Καλημερες και καλως σας βρηκα

Καλωσόρισμα νέων μελών. Το πρώτο σας μήνυμα γίνεται υποχρεωτικά εδώ.
Απάντηση
Lalakis
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 28 Ιουν 2020, 21:33
Model: Other
Model year: 2007
Επικοινωνία:

Καλημερες και καλως σας βρηκα

Δημοσίευση από Lalakis »

Χαιρετε λοιπον παιδια, να πω πως δεν εχω fazer ακομα αλλα προφανως σκεφτομουν να παρω κι εγω ενα.Εφτιαξα λοιπον εναν λογαριασμο για να κανω τις κλασσικες (πιστευω) ερωτησεις "TDM900 (τωρινο μου μηχανακι) vs FZ1 vs FZ6" και τα λοιπά. 10 λεπτα μετα βεβαια απο λιγο ψαξιμο απο εδω κι απο εκει δεν θελω απλα να παρω fazer. Εχω τρελαθεί!! να παρω ενα fazer! Και εννοειται το 1000αρι!
Οχι απλα (καποια) απο τα μοντελα ειναι πανεμορφα (συγκεκριμενα ενα κοκκινο του '08 που ζαχαρωνω) αλλα σιγουρα ειναι πιο δυνατο απο το Tdm, στην καταναλωση δεν υπαρχει πολυ μεγαλη διαφορα, στις στροφες σιγουρα συμπεριφερεται καλυτερα και για τον ηχο δεν το συζηταω ειναι 4κιλυνδρο. (αν υπαρχουν κι αλλα πειτε τα να ανεβει η κα*λα).(Εμεινε να δω τη συμπεριφορα του στη κινηση μιας και μενω κεντρο). Ενταξει τωρα θα μου πειτε για τον συνοδηγο... Συγγνωμη Ηρω (κοπελα μου) αλλα.. :{}\
Τωρα το μονο που εμεινε ειναι να πουλησω το tdmακι και να βρω αλλο 1-2 χιλιαρικακια... <>60

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Καλημερες και καλως σας βρηκα

Δημοσίευση από SoR_gr »

καλωης ήρθες! με το καλό να πάρεις αυτό που θέλεις και να το ευχαριστηθείς.

νταξει το φζ1 ειναι πολυ πιο γρήγορο απο το τδμ. το φζ6 κοντράρει το τδμ ευκολα απο μαμα στάδια.
βέβαια να ξέρεις οτι το τδμ καιει λιγότερα παο το φζ6 και σίγουρα απο το φζ1....

περισσότερα στις αντίστοιχες ενότητες!!!!!
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 1 επισκέπτης