Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Πληροφορίες από τις εκδρομές της λέσχης μας, φωτο και βιντεο...
Άβαταρ μέλους
HEO
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Τρί 11 Ιαν 2005, 10:09
Model: FZ6
Model year: 2004
Τοποθεσία: Αθηνα Ιλιον, Βασιλεία Ρωμαίων - Los Gatos, California US
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από HEO »

σπίτι και εγώ....

:)
Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή
Παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή

Άβαταρ μέλους
bill_ex
Moderator
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: Παρ 25 Ιουν 2010, 19:34
Model: FZ1
Model year: 2006
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από bill_ex »

Σπιτι και εγω με την σειρα μου.
Ο φλώρος (Carduelis Chloris) είναι ένα μεγαλόσωμο με αγέρωχο παράστημα στρουθιόμορφο πουλί που ανήκει στην οικογένεια των σπιζών. Είναι ένα ιδιαίτερα αγαπητό πουλί λόγω του εύηχου και γεμάτου τρίλιες κελαηδήματός του.

Άβαταρ μέλους
leras
Δημοσιεύσεις: 1280
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2008, 20:34
Model: -
Τοποθεσία: Sepolia City
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από leras »

http://s256.photobucket.com/user/jpag13 ... t=3&page=1


κοινωνικος ρατσισμος

δεν υπαρχουν λογια

theod ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ .....
killed by death !!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
vlachoFazeras
Δημοσιεύσεις: 902
Εγγραφή: Σάβ 04 Σεπ 2010, 23:00
Model: FZS600
Model year: 2002
Τοποθεσία: Ανω Πατησια
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από vlachoFazeras »

μπραβο ρε παιδια!!!!!! +:Applause=+:=D>
εγω... αμα δε με πληρωσουν..... οχι βολτα δε βλεπω..... ουτε ''στη δουλεια'' δε θα εχω να παω... +:Brick wall=+:](*,) +:Brick wall=+:](*,)

GrDreamer
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 759
Εγγραφή: Δευ 22 Φεβ 2010, 01:16
Model: CBR
Model year: 1999
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από GrDreamer »

επιστροφή και από μένα...

Άβαταρ μέλους
Laidas
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2013, 19:59
Model: FZS1000
Model year: 2002
Τοποθεσία: Αθηνα - Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από Laidas »

επιστροφη και απο μας... υλικο στο επομενο ποστ

Άβαταρ μέλους
Vlasis
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2009, 16:13
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από Vlasis »

Ολα οκ και απο μενα πως περασαμε θα τα πει ο Morbit!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
dimitrisfz
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 20:12
Model: MT09
Model year: 2015
Τοποθεσία: Milktsi
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από dimitrisfz »

Back to base!!!

Χαλια.....μεχρι την επομενη....αντε ρε ψηλε...περιμενουμε εντυπωσεις!!!
Οι σοφοί μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
Οι ανόητοι μιλούν επειδή πρέπει κάτι να πουν.
Πλάτων, 427-347 π.Χ

Άβαταρ μέλους
HARIS S2
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 879
Εγγραφή: Πέμ 11 Σεπ 2008, 17:05
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από HARIS S2 »

γνήσια εκδρομή του club, χιλιόμετρα, φα'ι' , παρεα και το κυριότερο δεν γυρισα Αθήνα, ειμαι Αγρίνιο λαι έφτασα καλα. Μπράβο σε όλους! !!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=97DZe27_wTA
καποια κοματια οταν τα ακους, σου ανοιγουν το μυαλο και περναει η ζωη απο μπροστα σου, σε απιστευτες εικονες.............................. και σαν μοτοσυκλετιστης εχω πολλες με καλους ΦΙΛΟΥΣ

Άβαταρ μέλους
Laidas
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ 09 Αύγ 2013, 19:59
Model: FZS1000
Model year: 2002
Τοποθεσία: Αθηνα - Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από Laidas »

ok harris....good to know...
ήταν που θα έφτανες κατα τις 01:00.... εσυ εκανες την Καλυψώ πυραυλοκίνητο.
και τώρα λιγο υλικο απο του κινητού ... γιατι απο την μηχανή θα καθυστερήσουν μερικές μέρες...

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
CHRISMORBID
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Παρ 10 Οκτ 2008, 14:21
Model: F650
Model year: 1995
Τοποθεσία: AMAZON FOREST
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από CHRISMORBID »

μαλ@κες...ειμαι εξω φρενων...
ακομα μια εκδρομη που μου ζαλίσατε τον ερωτα με τις μαλ@κιες σας...
εχω να πω για ολους σας και απο κατι...
αντε να πουμε γιατι μου τα κανατε τσουρεκια...
λεπτομερειες ανατριχιαστικα απεριγραπτες αυριο...τωρα βαριεμαι και να σας κραξω...
καληνυχτα κοριτσια...καλη ξεκουραση...
τα λεμε τουμοροου....
Oppression, weighs a ton
Depression, stains in black
Regression, the way things run
Aggression, my last resort
http://www.facebook.com/pages/For-a-Doz ... 24?fref=ts

Άβαταρ μέλους
FZ8MAN
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Παρ 29 Οκτ 2010, 22:36
Model: R1
Model year: 2014
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από FZ8MAN »

Αλλη μια βολτα με εντυπωσιακη διαδρομη και κοψιδια απαιχτα.....
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Link


Link

Άβαταρ μέλους
Jo.Da.
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4228
Εγγραφή: Δευ 10 Ιούλ 2006, 16:07
Model: FZ6
Model year: 2005
Τοποθεσία: Σ' ένα υπόγειο της Βάθης κλαριΝτζίδικο...
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από Jo.Da. »

Teaser!

Ιδιαίτερα μαθήματα μπουρλωτιάσματος των thread από τους mods... :lol:
Εικόνα

To καημένο το μηχανάκι του Χάρη, αχ τι τράβηξε... :twisted:
Εικόνα

Η θέα από το ταβερνάκι της σούπερ γιαγιάς (-wifi έχει; -Τι; Σπετζοφάι;)!!! :mrgreen:
Από το εσωτερικό και τις ενέργειες που έλαβαν χώρα σ' αυτό εν ελθέτω χρόνω... :oops:
Εικόνα
Γιάννης ο tirbouchon-άκιας (Iσορροπημένα ανισόρροπος)
Θ.
Peace of mind (in need)!!!

Άβαταρ μέλους
CHRISMORBID
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Παρ 10 Οκτ 2008, 14:21
Model: F650
Model year: 1995
Τοποθεσία: AMAZON FOREST
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από CHRISMORBID »

Καλα...
αντε τωρα μην αρχισω...
ΟΧΙ!!!!! ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ....!!!!
ξεκιναω ρε παιδες να κανω μια βολτουλα την κυριακη το πρωακι...ετσι για τη φαση μου...
να γουσταριζω με το μηχανακι μου ρε παιδι μου...
περναω απο το περιφτερι στο χαιδαρι,και αρχισαν τα οργανα...
εγω σταματησα να πιω ενα καφεδακι,να κανω ενα τσιγαρακι,να βαλω το πλανο μου και να ξεκινησω την διαδρομη μου ησυχα κι ωραια...ΘΑ 'ΘΕΛΑ!!!!στο περιφτερι ειναι αραχτοι και καμαρωνουν ενας καραφλας,ενας ναυτικος και ενας ακατανομαστος...φτου σου πουστη λεω...κατσε να το παιξω γερμανος,οτι δεν τους ειδα...σκ*τ*!!!!με πηρε πρεφα ο ναυτης...(αφου ο κουνενες, μονο θαλασσα βλεπει τοσο καιρο, ατονησανε τα ματια, που με ειδε????)anyway so much for the escape plan και το κανω γαργαρα...κατσε λεω τωρα που σε ειδαν, γιατι μετα θα σου βγουν κι απο πανω οτι και καλα τους κλανεις...και μολις ξεκινησουν, την κανεις με ελαφρα...
εν τω μεταξυ εχουν αρχισει και φτανουν και οι υπολοιποι...ενας κι ενας μιλαμε...παρτον ενα-χτυπα τον αλλον...
παρελαση οι μαλ@κες ειχαν κυριακη πρωι απο το περιφτερι...θεοντ,τζοκερ,προεδρας,μικρη λουλου,μπιλεξ,αρης,τζορτζης τζι αη τζο(ακου ονομα ο τυπος και θελει να τον παιρνουμε και στα σοβαρα)το ζευγος ιλμπανιτες,το ζευγος συγγενολοι του θειου,το ζευγος λαιδας (τρομαρα σου θες και βολτα με τα λινα κακομοιρη), λερας (ονομα και πραμα ρε κακοζη), ο αλεκαν (χωρις τη γυναικα τουτος-την εβγαλε οφ λεει το προηγουμενο βραδυ ο φιδεμπορας που το παιζει και κονιορδος) και ο αλλος ο βλ@μενος (που κανει 1500 χλμ χωρις σταση ουτε για κατουρημα, ξερετε ο σιδεροκωλος) ο χεο...τρομαρα σας...
ολοι οσοι ΔΕΝ ηθελα να δω ρε παιδι μου...μαζευτηκανε εκει να μου ζαλανε τις μπαλες....ευτυχως, δεν ειχε ερθει ο χαρης...αντε λεω κατι ειναι κι αυτο...σκ*τ*...ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ....Ο ΤΥΠΟΣ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΒΡΙΣΚΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ...πω ρε πουστη λεω...πως θα σπασω τωρα απο δω χωρις να με παρουν πρεφα????
αντε λεω και θα ακολουθησω...θα κατσω τελευταιος και οταν θα εχουν καυλωσει ολοι τους με τα στροφιλικια (ακου τωρα κΆλο που εχουν τα ατομα,γουστερνουν λεει στροφιλικια και επαρχειακες διαδρομες, με θεα βουνα-δαση-πρασιναδες....εμ βεβαια...αφου ειναι ζωα...πρασιναδες ψαχνουν να βοσκανε).

ξεκιναμε λοιπον...και περιμενω να φυγουν ολοι μπροστα...
φευγατε τομαρια αναφωνω με περισση χαρα...και αναμενω ανυπομονα την στιγμη της μεγαλης μου αποδρασης...
ΝΑΙ...ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΥΓΑ ΤΟΥΡΚΙΑΣ....
εκατσε ο τζοκερ στην ουρα μου,να τραβενει βιντεο...ο κατιμας...την ειδε και σπιλμπεργκ...που δεν εχει ουτε μαντηλι να κλαψει...μιλαμε προκειται περι πυροβολημενου...δεν παιζει κατι αλλο...
ο δε λαιδας...εσπασε γιατι το μηχανακι του, εβγαλε λεει τα λινα...ο κοπριτης κι αυτος...ξεκιναει για βολτα και τα λαστιχα τα καμαρωνει απο μακρυα...αντε να πουμε...

φτανουμε αραχωβα...

καφεδακι...μην τα πολυλογω...μου καθονται ολοι διπλα...ρομπι ντι καπα με τον προεδρα και φατσα με καραφλα και χεο...εσκασε κι ο χαρης...(τουτος ειχε και βαλιτσες,να κανει και ταξιδακι μετα...ο ποντικας)
να μου λενε το μακρυ τους και το κοντο τους, για την εφορια και τον τεβε....ωραια λεω...τρομερα περναμε και σημερα...τομαρια ολα...με τα κυαλια θα με δειτε παλι σε βολτα...
ασε που το ζευγος ιλμπανιτα εχει κανει και σταση στον αλιαρτο σε ενα κατεστραμενο φουρνο να αγορασει λιοψωμα και τυροψωμα....καθαρματα κι αυτοι...τρωγανε και μια μπουκια δεν προσφερανε ρε!!!!μονοι τους να τα φανε ΟΛΑ!!!!

μετα τον καφε τους ηρθε η ιδεα να παμε στο χιονοδρομικο....τι να κανουμε ρε βλαμενοι εκει πανω καλοκαιριατικα????
ξεκιναμε να παμε...διαδρομη παλι για το πεος...σφιχτα ορεινα στροφιλικια και γυρω γυρω δεντρα...μιλαμε για τριτοκοσμικες καταστασεις...να μην πατε...δεν αξιζει μια...

ουτε η διαδρομη για πολυδροσο...ουτε η ταβερνα...ουτε τα παλιοπροβατα που μας σερβιρανε για μασα...
και αφου σκαμε εκει...μας υποδεχεται ο λαιδας...

ακου τωρα ο τυπος προβληματα που εχει...
αφου αφησε το μηχανακι σπιτι, φορτωσε τη γυναικα στο αμαξι και την εσυρε κουρσατη σε μοτοσυκλετιστικη βολτα...
νταξ...τι να λεμε...μονο εκεινος ο καμενος ο σολομων τα εκανε αυτα και γελαγανε μεχρι και τα διοδια....
και αφου εχουμε κατσει για μασα και μπυρα,αρχιζουν ολοι να τρωνε με δεκα μασελια, και να πινουν λες και η μπυρα δεν θα ξαναβγει ποτε σε παραγωγη, ή τελειωσαν τα αρνια και τα γιδια απο τον πλανητη, και δεν θα τα ξαναδοκιμασουν ποτε...τι να πω ρε πουστη...

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΜΠΥΡΑ ΠΡΟΦΤΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ, ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΓΕΥΤΩ....
ΣΕ ΧΡΟΝΟ DT ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΑ ΓΑΣΤΡΙΚΑ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΣΤΑ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ...
και με βαλανε και να πλερωσω κιολας...ουτε ενας ρε να πει, να τον κερασω ρε τον MORBID...
μια σταλα μπυρα και μια μπουκια φαι με το στανιο ρε εφαγε...!!!!ΚΑΝΕΝΑΣ ΡΕ!!!!

ασε που μου ζαλισε τις μπαλες η λαιδο γυναικα, γιατι ηθελε παγωτο, και ο λαιδας ειναι σε διαιτα (εδω γελανε) και δεν τρωει μαζι της.....και εγω τι φταιω γλυκεια μου να τρωω παγωτο επειδη εσυ εχεις τετοιες κ@υλες???αμα δηλαδη ηθελες ελικοπτερο και ο λαιδας ειχε υψοφοβια, εγω θα επρεπε να σε παω κι εκει...???

αντε να σηκωθω να φυγω λεω μεσα μου...τωρα που εχουν ολοι νταγκλες απο την μασα...οι μισοι πηρανε και το δρομο του γυρισμου για αθηνα...αντε λεω...καβαλα τον τζιμακο και αριβαρησε...

ναι σιγα....το λαιδογυναικο δεν ειχε ξεχασει το παγωτο, το ιλμπανιτοζευγαρο ηθελε καφε κατω απο πλατανο, ο χαρης μας εκανε την βιζιτα αρμενικη και δεν ελεγε να φυγει για το ταξιδι του, ο καραφλας ειχε ορεξη και με ηθελε λεει για παρεα...(σας το λεω να το ξερετε...αυτος ειναι λουκρητια και θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα με δαυτον).

να μην τα πολυλογω...εφτασα σπιτι μου το βραδυ,αφου με τραβηξανε να δω και τον πλατανο που φυτεψανε λεει το 1870....και επρεπε εμεις να παμε να τον δουμε τωρα...τι να πει κανεις....

ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΠΟΝΤΙΚΑΡΑΔΕΣ ΟΛΟΙ....ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΙ ΡΕ...ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΛΙ....ΤΣΟΓΛΑΝΑΡΑΙΟΙ....!!!!!!
Oppression, weighs a ton
Depression, stains in black
Regression, the way things run
Aggression, my last resort
http://www.facebook.com/pages/For-a-Doz ... 24?fref=ts

Άβαταρ μέλους
Jo.Da.
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4228
Εγγραφή: Δευ 10 Ιούλ 2006, 16:07
Model: FZ6
Model year: 2005
Τοποθεσία: Σ' ένα υπόγειο της Βάθης κλαριΝτζίδικο...
Επικοινωνία:

Re: Παρνασσός- Πολύδροσσο 21-9-2014

Δημοσίευση από Jo.Da. »

Αφού τα είπε όλα ο ΜόρμπιΤ, ας συνεχίσω με μια καλλιτεχνική, να ροματζάρετε λίγο... :lol:

Εικόνα

Διαδικασία μύησης δόκιμων μελών (prospect να 'οὐμε), ή αλλιώς η ''δοκιμασία της προβατίνας''... 8) :mrgreen:

Εικόνα
Γιάννης ο tirbouchon-άκιας (Iσορροπημένα ανισόρροπος)
Θ.
Peace of mind (in need)!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαδρομές Λέσχης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες