1 χρονο με το fz6..

Τα 600cc με κινητήρα ψεκασμού απο το 2004 εως το 2010
Απάντηση
Adulescens_1
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Τετ 04 Νοέμ 2015, 11:30
Model: FZ6
Model year: 2004
Επικοινωνία:

1 χρονο με το fz6..

Δημοσίευση από Adulescens_1 »

Εχω ενα χρονο και 2 μήνες την συγκεκριμενη μηχανη. Τα περισσοτερα χλμ ειναι στην πόλη και σε καθε ρεπο δεν χανω ευκαιρια και βγαινω εκτος αθηνων. Εχω κανει 13 χλ χλμ. Παντοτε ομως οταν ανεβαινω νιωθω την ιδια ευχαριστηση που ενιωθα οταν την πρωτοκαβαλησα καθε φορά ανακαλυπτω και κατι νεο στο στριψιμο οντας νεος στον χωρο των μηχανων οσο για το γκαζι μου φτανει και μου περισσευει. Που και που χαζοκοιταω στο car κανα μοντελο ετσι για να περασει η ωρα αλλα ειλικρινα δεν μου κινεί τπτ το ενδιαφερον οσο μου το κινουσε η σημερινη μηχανη που εχω. Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και ειμαι σιγουρος οτι αν την αλλαξω θα το μετανιωσω. Η μοναδικη μηχανη που θα επερνα αν το αλλαζα θα ηταν το s2 (εχω του 04). Και ειλικρινα σαν φορουμ με εχετε βοηθησει πολυ σε πολλά θεματα δεν βρηκα κατι παρομοιο σε θρεντ γι αυτο ανοιξα καινούργιο ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα.. :D

Άβαταρ μέλους
dimitrisfz
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 20:12
Model: MT09
Model year: 2015
Τοποθεσία: Milktsi
Επικοινωνία:

Re: 1 χρονο με το fz6..

Δημοσίευση από dimitrisfz »

σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

έχεις κάνει πολύ καλή επιλογή μοτοσυκλέτας και να την ευχαριστηθεις όσο μπορείς.

με την 1η ευκαιρία περνά κάποια Τετάρτη μετα τις 7μμ από το χώρο της λέσχης να μας γνωρίσεις και από κοντά.
Οι σοφοί μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
Οι ανόητοι μιλούν επειδή πρέπει κάτι να πουν.
Πλάτων, 427-347 π.Χ

Solomon
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 00:52
Επικοινωνία:

Re: 1 χρονο με το fz6..

Δημοσίευση από Solomon »

Εννοείται ότι σε περιμένουμε από κοντά! Πολύ όμορφα αυτά τα συναισθήματα που περιγράφεις. Τα είχα κ εγώ όπως άλλωστε και οι περισσότεροι από μας. Στη διαδρομή κάπου το έχασα... κράτησε τα όσο μπορείς και ευχαριστήσω το μηχανάκι όσο δε πάει. Μπορεί να κάνει πάρα πολλά! Χώμα Γεράσιμε! !

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: 1 χρονο με το fz6..

Δημοσίευση από SoR_gr »

Σε καταλαβαινω απολυτα! Στην ηλικια σου... (εννοω στον 1χρονο κ δυο μηνες) σκεφτομουν να το δωσω για κατι αλλο... Τελικα το κρατησα κ μετα απο. 4 χρονια κ 65.000χλμ ανυπομονω να παω γκαραζ για να το καβαλησω!

Θα παω διακοπες ξανα με το κουτι κ μου φαινεται περιεργο που δεν θα φτιαξω πραγματα σα να τα βαζω στο Μ71!
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Adulescens_1
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Τετ 04 Νοέμ 2015, 11:30
Model: FZ6
Model year: 2004
Επικοινωνία:

Re: 1 χρονο με το fz6..

Δημοσίευση από Adulescens_1 »

Ειλικρινα πιστευω και γω μετα απο τοσο καιρο θα την καβαλαω με τον ιδιο ενθουσιασμο και μενα με χαλαει που δεν θα μπορεσω να την παρω στις διακοπες πέρσυ τα καταφερα και το ευχαριστήθηκα τρελά...

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZ6 Fazer /FZ6 - FZ6 Fazer S2 / FZ6 S2”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες