προβλημα πολλαπλασιαστη

Οτι αφορά τα ηλεκτρικά μέρη , ηλεκτ/κες εγκαταστάσεις
steve74
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 10 Μάιος 2011, 09:55
Επικοινωνία:

Re: προβλημα πολλαπλασιαστη

Δημοσίευση από steve74 »

Δευτερα εχω ραντεβου με το service της yamaha.Οχι οτι περιμενω να βγει κατι αλλα ποτε δεν ξερεις...
Μηπως καποιος γνωριζει αν οι πολλαπλασιαστες που φορανε τα αμερικανικα fz1 εχουν καμια διαφορα,πλην του partnumber;εχω βρει ενα site που τους εχει σε καλη τιμη αλλα δεν ξερω αν εχουν διαφορες με τα δικα μας.

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: προβλημα πολλαπλασιαστη

Δημοσίευση από koulis »

δεν νομιζω.....λογικα οι πολ/στες ειναι ιδιοι μιας κ το μονο που αλλαζει το αμερικανικο με το ευρωπαϊκο ειναι οτι εκει
δεν εχουν μοντελα με abs αλλα χωρις....ποσο τους εχεις βρει αν επιτρεπεται?
θυμασαι ποσο σου ειχα πει οτι τους δινει η yamaha εδω,εεεε?κανα 80€....
οποτε αν ειναι να παραγγειλεις απο αμερικη προσεχε ποσο θα σου ερθει με τα μεταφορικα κ προσεχε κ το ενδεχομενο τελωνειο....αν θες πες του πωλητη να σου βαλει invoice μεχρι 150-200$ max κ την αναγραφη ως warranty replacement.....κ παντα αποστολη με usps..... :wink:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

steve74
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 10 Μάιος 2011, 09:55
Επικοινωνία:

Re: προβλημα πολλαπλασιαστη

Δημοσίευση από steve74 »

Ωραια τα λες φιλε αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν εχω κανει ποτε τετοια συναλλαγη και δεν ξερω την τυφλα μου!!!!
η τιμη που δινει το site ειναι 45.69€! απο 61.02€ και λεγεται powersportsplus.com.Μαλλον θα χρειαστω βοηθεια απο καποιον που εχει ασχοληθει με ιντερνετικες αγορες....Αντε καλημερα και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: προβλημα πολλαπλασιαστη

Δημοσίευση από koulis »

παρε μια ιδεα ποσο θα σου κοστισει με τα μεταφορικα.....
https://www.powersportsplus.com/index.p ... gj5&p=cart

:/abwave::)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

steve74
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 10 Μάιος 2011, 09:55
Επικοινωνία:

Re: προβλημα πολλαπλασιαστη

Δημοσίευση από steve74 »

...Τελικα η yamaha θα καλυψει τους υπολοιπους τρεις πολλαπλασιαστες +:Applause=+:=D>
Ελπιζω να μην αλλαξει κατι μεχρι να ερθουν...θα σας ενημερωσω.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηλεκτρολογικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες