Ερωτηση για τσαντα πλατης

Εντυπώσεις , τιμές , και ότι άλλο αφορά την κατηγορία αυτή
panos088
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Παρ 08 Ιουν 2012, 20:28
Επικοινωνία:

Re: Ερωτηση για τσαντα πλατης

Δημοσίευση από panos088 »

Οχι ρε παιδια σαφως και δεν εννοω αυτο!!
Εννοειτε οτι παντα το φοραω ,μιλαω για τη φαση που εχω φτασει στο προορισμο μου και δε θελω να το κουβαλαω στο χερι!
Αλλα δε βρισκω με τπτ ενα τροπο για να το προσαρμοσω στη τσαντα με ασφαλεια χωρις να φοβαμαι μην αρχισει να κατρακυλαει διπλα μου!

Άβαταρ μέλους
jordanbikes84
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Δευ 08 Μαρ 2010, 13:39
Επικοινωνία:

Re: Ερωτηση για τσαντα πλατης

Δημοσίευση από jordanbikes84 »

Τέτοιες τσαντούλες που παίρνουν κράνος είναι πολύ βολικές για διάφορες περιπτώσεις, πχ αφήνεις την κοπελιά κάπου και δε θέλει/μπορεί να κουβαλάει κράνος μαζί της, το παίρνεις εσύ πίσω και λύθηκε το θέμα (μια που το φειζεράκι δεν είναι v-strom και είναι κακάσχημο με βαλίτσα πίσω).
Απο την άλλη δυστυχώς μην περιμένεις και τίποτα σοβαρό απο προϊόν yamaha merchandising, καθώς ότι έχω πάρει έως τώρα απο ρούχα/ αξεσουάρ, είναι ακριβοπληρωμένα και πολύ κατώτερα των προσδοκιών μου (αλλά και αντικειμενικά) σε ποιότητα. Είναι κρίμα αλλά και δυστυχώς η πικρή αλήθεια.

panos088
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Παρ 08 Ιουν 2012, 20:28
Επικοινωνία:

Re: Ερωτηση για τσαντα πλατης

Δημοσίευση από panos088 »

@jordanbikes84

Εδω θα συμφωνησω μαζι σου και κυριως στο ακριβοπληρωμενα αν και στην περιπτωση μου ηταν δωρο η τσαντουλα!
Αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να την αγοραζα ο ιδιος , με τα ιδια λεφτα βρισκω οντως πολυ καλυτερη .

Βαλιτσα πισω εχω και εγω αλλα την εχω χρησιμοποησει μια φορα μονο για ταξιδι και ενταξει , ειναι πολυ βολικη σε συνδυασμο με ενα tank bag που εχω χωρεσαν τα παντα για 15 μερες διακοπων αλλα για καθε μερα ειναι οντως πολυ ασχημη και ετσι εχω βγαλει και τις βασεις .

Τωρα οσο για την τσαντα πλατης κατεληξα! θα την χρησιμοποιω σαν μια απλη σχολικη τσαντουλα για τα απαραιτητα και ξεχναω τη φαση "κοτσαρω το 2ο κρανος πισω για να μη κουβαλαω".
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Jo.Da. την Δευ 27 Ιαν 2014, 15:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Δεν κάνουμε συνεχείς-άσκοπες παραθέσεις, κάνουν τα thread δυσανάγνωστα...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός Αναβάτη”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης