Βοήθεια με ρύθμιση αναρτήσεων

Απορίες και προβλήματα που αφορούν τις αναρτήσεις.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Vassilis
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2007, 17:35
Model: -
Επικοινωνία:

Βοήθεια με ρύθμιση αναρτήσεων

Δημοσίευση από Vassilis »

Καλοί μου συνφουρημήτες χρειάζομαι βοήθεια να ρυθμίσω της αναρτήσεις στο μηχανάκι να είναι έτοιμο για αύριο Κυριακή για μέγαρα. Βασικά δεν έχω εργαλεία καλής ποιότητας και δεν έχω καθόλου κλειδί για την πίσω ανάρτηση. Βοηθήστε!

:D

Theod
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 19:05
Model: -
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Βοήθεια με ρύθμιση αναρτήσεων

Δημοσίευση από Theod »

Toumpas έγραψε:Καλοί μου συνφουρημήτες χρειάζομαι βοήθεια να ρυθμίσω της αναρτήσεις στο μηχανάκι να είναι έτοιμο για αύριο Κυριακή για μέγαρα. Βασικά δεν έχω εργαλεία καλής ποιότητας και δεν έχω καθόλου κλειδί για την πίσω ανάρτηση. Βοηθήστε!

:D
Τα εργαλεία που χρειάζονται βρίσκονται στην εργαλειοθήκη και σου παραδόθηκαν μαζί με το μηχανάκι . Αισχρής μεν ποιότητας αλλά την δουλειά τους θα την κάνουν...εκεί είναι και το κλειδί της προφόρτισης μαζί με την προέκτασή του...Το μόνο άλλο που χρειάζεται είναι ένα Γερμανικό κλειδί για την προφόρτιση μπροστά και ένα ίσιο κατσαβίδι για τις αποσβέσεις μπρός-πίσω...Ακόμα και αν δεν τα έχεις κάπου θα βρείς .....Υπ' όψιν το κλειδί προφόρτισης στην ανάγκη μπορεί να χρησιμοποιήσεις και από πολλά άλλα μηχανάκια

Άβαταρ μέλους
Vassilis
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2007, 17:35
Model: -
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vassilis »

Λόγω ψιλο μετακόμισης βαψιμάτων κτλπ που είχα πριν μερικούς μήνες κάπου τα έχω βάλει και εχτές που τα έψαξα να τα βρώ δεν εμφανίζονταν πουθενά :(

Που είναι το μαύρο τσαντάκι, οεο?

Άβαταρ μέλους
Vassilis
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2007, 17:35
Model: -
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vassilis »

Ισχύει ακόμη, δεν έχω εργαλεία, όποιος έχει όρεξη για κανα μισάωρο να το σφίξουμε το μηχανάκι :)

Theod
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 19:05
Model: -
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Theod »

Νομίζω ότι τώρα είσαι εντάξει από ρυθμίσεις... :wink:

Άβαταρ μέλους
Vassilis
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: Κυρ 09 Σεπ 2007, 17:35
Model: -
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vassilis »

Ναι, ευχαριστώ για την συνδρομή σου Theod :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναρτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης