Bridgestone s21 αποψεις ?

Όσα θα θέλατε να μάθετε για τα ελαστικά της μηχανής σας!!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Η κατηγορία Ελαστικά αφορά γνώμες, προσωπικές επιλογές, τέστ, νέα μοντέλα,
γενικές τιμές τιμοκαταλόγων αντιπροσωπιών και γενικότερα πληροφόρηση για Ελαστικά και
ΟΧΙ ΕΜΠΟΡΟΥΣ-ΛΑΣΤΙΧΑΔΕΣ και τιμοκαταλόγους αυτών!!!
Απάντηση
4now
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Πέμ 19 Απρ 2007, 21:22
Model: -
Τοποθεσία: Εξωτική νήσος Κως
Επικοινωνία:

Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από 4now »

καλημερες παιδες .σκεφτομαι να παω σε αυτα τα ελαστικα για το fazer 800 μου.τι αποψη εχετε.στην βροχη που τα εχω δει επαθα πλακα να πλαγιαζει ανετα το φιλαρακι μου(στην ιταλια φυσικα οχι σε δρομο του ελλαδισταν).α και οποιαδηποτε προσφορα εχετε ακουσει δεκτη.σας ευχαριστω

Solomon
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 00:52
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από Solomon »

Πολύ καλό value for money ελαστικό. Σαφώς όχι καλύτερο κυκλοφορεί αλλά στα 220 που κοστίζει περίπου το σετ είναι ότι πιο τίμιο μπορείς να βγάλεις στο μοτο σου. Τα έβαλα για δεύτερη φορά.
Απ' κει κ πέρα νομίζω ότι ετοιμάζεται μια ομαδική (3 - 4 άτομα) κίνηση μήπως πετύχουμε καλύτερη τιμή. Ο προγραμματισμός είναι για τέλη Φεβρουαρίου. Αν σε παίρνει κ ενδιαφέρεσαι μιλάς

4now
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Πέμ 19 Απρ 2007, 21:22
Model: -
Τοποθεσία: Εξωτική νήσος Κως
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από 4now »

220?μηπως μπερδευεσαι με το s20?γιατι κατω απο 280 δεν το εχω βρει το σ21...θα με ενδιεφερε μια ομαδικη να πω την αληθεια.αν οντως εχουμε κερδος.

Solomon
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 00:52
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από Solomon »

Έλα ρε φίλε όντως τώρα που το κοίταξα ακριβυναν πολύ!
Κι όμως πέρυσι τον Απρίλιο τόσο τα είχα βάλει, το θυμάμαι γιατί ήταν το φθηνότερο στην αγορά. Αυτά κ και Michelin pilot που δεν τα έχω σε εκτίμηση.
Στα 280€ όχι, μπαίνουν σε χωράφια των continental που είναι άλλη κλάση

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από SoR_gr »

Περσι τα εβαλα 250. Θα ξαναβααλω τα ιδια φετος. Παιζουν στα 280 οπως προειπατε..

Τελος του μηνα λεω... Αν σε ενδιαφερει ομαδικη, περνα απο την λεσχη την τεταρτη να τα πουμε

*Βλεπω οτι location εχει Κω... Η ομαδικη θα γινει στην Αθηνα αν εισαι αθηνα ελα απο τη λεσχη. Τωρα αμα θες να σου σταλουν Κω θα συνεννοηθουμε με το καταστημα..
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

4now
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Πέμ 19 Απρ 2007, 21:22
Model: -
Τοποθεσία: Εξωτική νήσος Κως
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από 4now »

εμπερικα παντα για τι ταξεως μειωση μιλαμε απο το ποσο των 280 ευρω?στα 10-20 ευρω?για να ξερω αν ειναι να περιμενω λιγο και να συμμετεχω σε κατι τετοιο μιας και ειμαι λιγο μακρυα.ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από SoR_gr »

περσυ σε αγορα για 2 μηχανάκια (το δικο μου και ενος φιλου) μου αφησε τιμή απο 280 στα 250 τα σ21 και απο 250 τα σ20 στα 220 νομίζω.

τωρα εντάξει, μην ζητάμε και τρελά πράγματα, ειμαστε 3-4 άτομα που τυχαίνει να θέλουμε λάστιχα τέλη του μήνα (27 ή 28). Την τελευταία εβδομάδα θα ρωτήσω πόσο μπορεί να μας αφήσουν τα λάστιχα που θέλουμε...
να γλυτώσει ο καθένας κάτι ψάχνουμε μιας και έτσι κ αλλιώς ο καθένας μας να τα πάρει σε καλύτερη τιμή θέλει. Δηλαδή μια απλή ερώτηση θα κάνω δεν θα παω να ανοίξω για κουβέντα συνεργασίας +:Dancing=+:\:D/ +:Dancing=+:\:D/

Αθήνα είσαι ή Κω;
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

4now
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Πέμ 19 Απρ 2007, 21:22
Model: -
Τοποθεσία: Εξωτική νήσος Κως
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από 4now »

οχι πολυ σωστα τα λες.ετσι ναι αξιζει.κοιτα εμενα με ενδιαφερει να ξερω τι μπορω να κερδισω.απο κει και περα ναι θα ηθελα να συμμετεχω σε μια τετοια κινηση πριν παω μονος μου.αθηνα τωρα

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από SoR_gr »

Τεταρτη περνα απο τη λεσχη να τα πουμε απο κοντα
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

4now
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Πέμ 19 Απρ 2007, 21:22
Model: -
Τοποθεσία: Εξωτική νήσος Κως
Επικοινωνία:

Re: Bridgestone s21 αποψεις ?

Δημοσίευση από 4now »

Μόλις γίνω καλά με την 1η ευκαιρία θα περάσω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ελαστικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες