Μπότες RST

Εντυπώσεις , τιμές , και ότι άλλο αφορά την κατηγορία αυτή
Απάντηση
bak76
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:05
Model: FZ1
Model year: 2009
Επικοινωνία:

Μπότες RST

Δημοσίευση από bak76 »

Γειά σε όλους. Μετά από κάτι sidi cobra που έχω πάρει σε προσφορά (έχω κάνει και βιντεακι στο YouTube στα ελληνικά) ψήνομαι να πάρω κάτι racing RST χαμηλές διατρητες για το καλοκαίρι. Έχω στείλει μαιλ σε πολλά μαγαζιά ebay ρωτώντας τί νούμερο να παραγγείλω αλλά μου τα μασάνε. Τους ζήτησα να βγάλουν τον εσωτερικό πάτο και να τον μετρήσουν και μόνο ένα μου απάντησε ότι το 46 έχει 28. 5εκ, το 47 εχει 29 εκ και το 48 30 εκ. Το πρόβλημα είναι ότι οι sidi είναι 47 νούμερο και ο πάτος είναι 30.5 εκατοστά και γι αυτό δεν ξέρω τι να παραγγείλω. Άσε που δεν εμπιστεύομαι την κοπελίτσα από το ebay που υποτίθεται τις μέτρησε. Μήπως έχει κανείς αυτές τις μπότες να μου δώσει πληροφορίες σχετικά με το νούμερο; ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Μπότες RST

Δημοσίευση από SoR_gr »

Πφ οχι τπτ αλλο, αν ειναι κ κινεζοι δν νιωθουν με τα νουμερα,ετσι την πατησα σε μετρημενα xl γαντια... μηπωσ να βρεις τις ιδιες μποτες σε αλλο μαγαζι κ νασαι σιγουρος στο μεγεθος, ωστε μετα να τις αγορασεις οπου τις βρεις πιο φθηνα...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

bak76
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:05
Model: FZ1
Model year: 2009
Επικοινωνία:

Re: Μπότες RST

Δημοσίευση από bak76 »

Είναι Εγγλέζοι. Πάντως από ότι διαβάζω έχουν ποιοτικά πράγματα σε ανεκτές τιμές. Μου απάντησε ένα άλλο μαγαζί ebay με πιο λογικές μετρήσεις και θα πάω μάλλον για το 48 κι ο Θεός βοηθός. Όταν παραλάβω θα κάνω review.

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Μπότες RST

Δημοσίευση από SoR_gr »

Σαν μαρκα οκ, ειναι ακουστες κ σε καλες τιμες. Σε κανονικο παπουτσι τι φορας?
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

bak76
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ 01 Νοέμ 2019, 23:05
Model: FZ1
Model year: 2009
Επικοινωνία:

Re: Μπότες RST

Δημοσίευση από bak76 »

Nike 47 ή 47.5.Παντως παρήγγειλα το 48.Οταν έρθει θα ανεβάσω βίντεο.

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Μπότες RST

Δημοσίευση από SoR_gr »

χωρις να ξέρω την φόρμα της rst, κρίνοντας απο τις sidi που έχω, καλά έκανες και πήρες το 48. νομίζω θα είσαι οκ και στη χειρότερη, την βολευέις με μια χοντρή κάλτσα ή πάτο. έτσι κ αλλιώς 1 φορά θα την φοράς στο τόσο...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός Αναβάτη”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης