Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Εντυπώσεις , τιμές , και ότι άλλο αφορά την κατηγορία αυτή
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Vallinor
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2009, 12:31
Model: -
Τοποθεσία: Brno
Επικοινωνία:

Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από Vallinor »

Καλησπερα σε ολους...... Σε κλασικες αναζητησεις που κανω ατελειωτες ωρες επεσα σε αυτον .... http://www.dealextreme.com/p/vibration- ... hain-25272
Ρωτησα και ενας φιλος μου τον εχει και λειτουργει κανονικα......... Εχει ρυθμιζει ευαισθησιας συνδεση με μιζα αλλα εγω δεν μπορω να το βαλω γιατι εχω imo και θα το αγορασω ........ Ειναι πολυ καλη αγορα πιστευω σε σχεση με τα λεφτα που δινεις....
Live for nothing or die for something??

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από jskf16 »


Link


sorry εεε :mrgreen: ...αμα αφησεις τα κλειδια πανω στη μηχανη καλυτερα θα ειναι :lol: εχω λυσει με το βιντεο :lol:

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από ilias »

εισαι κακος εσυ ο απο πανω :mrgreen: :mrgreen:

εγω πιστευτα οτι θα γινει καμια μικροεκρηξη για να ειμαι ειλικρινης :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Vallinor
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2009, 12:31
Model: -
Τοποθεσία: Brno
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από Vallinor »

Γιαννη γιατι το λες αυτο???? Με δονηση της μηχανης χτυπαει αμεσως..... μπαταρια δεν τραβαει πολυ οποτε που ειναι το κακο??? Απο το να μην εχεις καθολου καλυτερα να εχεις αυτο...... δικαιολογησε λιγο την αποψη σου....
Live for nothing or die for something??

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από jskf16 »

Kοιτα εχουμε σηκωσει ηδη 2 Thread περι πιστοποιησεων και υπαρχει και ενα τριτο που αναφερεται μονο για τους συναγερμους , απο τις εικονες τουλαχιστο δε βλεπω να δειχνει κατι αλλα ουτε στα specification εστω.

Απο την αλλη το τραγελαφικο του βιντεο
->100db δεν ειναι αυτη η σειρηνα με καμια δυναμη , 140 εχω στο σπιτι(συναγερμο) και ξερω πως ειναι δε στεκεσαι ουτε στα 2 μετρα απο αυτην , οπως επισης σκεψου οτι μια ελευθερη εξατμιση σχετικα ειναι πανω απο 110db στις 4-5.000 στορφες σχετικα λεμε ετσι , απλα για να καταλαβεις το λεω , η κορνα μας επισης 113db στα 2 μετρα .....και αυτη η κλαν :mrgreen: στο βιντεο αποδιδει 100db :shock: 1 , 2 μπορει!

->το κραδασμικο αλλο να το εχεις στο χερι και αλλο πανω στη μηχανη , ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΛΕΜΕ , φαντασου οτι ακομα και στο χερι το χτυπαει και περναει α χρονος να χτυπησει (αν το θυμηθει) , στη μηχανη θα ειναι διαφορετικα και ο χρονος αυτος θα ειναι πολυ παραπανω, και δε κανω πλακα σου χει λυσει ο αλλος το φερινγκ μαζι με τα οργανα και φαναρια και θα εχει φυγει.

Τα παραπανω ειναι αυτα που μπορω απο εδω να διακρινω....απο κοντα φανταζομαι οτι και ως ποιοτητα κατασκευης θα ειναι πολυ πολυ φτηνιαρικη , βεβαια μη μου πεις μα 10ευρω κανει , γιατι ακριβως για αυτο μιλαμε γιατι κανει τοσο?.Για ποδηλατα μπορει να κανει αλλα για μηχανες χλωμο το κοβω!!
:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
savvas
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Σάβ 08 Απρ 2006, 20:12
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ρόδος
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από savvas »

Το dealextreme σαν eshop, ειναι οκ. Αν και σε κατι πολυ φθηνο κατασκευες οπως αυτο, που ειχαν πολλα αρνητικα review, απαντουσε οτι δεν φταιμε, δεν τα φτιαχνουμε εμεις!

Σε τι χρησιμευει αυτος ο συναγερμος?
Σταματαω στο περιπτερο να παρω περιοδικο, τυχαιο αυτοκινητο κανει οπισθεν (ο οδηγος τρωει σουβλακι), και ριχνει κατω τη μηχανη... ο συναγερμος ενεργοποιείται...
Ετσι ακριβως μου ετυχε πριν 6 χρονια, οταν ειχα το R6... (δεν ειχα συναγερμο, αλλα την πτωσει του R6, την ακουσα και τη παρακουσα... LOL)

Edit: Διαβασε τα review, τα βγαζουν ολα, αν δεν εχει κανενα review, ξεχνα το!

Άβαταρ μέλους
Vallinor
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2009, 12:31
Model: -
Τοποθεσία: Brno
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από Vallinor »

Ναι αλλα αυτο που λεω εγω ειναι πως απο το να μην εχει καθολου καλυτερα να εχει αυτη....... Κανω λαθος?
Live for nothing or die for something??

Άβαταρ μέλους
ALIEN-3-
Δημοσιεύσεις: 691
Εγγραφή: Σάβ 21 Αύγ 2010, 03:01
Model: FZ6 S2
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από ALIEN-3- »

Εγώ έχω να σου προτείνω αυτόν http://cgi.ebay.com/Motorbike-Bike-Alar ... 2a0f1766e7
Τον είχα πάρει 70 ευρό .Τώρα από ότι βλέπω τον ακρίβαιναν λίγο .Το φοράμε 3 άτομα ο ένας 2 χρόνια και είμαστε όλοι πολύ ευχαριστημένοι .Έχει και τηλεειδοποίηση που πιάνει πολύ καλά .Φαντάσου ότι το παρκάρω σε υπόγειο γκαράζ και μένω στον τρίτο όροφο και πιάνει κανονικά .Τώρα από κατανάλωση και db δεν το κατέχω ,ας μιλήσουν οι ειδικοί :/abwave::)
Ευχαριστώ τον θεό και την γυναίκα μου για τα δύο αγγελούδια που μου χάρισαν!

Ασφαλή και άπειρα χιλιόμετρα σε όλους μας !

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από jskf16 »

Oντως ο spy αν και οχι πολυ γνωστος , ειναι αρκετα καλος!

musicman
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Πέμ 21 Μάιος 2009, 20:55
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από musicman »

αυτον με τα 70 δολαρια τον εχει ενα φιλαρακι μου και ειναι ευχαριστημενος παντως.

Άβαταρ μέλους
Vallinor
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2009, 12:31
Model: -
Τοποθεσία: Brno
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από Vallinor »

Ξαναεπαναφερω το θεματακι παιδια με αυτον
http://www.ebay.co.uk/itm/MOTORCYCLE-MO ... 53f8b397e5

φαινεται να εχεις της Παναγιας τα ματια πανω... Τι λετε οι ειδικοι ?
Live for nothing or die for something??

Άβαταρ μέλους
dudukas
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Παρ 11 Ιουν 2010, 13:55
Model: -
Τοποθεσία: Ζακυνθος
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από dudukas »

Mια φιληκη συμβουλη φενετε καλος για τα λεφτα του ΑΛΛΑ μην κανεις το λαθος κ τον συνδεσεις να κοβει το ρευμα του μοτερ γιατι σε ενα μπλοκαρισμα θα σε αφησει στο πουθενα χωρις λογο ετσι κ αλλιως αμα στην βαλουν στο ματι την ξεχνας.....αυτο ειναι για κανενα τιποτα ελαφρυ αμα ειναι να στην παρουν ολοκληρη ο συναγερμος δεν θα σε σωσει.....
ενα μπλε 400αρι του 98!!!(600 πλεον.....)

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από jskf16 »

Tι να πουμε ? Τα ιδια , οταν ερχεται η ωρα της κρισης πεφτει κλαμα! Οταν αρχισουν τα προβληματα/service αρχιζουν οι αποριες.Αγοραζουμε ενα σωστο , επωνυμο προιον , τη μηχανη θελουμε να προστατεψουμε οχι το κηπο με τα μαρουλια :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
lefteris489
Δημοσιεύσεις: 511
Εγγραφή: Παρ 02 Δεκ 2011, 18:50
Model: Tiger
Model year: 2012
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από lefteris489 »

Γιάννη μιας και το ανέφερες έχεις να προτείνεις κάτι σχετικά με τη φύλαξη του μαρουλό-κηπου? :mrgreen:
Κοίτα εκεί που θες να πας.....αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς....

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Συναγερμος κατω απο 10ευρω

Δημοσίευση από jskf16 »

:lol: Ναι αμε , καμερες στις γωνιες του κηπου με αλληλοκαλυψη , ανιχνευτες κινησης τριπλης τεχνολογιας , περιφραγμενο με ρευμα υψηλης τασης :mrgreen: οπου πριν θα υπαρχουν δεσμες οπου θα δινουν συναγερμο και στη συνεχεια μεσο gsm τηλεφωνου θα σε παιρνει τηλεφωνο.Νομιζω για 1ο σταδιο ασφαλειας θα εισαι οκ , αν οχι , παραμετροποιειται :twisted:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες