Sportmax Sportsmart

Όσα θα θέλατε να μάθετε για τα ελαστικά της μηχανής σας!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η κατηγορία Ελαστικά αφορά γνώμες, προσωπικές επιλογές, τέστ, νέα μοντέλα,
γενικές τιμές τιμοκαταλόγων αντιπροσωπιών και γενικότερα πληροφόρηση για Ελαστικά και
ΟΧΙ ΕΜΠΟΡΟΥΣ-ΛΑΣΤΙΧΑΔΕΣ και τιμοκαταλόγους αυτών!!!
standgeo
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ 16 Απρ 2010, 20:28
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από standgeo »

Τωρα εμενα που με εχετε μπερδεψει τι να κανω? +:Think=+::-k Σκεφτομαι τα επομενα λαστιχα να ειναι ή τα συγκεκριμενα dunlop(μια και τοσα καλα γραφονται εδω και σας εμπιστευομαι) ή τα καινουρια Bridgestone S020 αντικαταστατες των ΒΤ016. Για πειτε καμια ιδεα? :)

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από koulis »

contisport attack

8) 8)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
jordanbikes84
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Δευ 08 Μαρ 2010, 13:39
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από jordanbikes84 »

Μία που τώρα φοράω τα 016 pro, θα σου πρότεινα τα dunlop, που πιθανώς θα τα βρεις και φθηνότερα. Το s020 αν δεν κάνω λάθος είναι ολοκαίνουργιο, οπότε υποθέτω οτι δύσκολα θα το βρεις κάτω απο 350. Επιπλέον αφού τα έχουν δοκιμάσει τόσα άτομα εδώ μέσα, δε γίνεται να κάνουν όλοι λάθος. Και ΄γω στην επόμενη αλλαγή για sportmax θα πάω, και ας είμαι φανατικός των bridgestone. (τα pro δεν μου άρεσαν, δεν ξέρω αν είμαι τόσο άσχετος αλλά μου φάνηκαν σαν bt020 στο πιο μαλακό...)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jordanbikes84 την Τετ 16 Μάιος 2012, 14:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

standgeo
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Παρ 16 Απρ 2010, 20:28
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από standgeo »

Τα s020 τα βρηκα 320€. Αλλα ειναι και αυτο που λες ολοι τα καραγουσταρανε τα dunlop. Οποτε ειδωμεν.
Κυριακο δεν εχω ιδεα τι παιζει με τα conti. Ριξε ενα σχετικο φως στην υποθεση σε παρακαλω. :D

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από koulis »

Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50


parisfz6
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ 24 Σεπ 2010, 18:44
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από parisfz6 »

Παιδιά κάποιο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη με καλή τιμή για τα sportsmart?(αν δεν μπορείτε να γράψετε εδώ στείλτε μου pm)

giwrgos2012
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 27 Αύγ 2009, 15:37
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από giwrgos2012 »

ok wheel στην κατσιμηδη με ιωαννίνων είναι εκεί έβαλα τα δικά μου. Ουσιαστικά είναι στο ύψος με την καραμανλη που ενώνεται δίπλα από την αντιπροσωπεία της Ηοnda

Άβαταρ μέλους
FotisFz1
Δημοσιεύσεις: 595
Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 12:41
Model: -
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από FotisFz1 »

giwrgos2012 έγραψε:ok wheel στην κατσιμηδη με ιωαννίνων είναι εκεί έβαλα τα δικά μου. Ουσιαστικά είναι στο ύψος με την καραμανλη που ενώνεται δίπλα από την αντιπροσωπεία της Ηοnda
ο τυπος ειναι καλος απλα ειναι λιγο οτι να ναι
μπορει να πας τρεις συνεχομενες μερες και να σου πει τρεις διαφορετικες τιμες
οποτε αν η τιμη που θα σου πει σε ικανοποιει κανεις τσικλι νταν κ τα βαζεις
αν οχι ξαναπας την αλλη μερα επλιζοντας να σου πει καλυτερη :D :D

parisfz6
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ 24 Σεπ 2010, 18:44
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από parisfz6 »

Όλοι γι αυτόν μου λένε, οπότε θα περάσω σίγουρα από εκεί...Τιμή έστω στο περίπου ξέρουμε?Η κάποιος που να έβαλε στο 600 πρόσφατα?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Jo.Da. την Παρ 18 Μάιος 2012, 18:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Άσκοπη χρήση παράθεσης...

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από lari »

ο αντωνης στο ΟΚ wheel κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι μια χαρα παιδι και οι τιμες παντα ιδιες και μεσα στα ''λογικα'' πλαισια!!!! προθυμος να σε βοηθησει και να σε συμβουλευσει σε πολλα!!! προσωπικα μεχρι και αναρτηση μου εχει ρυθμισει ξερετε γιατι? απλα ετσι.. αυτο το οτι να ναι που λεει ο φωτης δε το εχω δει, τι να πω..

το παραπανω ηταν καταθεση προσωπικης εμπειριας..
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

egiakoumidis
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Κυρ 29 Απρ 2012, 11:29
Model: FZ6
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από egiakoumidis »

Μια παρατήρηση για τα ελαστικά, με την δευτέρα και τέρμα το 600αρι μου σπινιάρει σε ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΥΣ δρόμους πλέον εώς κανέναν. Πολύ καλό πάτημα :P
Τσίκλι νταν Fazerara

Άβαταρ μέλους
zisisx
Δημοσιεύσεις: 965
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 17:49
Model: -
Τοποθεσία: Πρεβεζα-Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από zisisx »

αν συνεχισεις ετσι σε λιγο θα εχεις πολυ καλο σπινιαρισμα σε ολους τους δρομους...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Χαμογελατε......κανει τους αλλους να ανησυχουν.....!!!!!

Άβαταρ μέλους
george343
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 00:15
Model: -
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από george343 »

Δεν μπαίνω σε πίστες κυκλοφορώ καθημερινά στην πόλη με την μηχανή και 1-2 φορές τον μήνα κάνω και κανένα ταξίδι..από διάρκεια πως είναι?
Η επόμενη επιλογή είναι τα Diablo Angel που φοράω 3 χρόνια τώρα.

Άβαταρ μέλους
vaios1984
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ 01 Αύγ 2012, 17:57
Model: FZ6 S2
Επικοινωνία:

Re: Sportmax Sportsmart

Δημοσίευση από vaios1984 »

Παιδια φοραω κ εγω τα dunlop sportmax στο FZ6 S2, εδω κ 5000 χλμ περιπου.πολυ καλο λαστιχο. τα μαμισια ηταν της πλακας! μαλλον τα ιδια θα βαλω οταν αλλαξω.εχει καποιος να προτεινει κατι εξισου καλο? :?:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ελαστικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες