Συναγερμός που να στέλνει SMS

dream007
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Σάβ 31 Αύγ 2013, 22:15
Model: FZ1
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμός που να στέλνει SMS

Δημοσίευση από dream007 »

Το δικό μου έχει 1000ma καταναλωση,πιστεύω ότι είναι χαμηλα. θυμάσαι τη μάρκα και μοντέλο, για να βρω ένα μέτρο σύγκρισης για να μη μου χαλάσει η μπαταρία?

xronis
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Δευ 12 Απρ 2010, 12:57
Model: FZ6 S2
Model year: 2005
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμός που να στέλνει SMS

Δημοσίευση από xronis »

Παιδιά καλησπέρα, στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας, έφτιαξα την παρακάτω εφαρμογή
https://play.google.com/store/apps/deta ... gpstracker
.
Είναι μια εφαρμογή για την ανίχνευση και παρακολούθηση θέσης απομακρυσμένου χρήστη με τη βοήθεια Gsm Gps Tracker συσκευής παρακολούθησης (Gsm Gps Tracker Tk 102).
Στην ουσία η Android εφαρμογή θα διαχειρίζεται τη Gsm Gps Tracker συσκευή (Gsm Gps Tracker Tk 102) και θα παρέχει αρκετές δυνατότητες στο χρήστη. Θα μπορεί να ελέγχει τη θέση του απομακρυσμένου χρήστη ανά πάσα στιγμή βλέποντας τη γεωγραφική του θέση στο χάρτη, θα έχει τη δυνατότητα να πλοηγηθεί σε αυτόν με τη βοήθεια των χαρτών Google Maps , επίσης θα μπορεί να βλέπει το ιστορικό των τοποθεσιών, θα έχει τη δυνατότητα να ορίζει συναγερμό κίνησης και ταχύτητας και να ειδοποιείται όταν ο απομακρυσμένος χρήστης ξεπεράσει κάποιο όριο ταχύτητας η ότι κινήθηκε ενώ δεν έπρεπε, καθώς επίσης θα έχει τη δυνατότητα να ακούσει σε πραγματικό χρόνο τη γίνεται στο περιβάλλον του απομακρυσμένου χρήστη.
Δοκιμάστε τη αμα θέλετε και πείτε μου εντυπώσεις..

Άβαταρ μέλους
HEO
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν 2005, 10:09
Model: FZ6
Model year: 2004
Τοποθεσία: Αθηνα Ιλιον, Βασιλεία Ρωμαίων - Los Gatos, California US
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμός που να στέλνει SMS

Δημοσίευση από HEO »

φαινεται πολυ καλη....
την κατεβασα και θα την δοκιμασω το ΣΚ.....
οποτε θα εχεις εντυπωσεις....

:/abwave::)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά Τεχνικά θέματα Tips & Tricks”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες