή racefit ή εστω καποια αλλη σε στυλ gp αλλα σε πιο κοντο οχι να βγαινει τοσο πισω...εκτος κ αν κοντυνεις το mid pipe :wink:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
andreas x
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τετ 27 Φεβ 2008, 12:33
Model: -
Τοποθεσία: kalamata
Επικοινωνία:

Re: Εξάτμιση FZ1

Δημοσίευση από andreas x »

Για αυτη τι λετε ??Εχει καποιος καποια γνωμη???



Link
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες