Tυχεροί κλήρωσης κοπής πίτας 2016

Οτιδήποτε μας αφορά όλους και πρέπει να ανακοινωθεί, διάφορες ενέργειες του κλάμπ, εκδηλώσεις κλπ.
Απάντηση
FazerClub
Administrator
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Δευ 03 Ιαν 2005, 21:47
Επικοινωνία:

Tυχεροί κλήρωσης κοπής πίτας 2016

Δημοσίευση από FazerClub »

Τα δώρα που κληρώθηκαν για τα μέλη και οι τυχεροί.

Μια δωροεπιταγή αξίας 200€ (διακόσια ευρώ) για ανταλλακτικά ή αξεσουάρ YAMAHA, Καραμανώλης Στ. (Νοταρά 65, Πειραιας)--- lefteris489
Μια δωροεπιταγή αξίας 100€ (εκατό ευρώ) για ανταλλακτικά ή αξεσουάρ YAMAHA,Καραμανώλης Στ. (Νοταρά 65, Πειραιας) --- jskf16
Μια δωροεπιταγή αξίας 100€ (εκατό ευρώ) για ανταλλακτικά ή αξεσουάρ YAMAHA, Καραμανώλης Στ. (Νοταρά 65, Πειραιας) --- blackie
Μια δωροεπιταγή 100€ για πολυήμερη εκδρομή της λέσχης, Όραμα ΑΕ --- socrates fz6s2
Μια δωροεπιταγή 100€ για πολυήμερη εκδρομή της λέσχης, Όραμα ΑΕ--- Jo.Da
Μια action camera, Motoraid (Κηφισίας & Κατεχάκη, Αθήνα) --- Mpower
Ένα κράνος Corsa CN105 ή ένα ζευγάρι δερμάτινα γάντια ΑΧΟ, Πέρκο (Αριστοτέλους 58-60, Αθήνα) --- Theod

Όποιο μέλος δεν ήταν παρόν στην κοπή και δεν πήρε το δώρο του, να το ζητήσει από κάποιο μέλος του ΔΣ όποια Τετάρτη έρθει στην λέσχη.
Τα δυο ποσά των 100€ για πολυήμερη εκδρομή, θα δοθούν στους νικητές όταν τα ζητήσουν, αφού δηλώσουν και συμμετάσχουν σε εκδρομή της λέσχης.

Οι λαχνοί της λαχειοφόρου που κέρδισαν αλλά δεν έχουν παραληφθεί τα δώρα της είναι οι παρακάτω:

Κίτρινο 35 - - - ένα μπουκάλι κρασί κατόπιν τηλεφώνου, 1927
Μπλε 47 - - - ένα μπουκάλι κρασί κατόπιν τηλεφώνου, 1927
Ασπρο 7 - - - ένα σετ επισκευής ελαστικών(παράδοση από αρχές Φεβρουαρίου), Μυλωνιδης


Οσοι απο τους τυχερους δεν θα ηθελαν το δωρο τους, να ενημερωσουν το ΔΣ ωστε να ξανακληρωθει στα μελη της λεσχης.

Τέλος, οι τυχεροί παρακαλούνται να παραλάβουν τα δώρα τους σε σύντομο χρονικό διάστημα, εντός 2 μηνών (εκτός από τα δώρα που αναφέρουν ότι ισχύουν για όλο το 2016)

Ευχαριστούμε όλους τους παρόντες αλλά κ όλα τα μέλη που στηρίζουν τη Λέσχη με όποιο τρόπο μπορούν, όπως και τους δωροθέτες που προσέφεραν αβίαστα τα δώρα τους για άλλη μια χρονιά.

Theod
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 19:05
Model: -
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Tυχεροί κλήρωσης κοπής πίτας 2016

Δημοσίευση από Theod »

Τώρα είδα ότι έχω κερδίσει κάτι... :oops:
Επειδή δεν μου είναι ανγκαίο παρακαλώ τους υπέυθυνους της λέσχης να το διαθ'εσουν σε άλλον συμφορουμίτη με όποια διαδικασία κρίνουν σκόπιμη :/abwave::)

Άβαταρ μέλους
lefteris489
Δημοσιεύσεις: 511
Εγγραφή: Παρ 02 Δεκ 2011, 18:50
Model: Tiger
Model year: 2012
Επικοινωνία:

Re: Tυχεροί κλήρωσης κοπής πίτας 2016

Δημοσίευση από lefteris489 »

Παιδιά με συγχωρείτε αλλά και εγώ δεν έχω έρθει ακόμα να παραλάβω το δώρο μου γιατί λείπω αρκετό καιρό από την Αθήνα, θα περάσω με την πρώτη ευκαιρία....
Κοίτα εκεί που θες να πας.....αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης