Υψος ουρας fazer

Προστασία, αξεσουαρ-οπτικές βελτιώσεις, φανοποιία

Άβαταρ μέλους
vaskar
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 12:54
Model: -
Τοποθεσία: ΠΥΛΟΣ
Επικοινωνία:

Re: Υψος ουρας fazer

Δημοσίευση από vaskar »

Αν όλη η ιστορία ήταν για να χαμηλώσει μπροστά 1,5 και όχι για να βάλεις USD, τότε απλά θα μπορούσες να χαμηλώσεις τις πλάκες σου 1,5 . Αυτό ακριβώς είχα κάνει και γω με φοβερά αποτελέσματα. Αν όμως ήθελες το USD τότε πάσο.

Πες μας τι έκανες τελικά.

Το μπροστινό που έβγαλες με ενδιαφέρει. Ρίξε κανα πμ να συεννοηθούμε.
Η απουσία αισθητή.

alkinoos
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Κυρ 23 Νοέμ 2008, 12:50
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Υψος ουρας fazer

Δημοσίευση από alkinoos »

Η ολοι η ιστορια ειναι να μπουν τα μπροστινα κ να μη γινει παρα πολυ μπροστοβαρη η μηχανη. Με το να πεσει ο κωλος της μηχανης 1-2 ποντους ερχεται στα ισα της με πιο χαμηλω κεντρο βαρους πια.

Σιγα μη σας πω. Θα σας δειξω φωτο μετα τις μηχανουργικες εργασιες κ μετα τις απαραιτητες μετρισεις.

Τα μπροστινα τα εδωσα σε ενα παλικαρι μαζι με τις δαγκανες την τρομπα το φτερο, ολα. Τι να τα εκανα?
Αν θες τιποτα αλλο, πες μου. Εχω μια ουρα μαυρη (αυτη με τις χειρολαβες του συνεπιβατη) τα δυο πλαινα πλαστικα που ειναι κατω απο την σελα κ τα δυο πλαινα φιλετακια που βιδωνουν στο μουτρο. Επισης το κωλοφαναρο τα φλασακια κ την βαση της πινακιδας τα εχω για διωξιμο. Απλα δεν συνηθιζω να βαζω αγγελιες αν δεν εχω τελειωσει με αυτο που ασχολουμε. Επισης περιμενω σε λιγες μερες μια καινουργια σελα με αντιολισθιτικο καλυμα κ οοοταν ερθει θα παρει την αγουσα κ η σελα μου. Για να μη πω κ για τους μασπιεδες του οδηγου... Αηντε να δουμε ποτε θα ερθουν αυτοι οι Valter moto...
Κατσε να τελειωσω κ θα βγαλω πολυ πραμα στο σφυρι...

Άβαταρ μέλους
vaskar
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 12:54
Model: -
Τοποθεσία: ΠΥΛΟΣ
Επικοινωνία:

Re: Υψος ουρας fazer

Δημοσίευση από vaskar »

alkinoos έγραψε:Η ολοι η ιστορια ειναι να μπουν τα μπροστινα κ να μη γινει παρα πολυ μπροστοβαρη η μηχανη. Με το να πεσει ο κωλος της μηχανης 1-2 ποντους ερχεται στα ισα της με πιο χαμηλω κεντρο βαρους πια.

Σιγα μη σας πω. Θα σας δειξω φωτο μετα τις μηχανουργικες εργασιες κ μετα τις απαραιτητες μετρισεις.

Τα μπροστινα τα εδωσα σε ενα παλικαρι μαζι με τις δαγκανες την τρομπα το φτερο, ολα. Τι να τα εκανα?
Αν θες τιποτα αλλο, πες μου. Εχω μια ουρα μαυρη (αυτη με τις χειρολαβες του συνεπιβατη) τα δυο πλαινα πλαστικα που ειναι κατω απο την σελα κ τα δυο πλαινα φιλετακια που βιδωνουν στο μουτρο. Επισης το κωλοφαναρο τα φλασακια κ την βαση της πινακιδας τα εχω για διωξιμο. Απλα δεν συνηθιζω να βαζω αγγελιες αν δεν εχω τελειωσει με αυτο που ασχολουμε. Επισης περιμενω σε λιγες μερες μια καινουργια σελα με αντιολισθιτικο καλυμα κ οοοταν ερθει θα παρει την αγουσα κ η σελα μου. Για να μη πω κ για τους μασπιεδες του οδηγου... Αηντε να δουμε ποτε θα ερθουν αυτοι οι Valter moto...
Κατσε να τελειωσω κ θα βγαλω πολυ πραμα στο σφυρι...
Με ενδιαφέρει όλο το "κωλαράκι" της καλής σου, για ένα project <>1 αλλά θα ήθελα την εξυπηρέτηση της δοκιμής και μετά της αγοράς αν συμφωνείς.
Η απουσία αισθητή.

alkinoos
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Κυρ 23 Νοέμ 2008, 12:50
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Υψος ουρας fazer

Δημοσίευση από alkinoos »

Δεν εχω προβλημα. Αλλα για τιμες δεν ξερω να σου πω. Το συζηταμε κ βλεπουμε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 1 επισκέπτης