Εργαλεία για Fazer 600 2002-2003

Τα 600cc με καρμπυρατέρ από το 1998 εως το 2003
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Dimitrios Mitropoulos
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2007, 10:51
Model: -
Τοποθεσία: Athens,Pefki
Επικοινωνία:

Εργαλεία για Fazer 600 2002-2003

Δημοσίευση από Dimitrios Mitropoulos »

Παίδες την Πέμπτη καλώς εχόντων των πραγμάτων παίρνω στα χέρια μου ένα fazer 600 '03.(ίσως κάποιοι να το έχουν διαβάσει ήδη στο πρώτο μου post)
Τί εργαλεία πρέπει να έχω πάντα μαζί μου?
Ποιά είναι τα απολύτως απαραίτητα και τί κουβαλάτε εσείς μαζί σας?
Τέλος, ξέρει κάποιος ακριβώς τι νούμερα allen, τί νούμερα κλειδιά, τί περίεργα κατσαβίδια(έχει τίποτα torx βίδες?) και τί ειδικά εργαλεία χρειάζεται για να το λύσεις...σχεδόν όλο?

Θα εκτιμούσα τη βοήθειά σας...thanks
Fazer 600 S2...

Άβαταρ μέλους
dpilio
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 24 Μαρ 2005, 10:23
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dpilio »

φιλε μου προσωπικα 4 χρονια δεν εχει χρειαστει να βγαλω ουτε αυτα που εχει το μηχανακι στην εργαλειοθηκη του!!!
Ενα καλο κιτ με μακαρονι για τα λαστιχα σουφλι και 3 αμπουλες νομιζω ειναι το ποιο χρησιμο!!!

βεβαια για να το λυσεις ολο οπως λες μαλλον πρεπει να κουβαλας αρκετα πραγματακια....

Καλη η προληψη αλλα δοξα το Θεο αυτο το μηχανακι αν το συντηρεις σωστα δεν θα χρειαστει να κανεις τιποτα αλλο....

Δεν ξερω ποσες γνωσεις εχεις απο μηχανολογια, αλλα προσωπικα με τις λιγοστες γνωσεις μου θεωρω πως αν παθει κατι τοσο σοβαρο που να μου μεινει δεν θα μπορω να κανω και πολλα πραγματα ανεξαρτητα απο τα εργαλεια που θα εχω μαζι μου...

Καλα και ασφαλη χιλιομετρα!!! </->/ss4
FZS600 '03

Theod
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευ 10 Ιαν 2005, 19:05
Model: -
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Theod »

Κάνε ένα σέρβις σε μηχανικό εμπιστοσύνης σου και στην ασφάλειά σου πρόσθεσε οδική βοήθεια...από το να κουβαλάς μαζί μισό συνεργείο προτιμότερο είναι....

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZS600”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες