Αναζήτηση για καθρέπτες από Fazer S2 2008

Προστασία, αξεσουαρ-οπτικές βελτιώσεις, φανοποιία
Απάντηση
ZionoiZ
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ 19 Μάιος 2016, 12:29
Model: FZ6
Model year: 2006
Επικοινωνία:

Αναζήτηση για καθρέπτες από Fazer S2 2008

Δημοσίευση από ZionoiZ »

Καλησπέρα σε όλους
Ψάχνω εδώ και πολύ καιρό για καθρέπτες απο τη μηχανή μου λόγω του οτι μου έκλεψαν τα μούτρα περσι.
Δεν εχω καταφέρει να βρω ζευγάρι ιμιτασιόν καθρέπτες, παρα μόνο ένα δεξί που βρήκα απο ιδιώτη.
Πήγα απο το κατάστημα ΣΤΕΛΠΕΤ αλλά είχαν μόνο για 1000, οι των οποίων οι βίδες δε κάνουν πάνω στη μάσκα μου. Μου είπε ένας γνωστός σήμερα πως υπάρχουν αντάπτορες που προσαρμόζουν την απόσταση στις βίδες αλλά δε ξέρω κατά πόσο ισχύει. Υπάρχουν καθρέπτες από κάποιο άλλο μοντέλο μηχανής που να κάνουν στο Fazer, μήπως καταφέρω να βρω από αυτό τουλάχιστον;

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αναζήτηση για καθρέπτες από Fazer S2 2008

Δημοσίευση από SoR_gr »

65e εκαστος απο γιαμαχα νομιζω εχουν. Εψαχνα κ εγω για μτχ αλλα τοσα περα δωθε που εκανα...συνεφερε καλυτερα ο κανουριος... Κ δν θα μπλεξεις με τοποθετηση...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Roy-D
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2016, 14:39
Model: FZ6 S2
Model year: 2008
Επικοινωνία:

Re: Αναζήτηση για καθρέπτες από Fazer S2 2008

Δημοσίευση από Roy-D »

Δεν ανοίγω καινούριο θέμα . Έχω ακούσει πως κάνουν καθρέφτες από tmax και για εμάς αφτερμαρκετ, ενώ με λίγο ψάξιμο στο σάιτ της μπαραγκουντα είδα καθρέφτες με παρόμοιο κούμπωμα με το δικό μας. Επίσης η αν λόγω εταιρία πουλάει αντιπρόταση για γιαμαχα και ξεχωριστά για r6..!! Τελικά υπάρχει αφτερμαρκετ για εμάς; Έχει βάλει κανεις;;;

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αναζήτηση για καθρέπτες από Fazer S2 2008

Δημοσίευση από SoR_gr »

είναι κανα δυο που έχουν βάλει κατι καλούτσικους αφτερμαρκετ (απο οτι λενε)

αν δουν το ποστ και γράψουν καλώς, αλλιώς πέρνα απο την λέσχη να τα πείτε!
η ιστορία λέει οτι σε σχέση με τους μαμα κανένας άλλος καθρέπτης δεν σου δίνει τη δυνατότητα να δεις τοσο καλά πίσω, όσο αυτοί, οπότε δεν το έχω ψάξει καθόλου για αλλαγή...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης