καθρέπτες,βάση πινακίδας για fz6 naked

Εντυπώσεις , τιμές , και ότι άλλο αφορά την κατηγορία αυτή
Κλειδωμένο
bill_daytona
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2014, 16:15
Model: FZ6
Model year: 2005
Τοποθεσία: Πειραιάς
Επικοινωνία:

καθρέπτες,βάση πινακίδας για fz6 naked

Δημοσίευση από bill_daytona »

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Όπως ειπα και στο αλλο θέμα,είμαι κάτοχος ενός fz6 naked 05 εδώ και περίπου ενάμιση μήνα.
Η μηχανή ειναι σε καλή κατάσταση γενικά,εμφανισιακά και μοτερικα,εκανα προσφατα προληπτικα και τα σέρβις:λαδια,φίλτρο οπως και τακακια και σέρβις στα μπροστινα(λαδια-τσιμουχες).

Το μονο θεμα ειναι οτι δεν έχει καθρέπτες και η πινακίδα ειναι κατω στο φτερο και δε φαίνεται.Με σταματησαν τις προάλλες και μου ειπαν οτι αμα πεσω σε μπλοκο μπορεί να μου γράψουν 300€ για τη πινακίδα.
Θελω να ρωτήσω αν γίνεται να βάλω με κάποιο τρόπο τη πινακίδα κατω απ τις εξατμίσεις (με λαμακια πχ όπως ηταν και στο χτ μου) ή πρέπει υποχρεωτικά να αγοράσω βάση πινακάδας.
Καθρέπτες εχω δυο ζευγάρια αλλα δε ταιριαζει ο δεξής και απ τα δυο,γιατί απ οτι μου είπαν βιδωνει αριστερόστροφα.εκτος απ αυτό βεβαια δε μου πολυαρεσουν γιατί ειναι απο παπί οι συγκεκριμενοι καθρέπτες.
Μου αρεσουν πολυ οι rizoma tomok και εχω δει αρκετά naked να τους φοράνε.απ ότι είδα ομως εχουν γυρω στα 100+€ και για αυτό εψαξα και τους βρήκα στο ebay με 20-30 € (απομίμηση λογικά) και ήθελα να σας ρωτησω αν εχει χρησιμοποιήσει κάποιος τέτοιους,αν αξίζουν και πως μπορω να μαι σίγουρος οτι ταιριάζουν για να μη τους παραγγείλω τσάμπα.ή αν ξέρει κάποιος κατι παρόμοιο απο ελλαδα.
Ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
InversionOfControl
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 2785
Εγγραφή: Δευ 05 Σεπ 2005, 03:00
Model: FZ1
Model year: 2009
Τοποθεσία: 127.0.0.1
Επικοινωνία:

Re: καθρέπτες,βάση πινακίδας για fz6 naked

Δημοσίευση από InversionOfControl »

Για καθρεπτες εδω

Για πινακιδα εδω
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης