"Μπλοκάρισμα δημοσιευσής"

ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ, ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΟΥΝ.
Οτι χρειάζεται να ξέρουμε, για την σωστή και λειτουργική χρήση του forum.
Κλειδωμένο
Alejandro
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Σάβ 21 Φεβ 2009, 00:48
Model: FZ1
Τοποθεσία: Κάπου εκει.
Επικοινωνία:

"Μπλοκάρισμα δημοσιευσής"

Δημοσίευση από Alejandro »

Πήγα να δημοσιευσω μια απάντηση στο εξής θέμα Χαρίζονται

και μόλις πάτησα -Υποβολή- μου βγάζει μηνυμα: Το μήνυμα έχει αποθηκευτεί με επιτυχία, αλλά πρέπει να εγκριθεί από τον συντονιστή πριν αυτό γίνει ορατό στα υπόλοιπα μέλη. Θα ειδοποιηθείτε όταν εγκριθεί η δημοσίευσή σας σας.

Έχει γινει για κάποιο ιδιαιτερο σκοπό αυτο ή είναι κάτι τυχαιο ??? κάποιος απο τους διαχειρηστες έβαλε κατα λάθος μία λάθος ρυθμιση.
Συγνώμη κιολας αλλα νιωθω οτι λογοκρίνομαι ,όχι μόνο εγω αλλα και άλλα πρόσωπα αυτου του forum

Y.Γ.: ¨Εστειλα και ακόμη ένα μηνυμα οτι να ΄ναι ,για να σιγουρευτώ οτι δεν έκανα καποιο λάθος.

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: "Μπλοκάρισμα δημοσιευσής"

Δημοσίευση από ilias »

δεν ειναι λαθος ρυθμιση.οι αγγελιες περνανε απο εγκριση κ μετα φαινονται προς αναγνωση.δεν τιθεται θεμα λογοκρισιας αλλα κανονισμων ενος φορουμ για την ομαλη λειτουργια του :wink:
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα


Άβαταρ μέλους
BARBATUS
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Τετ 02 Ιούλ 2008, 16:04
Model: -
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Επικοινωνία:

Re: "Μπλοκάρισμα δημοσιευσής"

Δημοσίευση από BARBATUS »

Δεν είναι ότι λογοκρίνονται μόνο......

Αλλά σβήνονται κιόλας μόλις περάσουν κάμποσες μέρες με τη δικαιολογία ότι δεν είχε κίνηση η αγγελία.

Με αποτέλεσμα να πρέπει να ξανανεβάζεις τις φωτογραφίες και την αγγελία απ την αρχή.

Εγώ προσωπικά βαρέθηκα να ανεβάζω αγγελίες....

Παλιά υπήρχαν τόσα ανταλλακτικά και μοτοσικλέτες στις αγγελίες, που έβρισκες ότι ήθελες..
Τώρα ψαχνόμαστε από αντιπροσωπίες και μάντρες ενώ αυτό που γυρεύουμε σκονίζετε σε κάποια αποθήκη-γκαράζ κάποιου ιδιώτη στη μίση τιμή.

Κι αυτό πιστεύω δεν γίνετε τυχαία η επειδή πιάνουν χώρο........αλλά διότι κάποιοι έμποροι κινούν τα νήματα στα μεγάλα forum (δηλαδή εγώ δεν μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση)
Εύχομαι να χω την υγειά μου να δω τι (σκ@τ@) θα οδηγώ σε καμιά δεκαριά χρόνια...

Άβαταρ μέλους
dimitrisfz
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 20:12
Model: MT09
Model year: 2015
Τοποθεσία: Milktsi
Επικοινωνία:

Re: "Μπλοκάρισμα δημοσιευσής"

Δημοσίευση από dimitrisfz »

BARBATUS έγραψε:
Αλλά σβήνονται κιόλας μόλις περάσουν κάμποσες μέρες με τη δικαιολογία ότι δεν είχε κίνηση η αγγελία.
Μετα απο 3 μηνες που η αγγελια θα ειναι ανενεργη = απο το τελευταιο ποστ οποιουδηποτε, η αγγελια παει στον κουβα για τεχνικους λογους.
Αν καποιος θελει να κρατησει την αγγελια του ενεργη, μπορει να κανει επεξεργασια, να γραξει κατι καινουργιο απο κατω ή εγω δεν ξερω τι αλλο.
Ας ειναι υπευθυνος και να παρακολουθει αυτο που θελει να πουλησει.

Το να μενουν αγγελιες επ'απειρον δεν ειναι εφικτο τεχνικα γιατι δεν θα υπαρχει χωρος να ανεβουν αλλα θεματα.
Επισης, ενω πολλα πραγματα πωλουνται δεν ενημερωνονται οι διαχειριστες για να τις σβησουν.

Τωρα για τα σχολια περι συμφεροντων.........ας σκεφτομαστε λιγο καλυτερα και ψυχραιμοτερα!!!! :/abwave::)
Οι σοφοί μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
Οι ανόητοι μιλούν επειδή πρέπει κάτι να πουν.
Πλάτων, 427-347 π.Χ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Σχετικά με το Forum”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες