Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Προστασία, αξεσουαρ, οπτικές βελτιώσεις και φανοποιία
Απάντηση
GeoRS
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Παρ 18 Μάιος 2012, 13:20
Model: FZ1
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από GeoRS »

Για πείτε γνώμες ρε παιδιά?

Link


Link


Link


Link


Link



Link

Άβαταρ μέλους
delrules
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Σάβ 19 Μάιος 2007, 13:57
Model: FZ1
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από delrules »

Νομιζω οτι χαλαρα κερδιζει η leovince....


Link
Save Your Mind, Listen To Metal..

Μοτοσυκλέτα για ζωή..

GeoRS
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Παρ 18 Μάιος 2012, 13:20
Model: FZ1
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από GeoRS »

Καλησπέρα, η συγκεκριμένη βγαίνει και σε καλή τιμή.
Το θέμα είναι ότι από τα βίντεο που βλέπουμε , προσωπικά δε καταλαβαίνω τι ήχο βγάζουν στη πραγματικότητα, δεν έχω βρει ποιοτικό βίντεο που να βοήθα.
Όσο μικρότερο είναι το καζανάκι τόσο πιο πολύ θόρυβο βγάζει, βλέποντας όμως βίντεο μπερδεύομαι τι μια κάνουν σαν τρακτέρ, την άλλη δεν ακούγονται, παράλληλα βάζεις παρεμφερή 1000 και λες εδώ μάλιστα καταλαβαίνω.
Είναι και τα χρήματα πλέον δύσκολα……2 οπότε λες μάλιστα…….
Κρίνοντας από το προηγούμενο μηχανάκι πήγαινα για MIVV και επειδή γουστάρω ένταση ήθελα GP. Βλέποντας όμως τιμή στη LeoVince άρχισα να το σκέπτομαι, μιας και δε νομίζω πως τελικά στο δικό μας μηχανάκι κάνουν τρελή διάφορα………..

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: geors,

σε τι τιμες βρισκεις τις leo κ σε τι τιμες τις mivv?

:)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
delrules
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Σάβ 19 Μάιος 2007, 13:57
Model: FZ1
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από delrules »

koulis εισαι καλα? (πως και δεν του ειπες ότι ολα αυτα ειναι χασιμο χρονου και να παει κατεθειαν σε racefit??? :mrgreen: :mrgreen: +:Think=+::-k +:Think=+::-k +:Whistle=+::-
Save Your Mind, Listen To Metal..

Μοτοσυκλέτα για ζωή..

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: del,

εννοειται οτι του τα εχω πει κ σε πμ :wink: :)
κ του εχω κανει κ προταση κιολας.....ξερει για τι πραγμα μιλαω ο geors......
γιατι αν βρισκει την leo σε τιμη που φανταζομαι με κατιτις παραπανω εχει racefit :wink: 8)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

GeoRS
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Παρ 18 Μάιος 2012, 13:20
Model: FZ1
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από GeoRS »

Καλημέρα παιδιά,
Χαχαχαχαχαχα έχω πάρει τις πληροφορίες μου από τον Kouli , έχω ρωτήσει τον ειδικό………Και περιμένουμε………
Οι τιμές είναι καλές, όσο αφορά τη Mivv είναι ένα μεγάλο ηλεκτρονικό κατάστημα που βρίσκεται στη Νέα Ερυθραία, έχει πολύ καλή τιμή, αλλά οι πληροφορίες που έχω βρει λένε ότι σε κάποιους έπαιξε μ@....@ με τη τιμή και τη προκαταβολή.
Στη LeoVince τώρα, έρχεται σπίτι από μεγάλο κατάστημα της Πάτρας σε τιμή πιο κάτω της Mivv κανά 40ευρωπουλα περίπου.
Η LeoVince έρχεται με τα μεταφορικά στο σπίτι στα 290ευρωπουλα, η διάφορα τους δεν είναι μεγάλη όμως το ενδεχόμενο της μ@...@ς με κάνει να σκέπτομαι τη LeoVince. Όλα αυτά φυσικά, ανεξάρτητα από τα όσα είπαμε με το Kouli.

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Mivv GP Carbon LeoVince GP Style

Δημοσίευση από koulis »

οποτε με 300€ εχεις κομπλε την leo vince,ωραια....?
με κατιτις παραπανω εχεις το απολυτο το τελειο που μπορεις να βαλεις.....στα εχω πει κ σε πμ.....
μολις γυρισω απο διακοπες ξανασυζηταμε.....οχι για μενα,αλλα για το καλο το δικο σου :mrgreen: :lol:
γιατι τωρα σκεφτεσαι να δωσεις 300 κ μολις βρεθουμε σε καμμια βολτα κ δεις ΤΟ μπουρι απο κοντα θα το μετανιωνεις που οταν ειχες την ευκαιρια δεν το τσιμπησες..... :wink:
τι λεω ο πστης.....πρεπει να τους πει καποιος εκει στην racefit για το promotion που τους κανω :lol: :lol:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες