Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Οι συναντήσεις μας στην πίστα και στα track days
Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

Φιλοι μου η λεσχη μας και φετος θα δωσει το παρων στα σχολεια του 0300 , παρα τις οικονομικες δυσκολιες που ολα εχουν παει απανω οι τιμες θα προσπαθησουμε να το ιδιο με περυσι και προπερσυ(ηταν μονο στα μελη) 8) ...οποτε στην αναμονη , μεχρι τελος Φλεβαρη που θα εχουμε ενημερωση τιμων και ημερομηνιων!

Ευχαριστουμε για το ενδιαφερον!!
:/abwave::)

Υ.Γ.Μια ιδεα μπορειτε να παρετε απο το περυσινα Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2010) συμμετοχες!

Άβαταρ μέλους
avatar
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 16:52
Model: K1300
Model year: 2009
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από avatar »

άντε να κάνουμε την καλή ρε παιδιά για εμάς τους νέους!!
Πιστεύω σε έναν κόσμο που δεν υπάρχει.....μα πιστεύοντας σε αυτόν τον δημιουργώ,γιατί ανύπαρκτο λέμε ό,τι δεν πεθυμήσαμε αρκετά...
Ν.Καζαντζάκης

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από lari »

Τιποτα νεοτερο?
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
Alex
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: Πέμ 27 Ιαν 2005, 19:36
Model: -
Τοποθεσία: Ηλιουπολη-Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από Alex »

τα σχολεια θα γινουν? γιατι το περιοδικο εκλεισε...μην χασετε και τα λεφτα σας
Yamaha R1-Scott voltage-?

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

Αλεξ , αλλο νομικο προσωπο ειναι το ενα και αλλο το αλλο , το περιοδικο δεν εκλεισε σε αλλο εκδοτικο ομιλο ισως πανε(λεγεται)για την συνεχιση του.....απο το Φλεβαρη και μετα θα υπαρχουν πιστευω γενικοτερες ενημερωσεις , ειδικα το 0300 δε θα σου φαει τα λεφτα :wink:

Άβαταρ μέλους
leras
Δημοσιεύσεις: 1280
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2008, 20:34
Model: -
Τοποθεσία: Sepolia City
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από leras »

ειναι σιγουρο οτι το 0-300 θα χει το CSS????

ακουγονται πολλες αλαγες φετος +:Whistle=+::-
killed by death !!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

....υπομονη lera γιατι φετος παιζονται πολλα , οχι μονο απο το 0300 , υπομονηηηηηηηηηηηηηηη :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

Παιδια υπομονη δε το ξεχασαμε , απλα υπομονη τιποτα αλλο , και θα εχετε/εχουμε ενημερωση!!

:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
Spirtoulis
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ 06 Μάιος 2010, 15:58
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από Spirtoulis »

jskf16 έγραψε:το περιοδικο δεν εκλεισε σε αλλο εκδοτικο ομιλο ισως πανε(λεγεται)για την συνεχιση του.....

Παιδιά όσον αφορά το περιοδικό ,έκλεισε!
__________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... ture=share

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

Ο θανασης ψαχνει ενα τροπο να βγει το περιοδικο ξανα στα περιπτερα , αλλα λογω καποιων νομικων εμποδιων δε τα εχει καταφερει μεχρι τωρα , το πολεμαει να βγει.Πιστευε οτι μεχρι 25 Γεναρη θα ειχε βγει.....ειναι θεμα χρονου και διαδικασιων.Υπομονη για αλλη μια φορα να δουμε ......

Οπως ειπα ψαχνωντας αλλο εκδοτικο οικο για να τυπωθει το 0300 δεν ηταν εφικτο λογω ασφαλιστικων μετρων.Οποτε ο Θανασης και καλα κανει δε θα εβγαζε το περιοδικο και μετα να πληρωνε απο τα εσοδα του περιοδικου τον προηγουμενο οικο λογω μετρων

:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

Μια και στης 25/3 ειναι εδω η ημεριδα ασφαλους οδηγησης , και θα ειμαι μαζι με τα παιδια απο το 0300 , μια και εχω αποριες για διαφορα θεματακια ....θα σας ενημερωσω αναλογως για οτι νεοτερο!!

Για φετος τα Track Days και Riding School θα οργανωθουν απο την Ιωαννα οπου το γραφειο της πλεον θα βρισκεται στου Παπασταύρου Shops Καλλιρρόης 30.Για οποιον θελει να ενημερωθει ποιο αμεσα.
:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

....μεθαυριο θα ειναι εδω τα παιδια απο το 0300 , και εχουμε θεματακια να πουμε :mrgreen: για οτι νεοτερο αναμεινατε στο ακουστικο σας οι ενδιαφερομενοι ... :/abwave::)

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από lari »

Αντε ντε!!!
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από jskf16 »

Λοιπον φιλοι μου καταλαβαινετε οτι να γραφτουν και να ειπωθουν απο εδω πραγματακια δεν ειναι εφικτο.Εφικτο στη παρουσα φαση ειναι η ουσια με τα σχολεια.Οποτε οσο αναφορα το:

Riding School*: θα μου δωσουν το προγραμμα και τις τιμες (για εμας) , ωστε να δηλωσουμε οποιοι θελουμε συμμετοχες.
Το σχολειο θα γινεται σε 2 πιστες
α)στο AUTOFESTIVAL είναι στην Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας στο 32 χλμ σχεδόν απένταντι απο τα Mc Donalds , οπου εκει θα συμμετεχουν οι μηχανες μικρου κυβισμου.
β)στα Μεγαρα** οπου εκει θα συμμετεχουν οι μηχανες μεγαλου κυβισμου.
Το προγραμμα ισως αργησει λιγο διοτι καποιος φορεας εχει πολλους μοτοσυκλετιστες να δηλωσει , και περιμενουν τη τακτοποιηση αυτου και εν τελει τον προγραμματισμο ολων.

CSS:τωρα εδω κλαφτα :( , το CSS ενω βρισκεται στα χερια καποιου (ονοματα δε λεμε :mrgreen: ) οπως εχετε παρατηρησει οσοι το ψαχνετε , οτι δεν εχει γινει τιποτα μεχρι σημερα , ισως υπαρξει καποια ανακοινωση στο μελλον.......αλλα για εμενα εχουν αργησει οπως επισης δεν ειναι η ομαδα που γνωριζαμε/ζουμε οσοι εχουμε κανει το CSS.Το CSS καθε Οκτωβριο-Νοεμβριο κλεινει τα συμβολαια του με τους Αγγλους , οποτε και ευελπιστουν τα παιδια(πρωην 0300) του χρονου να ξανα ερθει το εν λογω σχολειο στα χερια τους.Και να εχουμε αποτελεσμα!!

Προσωπικα οι Αγγλοι για φετος δεν εχω δει να εχουν δωσει τιποτα σε θεμα σχολειων για τον ελληνικο χωρο.Ελπιζω να παρουν τα παιδια για του χρονου το CSS μια και αποτελεσμα οι Αγγλοι για φετος δε θα δουν , οποτε θα ειναι ευκολο για αυτους φανταζομαι να το ξανα κερδισουν!!!!

Κατι ακομα σημαντικο , που το εζησα εδω στο νομο μου και κατ επεκταση στη Κρητη.Προσεχετε ειδικα αυτοι που δεν εχετε μεγαλη επαφη με το αντικειμενο που δινετε τα λεφτα σας και σε ποιον εμπιστευεστε την οδηγικη σας βελτιωση.Λεω το παραπανω , διοτι αν εγω εχω κανει 20 σχολεια δε σημαινει οτι ειμαι και πιστοποιημενος εκπαιδευτης , ουτε αν εχω 15 κυπελλα στη πλατη σημαινει οτι ειμαι ικανος και να διδαξω.Ουτε επιτρεπεται οπως εχουμε υπογραψει ολοι αυτοι που εχουμε παρακολουθησει τα εν λογω σχολεια να μεταφερετε με οποιοδηποτε τροπο(πρακτικη ,βιντεο , γραπτως) την εκπαιδευση αυτη εξω.Οι εκπαιδευτες του CSS ειναι ατομα εξιδεικευμενα και πιστοποιημενα.Ετσι λοιπον το να βγαινω εγω σε μια Χ πιστα και να παιρνω λεφτα απο το κοσμακη γιατι οι καιροι ειναι περιεργοι , νομιζω δεν ειναι και οτι το καλυτερο και ειδικα για ενα θεμα που εχει να κανει με την οδηγηση.

Για αυτο φιλοι μου προσοχη!!!

Αναμονη λοιπον για το προγραμμα του RS :!:

:/abwave::)

*RS , μη το υποτιματε γιατι σημερα που το ειδα απο κοντα , νομιζα οτι ηταν light :mrgreen: αλλα ειχα αδικο , με βλεπω αυριο να το κανω :roll:
**το κοστος της πιστας ανεβηκε προς τα πανω δυστυχως.

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Σχολεια CSS & RIDING SCHOOL (2011) ενημερωτικο!

Δημοσίευση από ilias »

ευχαριστουμε για την ενημερωση ,,,μας εκανες τη καρδια περιβολι ,,,,,, +:Brick wall=+:](*,)

αναμονη λοιπον
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πίστα-Track days”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες