Χοντρικος Υπολογισμός πληρωμής

Τα 600cc με κινητήρα ψεκασμού απο το 2004 εως το 2010
Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Χοντρικος Υπολογισμός πληρωμής

Δημοσίευση από SoR_gr »

ελαστικά θα έβαζες μπορεί και με κάνα 50-100 φθηνότερα αν το έψαχνες ή το πήγαινες αλλού. Στις δόσεις ίσως να το ρύθμιζες.
Η μπαταρία πρέπει να παίζει στα 80. Τα 115ε με παραξένεψαν λίγο αλλά τώρα στα τόοοοοσα που έκανες τα 50-100 πανω κατω θα τα περιμένεις.
και ίσως γλύτωνες 30-40ε απο τις μανέτες άμα το έψαχνες.
Η εργασία του στα 300ε ειναι οκ μιας και ειναι φιξ οι τιμές...
Προσπαθώ να φανταστώ σε τι χάλι μαύρο θα ήταν η μηχανή που μέχρι και το σκριπτ του γκαζιού ήθελε αλλαγή...

όλα καλά λοιπόν, άντε με το καλό να την χαρείς στις βόλτες... και Προσοχή... μην κάνεις καμια κουταμάρα και έχεις να πληρώνεις απλα τις δόσεις (στην καλύτερη περίπτωση....). Με σεβασμό και υπομονή στο γκάζι...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Άβαταρ μέλους
Kaido_with_yamaha
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2021, 17:37
Model: FZ6 S2
Model year: 2008
Επικοινωνία:

Re: Χοντρικος Υπολογισμός πληρωμής

Δημοσίευση από Kaido_with_yamaha »

Τις δόσεις παιδια τις έβαλα με 10 άτοκες δόσεις από 200 ευρώ τον μήνα μέχρι τον Νοέμβριο με την πιστωτική μου την Mastercard. Παντός μιλάμε έφτασαν ίσα ίσα τα λεφτά στην πιστωτική κάρτα. Επειδή έχω ακομα ενα δάνειο από την εθνική ήθελα να το κάνω έτσι ώστε να τελειώσουν και τα 2 ακριβός τον ίδιο μήνα. Αν ήθελα το έβαζα και με 12 άτοκες αλλά ήθελα 10 για να τελειώσουν μαζί με το καταναλωτικό δάνειο που έχω.

Άβαταρ μέλους
Kaido_with_yamaha
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2021, 17:37
Model: FZ6 S2
Model year: 2008
Επικοινωνία:

Re: Χοντρικος Υπολογισμός πληρωμής

Δημοσίευση από Kaido_with_yamaha »

Kaido_with_yamaha έγραψε:
Παρ 28 Ιαν 2022, 21:11
Τις δόσεις παιδια τις έβαλα με 10 άτοκες δόσεις από 200 ευρώ τον μήνα μέχρι τον Νοέμβριο με την πιστωτική μου την Mastercard. Παντός μιλάμε έφτασαν ίσα ίσα τα λεφτά στην πιστωτική κάρτα. Επειδή έχω ακομα ενα δάνειο από την εθνική ήθελα να το κάνω έτσι ώστε να τελειώσουν και τα 2 ακριβός τον ίδιο μήνα. Αν ήθελα το έβαζα και με 12 άτοκες αλλά ήθελα 10 για να τελειώσουν μαζί με το καταναλωτικό δάνειο που έχω. Τα λάστιχα τα είδα σήμερα λένε Michelin road 5.

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZ6 Fazer /FZ6 - FZ6 Fazer S2 / FZ6 S2”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης