Φρενα αναλωσιμα.....

Οτι αφορά το σύστημα φρένων τακάκια-δίσκοι, σωληνάκια , σαζμαν , γραναζια-αλυσιδα
Άβαταρ μέλους
JokeR
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Τετ 20 Μαρ 2013, 14:07
Model: FZ6
Τοποθεσία: Athens-Haidari
Επικοινωνία:

Re: Φρενα αναλωσιμα.....

Δημοσίευση από JokeR »

τακακια artrax που εβαλα μπροστα πριν 4.500 χλμ μπροστα στο fz6 το εχω μετανιωσει γτ γρατσουναει παρα πολυ τις δισκοπλακες.... οταν θα ξαναβγαλω σε κυκλοφορια τη μηχανη θα ειναι απο τα πρωτα πραγματα που θα αλλαξω και παω για τα μαμα τακακια....

pilotos7
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Τρί 13 Αύγ 2013, 19:09
Model: FZ6 S2
Επικοινωνία:

Re: Φρενα αναλωσιμα.....

Δημοσίευση από pilotos7 »

Ο κωδικος 2D1-2582W-00(πισω δισκοπλακα) μπορει να μου πει καποιος απο τι μοντελο ειναι?(600-1000?-με abs, χωρις??-χρονολογια?)
Υπαρχει καποιος τροπος να βλεπω μονος μου τους κωδικους απο τα ανταλλακτικα που χρειαζομαι?

giwrgos irakleio
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ 02 Απρ 2011, 19:09
Επικοινωνία:

Re: Φρενα αναλωσιμα.....

Δημοσίευση από giwrgos irakleio »

καταλογος ανταλακτικων

εδω εχει ολα τα μοντελα της yamaha ολες τις χρονολογιες και οτι ανταλακτικο χρειαζεσαι φιλε πιλοτε
ελπιζω να σε βολεψει εγω το χρησιμοποιω χρονια και βρισκω οτι κωδικο θελω και μετα το googlαρω.υπαρχει και αλλο που σου βγαζει επιτοπου τιμες αλλα σε δολαρια :/abwave::) :/abwave::)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bill_ex την Σάβ 16 Νοέμ 2013, 14:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: αγγελίες στην ανάλογη ενοτητα

pilotos7
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Τρί 13 Αύγ 2013, 19:09
Model: FZ6 S2
Επικοινωνία:

Re: Φρενα αναλωσιμα.....

Δημοσίευση από pilotos7 »

Ευχαριστω πολυ.Οντως ειναι πολυ καλο.Δισκοπλακα αγορασα και ηθελα να ειμαι σιγουρος για τον κωδικο γιατι δεν ειχα μαζι μου την αδεια.Αρνητικη εντυπωση μου εκανε που στο αυτοκολλητο με τον κωδικο εγραφε made in china...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φρένα-Μετάδοση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες