6η Πανελλήνια συγκέντρωση Fazerclub 24-26/9/2010

Πληροφορίες από τις εκδρομές της λέσχης μας, φωτο και βιντεο...
Άβαταρ μέλους
Tigrisss
Δημοσιεύσεις: 1485
Εγγραφή: Δευ 13 Οκτ 2008, 09:25
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από Tigrisss »

+:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D>

Συγχαρητηρια σε όσουν ανταποκριθηκαν στο κάλεσμα και αντιμετώπισαν τον πολύ δυσκολο καιρό του Σαββατου. Τουλάχιστον όσοι χτες εχασαν τα όμορφα τοπία λόγω ομίχλης, σήμερα αποζημιώθηκαν.

πολλά μπραβο στα καινουργια παιδια, που δεν ειχαν αντιμετωπίσει ξανά τετοιες συνθήκες, και σε όλους όσους συνεργάστηκαν ωστε να βγεί η εκδρομή όσο το δυνατόν καλύτερα :D

+:Applause=+:=D>

εγώ πάντως έγραψα 1000 χλμ.... :!: +:Dancing=+:\:D/
Ο έξυπνος άνθρωπος αλλάζει γνώμη. Ο ηλίθιος ποτέ.

Άβαταρ μέλους
leras
Δημοσιεύσεις: 1280
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2008, 20:34
Model: -
Τοποθεσία: Sepolia City
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από leras »

μπραβο ρε παιδες
αηντε φορτωστε φωτος να κλαψουμε μαυτα που χασαμε και εμεις που τριβουμε ταβανια τοσες μερες +:Brick wall=+:](*,) +:Brick wall=+:](*,) +:Brick wall=+:](*,) +:Brick wall=+:](*,)
killed by death !!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
tsaves
Δημοσιεύσεις: 2403
Εγγραφή: Δευ 29 Δεκ 2008, 10:05
Model: MT09
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από tsaves »

δεν εχω λογια να περιγραψω πως περασα.....τελος :D :D



εγω κ παντελη κ μαργαρητα επηστρεψαμε ολλα οκ... :/abwave::) :/abwave::)
ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ
ΚΑΤΣΕ ΕΔΩ ΧΑΜΟΥ......
ΑPRILIA TUONO Κ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ .......
JAPAN ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ,,,,,,,,,,,,,
Ciao, Super Sic

Άβαταρ μέλους
CHRISMORBID
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Παρ 10 Οκτ 2008, 14:21
Model: F650
Model year: 1995
Τοποθεσία: AMAZON FOREST
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από CHRISMORBID »

Ολα good....
τελος καλο ολα καλα....
αντε και του χρονου να ειμαστε ολοι καλα και να περασουμε ακομα καλυτερα....
ελπιζω να γυρισαν ολοι καλα....
Oppression, weighs a ton
Depression, stains in black
Regression, the way things run
Aggression, my last resort
http://www.facebook.com/pages/For-a-Doz ... 24?fref=ts

Άβαταρ μέλους
Spirtoulis
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ 06 Μάιος 2010, 15:58
Model: -
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από Spirtoulis »

Τέλεια όλαααααααααα!!

Σας ευχαριστώ όλους!!
__________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... ture=share

Άβαταρ μέλους
fazeremalo
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Τετ 07 Οκτ 2009, 00:55
Model: -
Τοποθεσία: λαρισα
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από fazeremalo »

ολα υπεροχα....μπορω να πω πως εστω και για μια μονο μερα(σαββατο)περασα υπεροχα...και ο καιρος αν και 'ασχημος' ηταν μια ξεχωριστη οδικη εμπειρια.........
ευχαριστω τα παιδια για την εξαιρετικη συμπεριφορα και ακομη πιο πολλα ευχαριστα ταξιδια.....

ΥΓ δεν προλαβα σημερα να ερθω αθηνα...αν ερθω αυριο θα ερθω και στο καφε την τεταρτη...
nothing is impossible... live your moto-life!!

Άβαταρ μέλους
karpin
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Τρί 12 Αύγ 2008, 03:28
Model: FZ1
Model year: 2008
Τοποθεσία: 8.8.8.8
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από karpin »

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΛΑΘΟΣ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...

Άβαταρ μέλους
karpin
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Τρί 12 Αύγ 2008, 03:28
Model: FZ1
Model year: 2008
Τοποθεσία: 8.8.8.8
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από karpin »

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΛΑΘΟΣ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...

Άβαταρ μέλους
vaskar
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 12:54
Model: -
Τοποθεσία: ΠΥΛΟΣ
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από vaskar »

ΖΗΛΕΥΩ !!!! Αλλά του χρονου θα κανω τα αδυνατα δυνατα να ειμαι παρόν
Η απουσία αισθητή.

Άβαταρ μέλους
kontogiano
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Σάβ 17 Οκτ 2009, 21:02
Model: -
Τοποθεσία: αθηνα - σεπολια
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από kontogiano »

αν και ειχα κανονισει να ανεβαινα η σαββατο η κυριακη εμπλεξα με διαφορα και τελικα επεστρεψα αθηνα κυριακη μεσημερι. χαιρομαι που περασατε ολοι καλα και επιστρεψατε ολοι καλα και του χρονου εδω ειμαστε.
burn rubber not your soul

Άβαταρ μέλους
AkisGTxx
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 00:39
Model: -
Τοποθεσία: Αμφιάλη - Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από AkisGTxx »

Μπράβο παιδιά, πάντα τέτοια! +:Applause=+:=D> Πρέπει να ήταν υπέροχα, εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να τα καταφέρω και εγώ! :cry:

p.s. Ανεβάστε κι άλλες φωτόοοοοοοοοοοο!!!!! :/abwave::)
Εικόνα

kaltsas
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Πέμ 08 Οκτ 2009, 00:26
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από kaltsas »

ολα καλα ολα ωραια, βαριεμαι να παω για δουλεια, προτιμω να παω με τσαβολο-μανωλαρο για καφε. ναι αδερφε, θα παω να πληρωσω το conn-x, ναι βικαρα στεναχωρηθηκα που δε σε ειχα μαζι, οχι δε σπασανε οι καρποι μου με την kawasa, ο καιρος ποιοτητα, η παρεα καλη, μη ποτιζετε τον νεκροθαφτη κ βρεθει με 2ο παιδι...οχι ο φουρναρης δε ροχαλιζει +:Dancing=+:\:D/ . τσαβολα σ αρεσε ο μπραλος? +:Dancing=+:\:D/ +:Boo hoo!=+::-({|= +:Shame on you=+:[-X +:Think=+::-k

αντε κ του χρονου...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kaltsas την Δευ 27 Σεπ 2010, 11:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

standgeo
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ 16 Απρ 2010, 20:28
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από standgeo »

Αν και μαλλον χθες γυρισα πρωτος σπιτι(λογω αποστασης μη φανταστειτε!) δεν ηξερα πραγματικα τι να πρωτογραψω. Ειχα μεινει ακομα εκει! Στην παρεα στη βολτα, στη βροχη! Ηταν υπεροχα! Συγχαρητηρια σε ολους που ελαβαν μερος, ενα μεγαλο ευχαριστω στους οργανωτες και φυσικα στο Γιαννη (Jo.Da.) για την ολη προσπαθεια και οργανωση της εκδρομης!Χαρηκα πολυ που γνωρισα οσους γνωρισα και ελπιζω την επομενη φορα να γνωρισω και αλλους που δεν προλαβα! Αντε και του χρονου! +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D>
Ανεβαστε φωτος επειγοντως!!!


ΥΓ: ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!! :D

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από jskf16 »

.........μαλισταααα , αντε τωρα να γραψεις και να εξηγησεις , πολυ δυσκολο , αν και δε τα παω καλα με το γραπτο θα προσπαθησω!

Σε πρωτη φαση θα ηθελα να 1000ευχαριστησω το jo.da , ο Γιαννης ειναι ΚΟΡΥΦΗ και τελος!

Στη συνεχεια θα ηθελα να ευχαριστησω ενα-ενα ολους τους συμμετεχοντες/διοργανωτες , αλλα καταλαβαινετε οτι δεν ειναι ευκολο , θελω να πως ομως το εξης: Ειμαι πολυ χαρουμενος που βρισκομαι σε αυτη τη παρεα , ειστε ολοι ενας και ενας ....αψογοι , και δειξατε σε αυτο το 2ημερο πραγματικα το καλυτερο σας εαυτο , γιατι χωρις εσας και με τη συμπεριφορα σας αυτη , η εκδρομη δε θα ειχε αυτη την εκβαση και χαρα που εχει δημιουργηθει στα προσωπα φανταζομαι ολων!!!!

Μπραβο στα κοριτσια της παρεα που ειτε ως αναβατες ειτε ως συν-αναβατες , εκτος οτι ομορφαιναν την παρεα μας :mrgreen: , ηταν επισης αξιοπρεπεστατες σε ολο το 2ημερο !!!!

Ας παμε λιγο στα καιρικα , το Σαββατο ο καιρος ηταν δυσκολος , 40+ μηχανες και με ποικιλια αναβατων τα πραγματα φαινονταν πολυ δυσκολα , παρ ολα αυτα ακομα δε μπορω να το πιστεψω οτι ολοι οι χρονοι παντου εβγαιναν ακριβως :shock: , ολοι κινηθηκατε αριστα και με σεβασμο , αυτο βοηθησε πολυ στο να γινονται ολα στην ωρα τους και χωρις να υπαρχει καμια εξτρα ταλαιπωρια.Μπορει να κουραστικαμε λιγο παραπανω , μπορει να ζοριστικαμε λιγο παραπανω αλλα πιστεψτε με οτι αυτου του ειδους η ταλαιπωρια θα μας/σας μεινει για παντα στο μυαλο και στη ψυχη!!!

Παμε παρακατω.......

Το τσιπουρο δε λεει μια μπροστα στη τσικουδια , ακου τσιπουρο .....ουζο με τσικουδια ειναι ....χαχχαχαχαχαχαχαχα , αηδια , με χαλασε λιγο :mrgreen:

Μια ερωτηση ...ρεεεεε τουρτα αφησατε ? Η'ηηηη....βαζατε τη Τονια να σας τη φερει ....χαχαχαχαχαχα

Πρεπει να παω τη γυναικα μου σε γυναικολογο , κουμπαρους/νονους βρηκα.... :lol:

Στην επομενη εκδρομη τα τρακτερ=αυτοι που ροχαλιζουν , θα τα παρκαρω σε ενα τετρακλινο σε ακτινα 3χλμ απο το ξενοδοχειο....χιχιχιχχι!!!Σας εχω σημειωσει ......χαχαχαχαχα

Δυστυχως και ευτυχως :mrgreen: φωτο δεν υπαρχουν εκεινες τις στιγμες που κλαιγαμε απο τα γελια και οξυγονο δεν ειχαμε να παρουμε ανασα , να πεθανουμε κοντεψαμε!

Ειδατε που σας ελεγα μη φορατε αδιαβροχα τι τα θελατεεε....χχχαχχαχαχα ????

Στο κοκκινο δωματιο , εβαλα επιτηδες το κρητικο ζευγαρο , οχι παιζουμε! Τσαβολα δεν ειμαι ο χαρος λιγη τουρτα θελω....ΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

Οπως λεει και ο τιτλος , η 6η πανελληνια συγκεντρωση.... το νοημα και η ουσια της εκδρομης αυτης ειναι ακριβως αυτο το πραγμα , δηλαδη τι? Το να βρεθουν 10-30-40-50 (καλα εμεις το μαμησαμε :mrgreen: ) ανθρωποι με κοινη αγαπη τη μηχανη και το μοτοσυκλετισμο , να μαζευτουν απο διαφορα μερη της Ελλαδος και να γνωριστουν , μεγαλη υποθεση λεμε και αυτη ειναι η πραγματικη ουσια της συναντησης αυτης!!!

Ειμαι πλεον σπιτι μου και μου λειψατε κιολας....στο δρομο της επιστροφης , κοιταζα το καθρεπτη κανεις , μπροστα 1-2 ως παρεα επιστροφης , περασα τοσο ωραια που δυσκολα θα επανελθω , φορτισα μπαταριες για τα καλα!!!

Πρεπει να αναφερθουμε και στο εξης:
Η εκδρομη αυτη ειχε <<στιγματιστει>> απο την απωλεια ενος φιλου και οχι μονο οπως αναφερθηκαμε τις προαλλες , εμεις και οι μηχανες με την αναλογη μαυρη κορδελα τον τιμησαμε και στο τραπεζι μας και στο δρομο!

Τελος να αναφερθω οτι αυτη ηταν η μεγαλυτερη συγκεντρωση της λεσχης , ισως να εγιναν και λαθη , ισως καποιοι να μην ευχαριστηθηκαν , ισως και εμεις κατι να μην υπολογισαμε σωστα , αν εγινε κατι απο τα παραπανω ανθρωποι ειμαστε και την επομενη φορα θα ειμαστε ακομα καλυτεροι :!: Να ειστε λοιπον ολοι καλα και ασφαλη χλμ να εχετε!

Υ.Γ.....εγω με εσας βολτα δε ξαναπαω :mrgreen: , αμα ειναι να μου δημιουργησετε ψυχολογικα αστο καλυτερα :lol:
ακομα νομιζω οτι το πρωι σημερα θα καναμε βολτα μαζι!!!
ακομα κλαιω απο τα γελια
ακομα δεν εχω χωνεψει
ακομα η αηδια το τσιπουρο δεν εξατμιστηκε
ακομα δεν ειμαι καλα
ακομα δεν με βλεπω να γινομαι καλα!
...φωτο εχω μερικες , θα ερθουν , υπομονη!

Γεια σας φιλοι μου και στο επανειδην....... </->/ss4

Άβαταρ μέλους
kontogiano
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Σάβ 17 Οκτ 2009, 21:02
Model: -
Τοποθεσία: αθηνα - σεπολια
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελληνια FazerClub - After (σχολια-φωτος)

Δημοσίευση από kontogiano »

jskf16 έγραψε:.........μαλισταααα , αντε τωρα να γραψεις και να εξηγησεις , πολυ δυσκολο , αν και δε τα παω καλα με το γραπτο θα προσπαθησω!
σκεψου να τα πηγαινες καλα τι θα μας εγραφες +:Whistle=+::- +:Dancing=+:\:D/ +:Dancing=+:\:D/
burn rubber not your soul

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαδρομές Λέσχης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες