Τι ελαστικό να προτιμήσω;

Όσα θα θέλατε να μάθετε για τα ελαστικά της μηχανής σας!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η κατηγορία Ελαστικά αφορά γνώμες, προσωπικές επιλογές, τέστ, νέα μοντέλα,
γενικές τιμές τιμοκαταλόγων αντιπροσωπιών και γενικότερα πληροφόρηση για Ελαστικά και
ΟΧΙ ΕΜΠΟΡΟΥΣ-ΛΑΣΤΙΧΑΔΕΣ και τιμοκαταλόγους αυτών!!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Jim 95
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ 25 Μάιος 2017, 22:54
Model: FZ6 S2
Model year: 2010
Επικοινωνία:

Τι ελαστικό να προτιμήσω;

Δημοσίευση από Jim 95 »

Σας χαιρετώ λοιπόν ξανά(μιας και είμαι φρέσκο μέλος) και πάω να σας αναλύσω την κατάσταση μου.
Λογικά σε λίγες μέρες θα αποκτήσω το 600 s2 μοντέλο του 2010 με το φαιρινγκ. Είμαι αγχωμένος καθώς ξέρω πολύ λίγα πράγματα για την μηχανή. Το πρώτο πράγμα που θα αλλάξω θα είναι τα λάστιχα αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος. +:Brick wall=+:](*,) . Δεν θα έλεγα τον εαυτό μου έμπειρο οδηγό οπώτε η μηχανή θα πηγαίνει σε ήρεμες ταχύτητες και όλη την εβδομάδα θα κυκλοφωρεί και στην πόλη. Άρα θέλω ενα ελαστικό που και θα μου κρατήσει και δεν θα φοβάμε στην βροχή και θα μπόρει να με πηγαίνει βολτες. Θα σας παρακαλούσα να μου δείξετε τα φώτα σας.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων, και συγγνώμη αν ξαναρωτάω την ιδια ερώτηση.!!!

Άβαταρ μέλους
socrates fz6s2
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 799
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 02:42
Model: -
Τοποθεσία: Δάσος Χαϊδαρίου
Επικοινωνία:

Re: Τι ελαστικό να προτιμήσω;

Δημοσίευση από socrates fz6s2 »

Κωνσταντίνε, ξεκίνα το ψάξιμο-διάβασμα από εδώ κι όποια άλλη απορία έχεις πάλι είμαστε εδώ, να τη συζητήσουμε και να σε βοηθήσουμε ..!!.. :wink:
Η αξία ενός ανθρώπου φαίνεται: όχι από τον τρόπο που φέρεται σε αυτούς που έχουν κάτι να του προσφέρουν .. αλλά, από τον τρόπο που αντιμετωπίζει αυτούς από τους οποίους δεν έχει τίποτα να περιμένει ..!!..


Απάντηση

Επιστροφή στο “Ελαστικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες