alpinestars gp pro

Εντυπώσεις , τιμές , και ότι άλλο αφορά την κατηγορία αυτή
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kakarelos
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2013, 21:44
Model: FZ1
Επικοινωνία:

alpinestars gp pro

Δημοσίευση από kakarelos »

εδω κ καιρο σε αναζητηση για δερματινα που να ενωνονται κ εχω βρει αυτο:[ http://www.alpinestars.com/catalog/prod ... /id/21904/ ][/url]
το εχει δοκιμασει κανενας;η τιμη που μου το δινουν ειναι κ χαμηλοτερη απο τα περισσοτερα site στο διαδυκτιο...
αναμενω αποψεις απο πολλους ειδημωνες...
τζαμπα βενζινη πουθενα?????

Άβαταρ μέλους
avatar
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 16:52
Model: K1300
Model year: 2009
Επικοινωνία:

Re: alpinestars gp pro

Δημοσίευση από avatar »

καλησπέρα δε ξέρω αν είμαι ειδήμων αλλά το μπουφάν αυτό είναι πολύ καλό, έχει εγκεκριμένα προστατευτικά, μεγάλο πάχος στο δέρμα νομίζω 1.3, δηλ αγωνιστικών προδιαγραφών, και είναι βολικό διότι έχει το ελαστικό υλικό το οποίο βελτιστοποιεί την εφαρμογή και βοηθάει να "αναπνεύσεις".Επίσης είναι ωραίο εμφανισιακά.
Απλά ίσως σε ενοχλήσει το ότι έχει καμπούρα κ αν θες να το φοράς κ στην πολη πχ είναι too much.
Επίσης δεν έχει επένδυση για το κρύο διότι η χρήση του είναι κυρίως αγωνιστική.
Αν αυτά κοστίζουν 400ε είναι θέμα να το σκεφτείς.
Εγώ πάντως το είχα πάρει 500 κατι διαιρούμενο που είναι πιο συμφέρον γενικά.
Σε αυτές τις εταιρείες πληρώνεις ποίοτητα αλλά κ στυλ οπότε εσύ διαλέγεις
Πιστεύω σε έναν κόσμο που δεν υπάρχει.....μα πιστεύοντας σε αυτόν τον δημιουργώ,γιατί ανύπαρκτο λέμε ό,τι δεν πεθυμήσαμε αρκετά...
Ν.Καζαντζάκης

Άβαταρ μέλους
kakarelos
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2013, 21:44
Model: FZ1
Επικοινωνία:

Re: alpinestars gp pro

Δημοσίευση από kakarelos »

για μεσα στην πολη εχω κ κορντουρα κ δεν σκοπευω να το φοραω καθε μερα αν κ δεν με νοιαζει το πως θα με βλεπουν οι αλλοι.απλα μου εκατσε τελεια πανω μου το φορεσα κ εκανα κ 10 χλμ στην πολη κ με βολευε απιστευτα.στα συν μου φανηκε κ η τιμη που επειδη του ειπα χυμα οτι θα ψαχτω απέξω μου το αφηνει κατω απο 400.τωρα για το κρυο ισοθερμικα πανω κατω εχω κ πιστευω για πιστα που θελω να παω κ στις καταδρομικες με καποιους γρηγορους θα με βολεψει. :mrgreen:
τζαμπα βενζινη πουθενα?????

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός Αναβάτη”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες