Αξιζει η αγορα;

Τα 1000cc με καρμπυρατέρ μέχρι το 2005
Απάντηση
fazeras
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 06 Μαρ 2010, 23:32
Επικοινωνία:

Αξιζει η αγορα;

Δημοσίευση από fazeras »

Χαιρεται. :/abwave::)
επειδη ακομα το σκεφτομαι και δεν εχω τηλεφωνησει καπου πχ για να δω απο κοντα καποιο fazer,
ας υποθεσουμε οτι βρισκω ενα fazer 1000 απο 03-05 μοντελο με κατω απο 40000χλμ και σε καλη κατασταση απο service χωρις να χρειαστει αλλα 500ευρω μολις το παρω..
πιστευεται οτι αξιζει η αγορα ενως fz1s μεχρι 5000ευρω και πανω κατω αυτης της καταστασης;

αν δεν κανω λαθος αυτο το μοντελο ειναι με καρμπυρατερ σωστα; αυτο ειναι καλο η κακο;
208 κιλα στεγνο οποτε γυρω στα 230 κιλα γεματο;
περι στα 150 αλογα

οποτε γκαζια εχει, ομορφια εχει, ονομα ΕΧΕΙ, αξιοπιστια εχει,
φρενα εχει; απλα ροταω για να ξερω αν θα χρειαστω χρηματα για καποια βελτιωση

Άβαταρ μέλους
spiroslfc
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Παρ 02 Μάιος 2008, 00:39
Model: -
Τοποθεσία: Αγ.αναργυροι
Επικοινωνία:

Re: Αξιζει η αγορα;

Δημοσίευση από spiroslfc »

κατω απο 40.000 χιλ.δυσκολο και αν γραφει τοσα δεν θα ειναι πραγματικα.μονο αν βρεις απο καποιον που δεν το κυκλοφορει συχνα,αλλα να το δει καποιος που ξερει.τωρα το αν αξιζει αυτο θα το κρινουν και τα οικονομικα σου,σαν προβληματα δεν εχουν.με καρμπυρατερ ειναι τωρα καλο κακο οπως το παρεις,κακο με την εννοια για προβληματα δεν υπαρχει.κοιτα τι καταναλωση εχει το ενα και τι το αλλο,και οτι αυτο με τον ψεκασμο ειναι πιο καινουριας τεχνολογιας.σαν δυναμη τα ιδια ειναι πανω κατω.και γω εχω του 04 θα μπορουσα να ειχα παρει το καινουριο αλλα το πηρα για το λογο οτι ειναι πιο ανετη η σελα για τον συνεπιβατη,γιατι ανεβαινει και η γυναικα και αυτη μου ειπε να παρω το 1000 :D οπωτε τις εκανα το χατηρι
Ολα ειναι δρόμος

Άβαταρ μέλους
gmitsiakis
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Δευ 10 Νοέμ 2008, 19:38
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Αξιζει η αγορα;

Δημοσίευση από gmitsiakis »

εγω που το οδηγησα μου αρεσε πολυ! εχει δυναμη πολυ σε ολο το φασμα των στροφων χωρις να εχει κενο στις χαμηλες στροφες! αν παντως το αποφασισεις στειλε ενα πμ να σου προτεινω ενα απο φιλο μου που δεν το κυκλοφορει καθολου. χλμ δεν θυμαμαι αλλα εχει λιγα.

fazeras
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ 06 Μαρ 2010, 23:32
Επικοινωνία:

Re: Αξιζει η αγορα;

Δημοσίευση από fazeras »

gmitsiakis έγραψε:εγω που το οδηγησα μου αρεσε πολυ! εχει δυναμη πολυ σε ολο το φασμα των στροφων χωρις να εχει κενο στις χαμηλες στροφες! αν παντως το αποφασισεις στειλε ενα πμ να σου προτεινω ενα απο φιλο μου που δεν το κυκλοφορει καθολου. χλμ δεν θυμαμαι αλλα εχει λιγα.
σε ποια περιοχη ειναι; και ποσα χλμ εχει;
γιατι αυτο ειναι το βασικο μολις ξερω πρωτα θα κοιταξω τα ποιο κοντινα και καλα
και επειτα θα παω ποιο περα θα πρεπει να αφιεροσω μια μερα στο ψαξιμο. :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
gmitsiakis
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Δευ 10 Νοέμ 2008, 19:38
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Αξιζει η αγορα;

Δημοσίευση από gmitsiakis »

Μεταμορφωση μενει. Δεν θυμαμαι ποσα χλμ απλα ξερω οτι ειναι μια λιγο σπανια εκδοση που λεγεται black Εditiοn αφου εχει μαυρο μοτερ. Εχει Μivv τελικο και φυμε ζελατινα. Τωρα αν υπαρχει τετοια εκδοση ας μας πει καποιος πιο γνωστης. Παντως χλμ εχει εκει γυρω στα χλμ που ζητας. Οσο για φρενα? Απο το r1 φοραει. Δυναμη? Εγω tdm οδηγω κ οτιδηποτε πιο δυνατο κ 4κυλινδρο μου φαινεται θηριο.

Άβαταρ μέλους
spiroslfc
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Παρ 02 Μάιος 2008, 00:39
Model: -
Τοποθεσία: Αγ.αναργυροι
Επικοινωνία:

Re: Αξιζει η αγορα;

Δημοσίευση από spiroslfc »

gmitsiakis έγραψε: απλα ξερω οτι ειναι μια λιγο σπανια εκδοση που λεγεται black Εditiοn αφου εχει μαυρο μοτερ.
ειναι του '05 μοντελο αυτο το εβγαλε με μαυρο σκελετο μοτερ ψαλιδι πισω κ.τ.λ. του '04 [που εχω εγω] ειναι με μαυρο σκελετο και ασημι ολα τα υπολοιπα.του '03 και πισω ο σκελετος ειναι σχεδον ασημι και ολα τα υπολοιπα.εκτος των χρωματων ντεποζιτο-πλαστικα σε ολα τα μοντελα.αν κανω λαθος ας διορθωσουν τα παιδια :D
Ολα ειναι δρόμος

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZS1000”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες