Bγαλσιμο φτερο..ανακλινομενη πινακιδα..

Προστασία, αξεσουαρ-οπτικές βελτιώσεις, φανοποιία
SantisFz
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2014, 14:50
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Bγαλσιμο φτερο..ανακλινομενη πινακιδα..

Δημοσίευση από SantisFz »

Καλησπερα παιδια! επιχειρησαμε με εναν κολλητο να βαλουμε την αναδιπλουμενη την βαση και βασικα επιχειρησε και τα καταφερε γτ εμενα το χερι μου δεν την παλευει ! τελος παντων .. μου αρεσει αλλα κατι με χαλαει λιγο... φλασακια θα βαλω το βραδυ που θα φυγω απο την δουλεια .. θελω να μου απαντησετε κυριολεκτικα φαινεται ασχημα η θυμιζει γυφτια?? για να ξαναβαλω την βαση της μανας της και να τελειωνει η υποθεση ευχαριστω πολυ!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

και αυτες ειναι οι μανετες που πηρα απο εβαυ και εμεινα εκπληκτος απο την ποιοτητα δεν το περιμενα!

Εικόνα


θελω αυθεντικες γνωμες ομως αμα δεν ειναι ωραια να μου πειτε
ειναι καλη - ωραια ρε παιδια η φαινεται καρναβαλι γυφτια? ε??

Άβαταρ μέλους
Arhs
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Πέμ 11 Φεβ 2010, 01:57
Model: FZ6 S2
Model year: 2009
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Bγαλσιμο φτερο..ανακλινομενη πινακιδα..

Δημοσίευση από Arhs »

Καταρχας για να εχεις μπει στην διαδικασια να ρωτας αν μας αρεσει η οχι υπαρχει ιδη ο προβληματισμος μεσα σου αν δεν εχεις εχεις σκοπο να την κρυβεις απο κατω δεν βρισκω ουτε ενα λογο γιατι να μπεις στην διαδικασια να την βαλεις και να βαλεις μουφα αφτερμαρκετ φλασακια που κατα 99% δεν θα φενονται οπως τα μαμα,και δευτερον θα κανουν βολτα οι λασπες απο τα νερα σε σημεια που το μαμα καλυμα δεν αφηνει.....

Προσωπικα δεν μου αρεσει περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλος που το εχει οπως το δικο σου μπορει να σου τα σπαει αδερφε αστο οποτε δεν βγαζεις ακρη....

Ακολουθησε το ενστικτο σου :/abwave::)


ΥΓ.Σε περιπτωση που δεις το avatar μου και πεις τι λεει ο λαλακας ενω αυτος εχεις εξατμιση και παρομια βαση πινακιδας.,πλεον δεν υπαρχει εξατμιση και ειναι μαμα το πισω μερος και οταν ειχα εξατμιση εψαχνα τροπο να βαλω την μαμα βαση αλλα οι συγκεκριμενες εξατμισης που ειχα δεν επερναν την μαμα βαση πινακιδας +:Whistle=+::- :/abwave::)

giwrgos2012
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 27 Αύγ 2009, 15:37
Επικοινωνία:

Re: Bγαλσιμο φτερο..ανακλινομενη πινακιδα..

Δημοσίευση από giwrgos2012 »

Είναι από τα μοναδικά πράγματα που δεν μα αρεσει σε καμία μηχανη όταν γίνεται. Το θεωρώ πολύ πιο όμορφο με το μαμα φτερό που προστατεύει και απο νερά σε σχέση με αυτο. Πάντως είναι προσωπικό γούστο εσύ ξερεις.

SantisFz
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2014, 14:50
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Re: Bγαλσιμο φτερο..ανακλινομενη πινακιδα..

Δημοσίευση από SantisFz »

Ναι αρη ο προβληματισμος υπαρχει και κατι δεν μου αρεσει κατι δεν μου κολλαει... γενικα στο φζ6 δεν τρελενομαι για την βαση αλλα χθες το παλευαμε μια ωρα και μου αρεσε στα σκοταδια το αποτελεσμα... τωρα κατι με τρωει.. μαλλον θα βγει μ φαινεται.. δεν μπορω να δωσω 60 70 γιουρο για να βαλω καποια να δεχεται και τα μαμα φλας και ειπα οτι κατι θα γινεται ετσι αλλα τελικα πεταμενα λευτα μου μυριζουν! θενκς αρη για την ειλικρινεια.

@giwrgos2012
αυτο βλεπω και εγω ..ολη μερα σημερα...

Άβαταρ μέλους
JokeR
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Τετ 20 Μαρ 2013, 14:07
Model: FZ6
Τοποθεσία: Athens-Haidari
Επικοινωνία:

Re: Bγαλσιμο φτερο..ανακλινομενη πινακιδα..

Δημοσίευση από JokeR »

βαλε αυτο το κολωφαναρο μιας και ειδα πως ασχολεισαι με ebay 25 ευρουλακια και απο ελλαδα μερια το ιδιο στο πουλανε 70 ευραιους
http://www.ebay.com/itm/Chrome-LED-Tail ... d2&vxp=mtr
εχει και φλασακια και ολα μπομπα

Εικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες