R1οποιηση του Fazer...!!

Τα 1000cc με κινητήρα ψεκασμού απο το 2006
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pantelos_paint
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ 24 Αύγ 2019, 00:22
Model: FZ1
Model year: 2007
Επικοινωνία:

R1οποιηση του Fazer...!!

Δημοσίευση από pantelos_paint »

Καλησπερα σε ολους και καλο σαββατοκυριακο...!! Τωρα που χειμωνιαζει εχω αρχισει και μπαινω σε κατι υπουλες και υποχθονιες σκεψεις να κανω καποιες μετατροπες στο fazerακι μου...!! Αρχικα εχω αρχισει και ψαχνω για εκκεντρα και φλατζα R1 και απ'οτι βλεπω απο αλλα παρομοια ποστ θα χρειαστω και ignition module R1...ουσιαστικα απότι βλεπω δηλαδη ψαχνω για εγκεφαλο απο Ρενα ή θα κανω δουλεια και με ενα καλο προγραμμα σε συνδυασμο με ενα power commander...?? Δεν τις εχω μαθει καλα αυτες τις χημειες οντας κατοχος καρμπυρατερατου μεχρι προτινως οποτε καθε βοηθεια θα ηταν δεκτη...Η μετατροπη θα γινει σε σοβαρο μαγαζι που ασχολειται με αγωνες και γενικα με μετετροπες απλα δεν θελω να παω τελειως στουρναρι εκει,να ειμαι λιγο προετοιμασμενος για το τι θα ακολουθησει..!! ευχαριστω εκ των προτερων...!! :D :D :D

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: R1οποιηση του Fazer...!!

Δημοσίευση από SoR_gr »

Κατι που θα επρεπε να κανει η γιαμαχα απο την παραγωγη του φαζερ. Να κανεις sport touring σαν....καννιβαλος!!!!


Κρατα μας ενημερους!
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZ1 Fazer / FZ1”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες