Εξατμιση Racefit σε FZ1

Προστασία, αξεσουαρ, οπτικές βελτιώσεις και φανοποιία
Άβαταρ μέλους
Thanasis_FZ1
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 14:34
Model: FZ1
Τοποθεσία: Αστερισμος της Ανδρομεδας
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanasis_FZ1 »

Κουλη κατσε φρονιμα!Αφραγκοι ανθρωποι γιατι μας βαζεις φωτιες!Μια YOSHIMURA φοραω κ οταν το βαζω μπρος να ζεσταθει βγανει μια γρια απ'τον πρωτο κ μου ζαλιζει τα καλαμπαλικια "κυριε... ειν'αναγκη ν'ακουμε αυτο το πραγμα να βου'ί'ζει τοση ωρα?? Σας παρακαλω,δε γινεται" κ μου τα κανει ζεπελιν! Βεβαια τρωει γειωμα :twisted: .Με τη RACEFIT θα βγει με το καλασνικοφ κ θα :shootright: :shootright: .Ασε μας να'αγιασουμε λεβεντη μου!
Χορος Ρουμπα κ ελια Θρουμπα!!

GrDreamer
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 759
Εγγραφή: Δευ 22 Φεβ 2010, 01:16
Model: CBR
Model year: 1999
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από GrDreamer »

Kouli πές τους εκεί στο εργοστάσιο να βγάλουνε μπουρί για fzs 600!!!!

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: thanasisfz1,
με racefit υπαρχει κ ταπα ρε συ.....μια χαρα normal ακουγεται στο ρελαντι.....μολις ανοιξεις γκαζι αρχιζει το ουρλιαχτο....... :wink:

:arrow: grdreamer,
στο F.A.Q section που εχουν στο site γραφουν οτι ειναι "ανοιχτοι" σε ιδεες κ προτασεις
για καποιο custom project που θα ζητησει καποιος πελατης που θελει κατι ξεχωριστο.....οποτε δεν χανεις τπτ να στειλεις ενα mail :wink: :)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
Thanasis_FZ1
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Σάβ 04 Φεβ 2012, 14:34
Model: FZ1
Τοποθεσία: Αστερισμος της Ανδρομεδας
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanasis_FZ1 »

Κοιτα να δεις τι κανεις τωρα...θα τη βλεπω στον υπνο μου!!
Χορος Ρουμπα κ ελια Θρουμπα!!

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

εεεετσιιιιι.........εεεεετσσιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

θα σου ζαλισω τα καμπανελια μεχρι να την βλεπεις κ στον ξυπνιο σου πανω στο μηχανακι σου!!!!!!!!!!!!

:twisted: :mrgreen: :lol:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από ilias »

mivv carbon ,

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us


,,,ετσι για κοντρα :{}\/ :{}\/ :{}\/ :mrgreen:
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

ωραια κ η mivv μαλλια....δεν αντιλεγω.....απλα την εχω δει κ την mivv απο κοντα οπως κ αρκετες ακομη
απο θεμα ποιοτητας,ενωσεων κτλ αλλα κ σαν πρωην κατοχος akra η racefit ειναι μπροστα...... :wink:
οταν κατεβω κατω τελος του μηνα θα καταλαβεις......

:) :/abwave::)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από ilias »

εμενα με αρεσει //// :/abwave::) :/abwave::)
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Tην ειδα και την ταπα,ειχα βαλει εχθες στη τραπεζα τα λεφτα και ηθελα το βραδυ να την παραγγειλω αλλα δεν ειχα δει οτι θελει και κοντα στα 100 ευρωπουλα μεταφορικα.Αυριο πρωι θα παω παλι στη τραπεζα να βαλω τη διαφορα να την παραγγειλω.Ολα μαζι μας βγαινουν ενα 700 ευρω πιστευω να τα αξιζει τα λεφτα που θα χωσω...

Άβαταρ μέλους
dimitrisfz
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 20:12
Model: MT09
Model year: 2015
Τοποθεσία: Milktsi
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από dimitrisfz »

700 για τελικο?? :shock: :shock:

βαλε ενα olhins πισω να γουσταρεις αδερφε!!! :/abwave::) :/abwave::)
Οι σοφοί μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
Οι ανόητοι μιλούν επειδή πρέπει κάτι να πουν.
Πλάτων, 427-347 π.Χ

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: ilias,

καλα κανεις κ σου αρεσει.....δεν αντιλεγει κανεις :) :/abwave::)

:arrow: thanos 83,
μην την παραγγειλεις ακομη!!!στειλε ενα mail κ ρωτησε τους ποσο ειναι τα μεταφορικα για ελλαδα.....
μεσω του site τους σου βγαζει λαθος ποσο για τα μεταφορικα που ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
αν θυμαμαι καλα μου ειχε απαντησει μια κοπελα που δουλευει στην racefit οτι ειναι γυρω στις 24 με 28 λιρες τα μεταφορικα κ θυμαμαι οτι μου ειχε πει πως αν θελω να την παραγγειλω να επικοινωνησω αμεσα μαζι της την στιγμη της αγορας για να διορθωσει το λαθος.....ποσα € εβαλες στον λογαριασμο σου?γιατι οπως τα υπολογιζω ειναι 425 λιρες η εξατμα χωρις την ταπα + 28 λιρες το πολυ τα μεταφορικα συνολο 553 λιρες δλδ 705€

:arrow: κομμμπαρε,κ η racefit τα αξιζει μεχρι τελευταιο € τα 700€ που κοστιζει.....αν ημουν αναμεσα σε ohlins-racefit
παλι την racefit θα διαλεγα να βαλω 1η.... :) μην κοιτας που φορας leo gp pro..... :mrgreen: αν ειχες racefit θα της εκανες κ εσυ το promotion που κανω εγω :lol:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Kouli εχω βαλει στο λογαριασμο μου 610 ευρω γιατι εκανα τη μετατροπη απο λιρες σε ευρω και εβγαινε με τη ταπα μαζι 602 ευρω αλλα δεν ειχα δει τα μεταφορικα και εχθες το βραδυ ειδα οτι παει 555 λιρες με τα μεταφορικα,συνολο 700 και κατι ψιλα...Μολις τουσ στειλω mail θα κανουν αυτοματα την αλλαγη?

:arrow: dimitrisfz προτιμω να βαλω τελικο τωρα παρα την αναρτηση,δε μου αρεσει να το εχω κανει abarth και να φοραω την εργοστασιακη εξατμιση...το επομενο που θα αλλαξω θα ειναι η αναρτηση η πισω μετα το μπροστινο συστημα και τελος θα βαλω τις ζαντες τις μαρκεζινι

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

χωρις ταπα ειναι 555 λιρες δλδ 705€ χοντρικα.....
με ταπα ειναι + 37.5 λιρες δλδ αλλα 50€....
βεβαια σου εχω λυση......εχω 3 ταπες για την racefit.....
οποτε μια απο τις 2 στην πουλαω μιση τιμη απ'οτι η racefit :)
οποτε μην αγορασεις ταπα..... :wink:
ναι,οταν θα ειναι να κανεις την αγορα επικοινωνησε μαζι τους,αλλα κ τωρα επικοινωνησε μαζι τους για να επιβεβαιωσεις οτι ειναι τοσα τα μεταφορικα :wink:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Kouli 555 λιρες ειναι ολα μεσα και τα μεταφορικα.Τελος παντων τη ταπα θα την παρω απο εσενα αφου εχεις 3 και το βραδυ μολις σχολασω απο τη δουλεια θα παω σε ενα φιλο μου που ξερει πολυ καλα αγγλικα να τους στειλω το mail να δω τι θα μου απαντησουν...

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

ωπ εχεις δικιο!!!!!!!!!!!
στην αρχη υπολογισα λαθος!!!!
553 λιρες αντι για 425+28=453 λιρες που σημαινει 580€......αρα μαλλον σου φτανουν τα χρηματα να την αγορασεις κ τωρα αμεσως......δεν ειναι δυσκολο με το mail αν θες παρε με τηλ να σου τι να τους γραψεις κ να την αγορασεις τωρα εφοσον σου απαντησει θετικα οτι τα μεταφορικα ειναι τοσα οσα ειπαμε :wink: :/abwave::)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες