Καλώς σας ξαναβρίσκω.

Καλωσόρισμα νέων μελών. Το πρώτο σας μήνυμα γίνεται υποχρεωτικά εδώ.
Απάντηση
Alien-52
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ 23 Ιαν 2020, 10:43
Model: Other
Model year: 2019
Επικοινωνία:

Καλώς σας ξαναβρίσκω.

Δημοσίευση από Alien-52 »

Καλησπερα σας.Με λένε Πέτρο.Ημουν και πιο παλια στην παρεα σας.ΤΟ 2009,εως καποια στιγμη,που για καποιους λογους αποχωρησα απο την παρεα.Δεν λεω,εφταιγα κ εγω.Σιγουρα ομως περασμενα ξεχασμενα.
Το 2009 λοιπον,αγορασα ενα 600αρι,το S2,καινουργιο,κ αυτο ηταν η αφορμη να ερθω στην παρεα σας.
Το 2011 το πουλησα κ πηρα ενα vstrom 650,μια μηχανη που κρατησα εως τον 5/2019.Καποιοι λογοι,οικονομικοι κυριως,με αναγκασαν να το πουλησω,κ αυτην τη στιγμη εχω ενα 200αρι SYM,σκουτερακι.
Εχω πουλησει διαφορα μηχανακια,αλλά η μοναδικη μηχανη που μετανιωσα που την εδωσα ηταν το fazer.
Ειμαι σε σοβαρη σκεψη να αγορασω το fazer το 800 γυρω στο πασχα,αν θα κανω την κινηση.
Με απασχολουν καποια πραγματα(απο τις ελαχιστες γνωσεις που εχω,το θεμα του βολάν θα ελεγα)κ θα ηθελα
την βοηθεια σας.
Μην σας ζαλιζω ομως με το ''καλημερα''.
Θα αναρτησω το ερωτημα μου στην καταλληλη ενοτητα.
Καλως σας βρισκω κ παλι,θα τα πουμε κ απο κοντα,κ μακαρι να παρω την μηχανη κ να κανουμε κ καποια βολτα.Καλο μεσημερι σε ολα τα παιδια κ με την ευκαιρια,καλη χρονιά.
Ευχαριστω για την φιλοξενια.

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Καλώς σας ξαναβρίσκω.

Δημοσίευση από SoR_gr »

Καλως ηρθες! Περνα για καφεδακι να τα πουμε κ απο κοντα
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες