Αλλαγη καθρεπτων σε FZ1 S

Προστασία, αξεσουαρ, οπτικές βελτιώσεις και φανοποιία
Απάντηση
OUTLAW
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2010, 13:15
Model: -
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Αλλαγη καθρεπτων σε FZ1 S

Δημοσίευση από OUTLAW »

εχει δοκιμασει κανεις να βαλει aftermarket καφρεπτες?

ειχα παρει τους παρακατω απο ebay http://viewitem.eim.ebay.gr/Rtroviseurs ... 01615/item
αλλα περα απο το γεγονος οτι ειναι αισχος ποιοτηκα,δεν ταιριαζει και η βαση κατω παρολο που εγραφε οτι κανουν....τεσπα


τωρα βρηκα αυτους της baraccuda http://www.barracudamoto.it/DettaglioPr ... 287&CAT=45 εχει τους ιδιους και χωρις φλας...

οποτε θελει σκεψει..ή θα βγαλω απο το body τα φλας θα κλεισω τις τρυπες και θα το βαψω για να εχω τους καθρεπτες με φλας ή θα τα αφησω στην θεση τους και θα βαλω αυτους χωρις φλας...το θεμα ειναι το αποτελεσμα πως θα δειχνει.......


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Αλλαγη καθρεπτων σε FZ1 S

Δημοσίευση από jskf16 »

....γιατι , δε σου αρεσει να αφησεις τα φλας απο το body και να τα συνδεσεις μαζι και με τους καθρεπτες .
Θες ενα απο τα δυο να ειναι με φλας :?: :roll:

OUTLAW
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2010, 13:15
Model: -
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Re: Αλλαγη καθρεπτων σε FZ1 S

Δημοσίευση από OUTLAW »

οχι δεν μου αρεσει γιατι αν εχεις και στο body και στους καθρεπτες την ωρα που θα αναβεις φλας δεν θα αναβει ταυτοχρονα (body και καθρεπτης) υπαρχει μια καθυστερηση μεταξυ των δυο (+ οτι γινετε σαν τσιρκο μετα)......υπο αλλες συνθηκες θα μπορουσα να το φτιαξω αυτο αλλα επειδη φοραω τηλεειδοποιηση δεν γινετε........

για να παιξει η τηλεειδοποιηση οπως πρεπει εχω βαλει στο φλας πυκνωτη και διοδο.....και αυτο γιατι τα φλασακια μου ειναι led και εχουν αλλη ωμικη αντισταση......τωρα στα ειπα επιγραμματικα και μπορει να σε μπερδεψα.......ειναι αλυσιδα το θεμα ετσι οπως εχω μονταρει το μηχανακι.....

το θεμα ειναι εμφανισιακο...δεν ξερω πως θα δειχνει....θα του παει?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitrisfz την Πέμ 19 Αύγ 2010, 10:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: παραθεση

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Αλλαγη καθρεπτων σε FZ1 S

Δημοσίευση από jskf16 »

......καταλαβα :mrgreen:
στο θεμα εμφανιση ειναι υποκειμενικο , για την τελικη οψη......κανε στην αρχη το ποιο ευκολο σαν τοποθετηση και εαν δε σου αρεσει κανε την αλλη επιλογη που εχεις ως τοποθετηση/εμφανιση.
:/abwave::)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης