motogp Assen/ Lorenzo out

για τους γρήγορους
Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: motogp Assen/ Lorenzo out

Δημοσίευση από jskf16 »

Εικόνα
Εικόνα

+:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D>

Άβαταρ μέλους
Tigrisss
Δημοσιεύσεις: 1485
Εγγραφή: Δευ 13 Οκτ 2008, 09:25
Επικοινωνία:

Re: motogp Assen/ Lorenzo out

Δημοσίευση από Tigrisss »

savvas έγραψε:Κριμα... τα Honda θα αλωνιζουν μπροστα...

Εγω σαβουρδιαστικα ενα βραδυ με το R6, και ειχα σπασει κλειδα και 2 πλευρα (το 2000)!
Δεν ξερω ποσο σουπερμαν ημουν εκεινο το βραδυ, και μονος, αλλα καταφερα και το σηκωσα και πηγα και στο σπιτι.
Αργα τ βραδυ υπεφερα απο το πονο, και εβαλα το πατερα μου να με παει στο νοσοκομειο με το αυτοκινητο. :oops:

Και τωρα ο φιλος μου ο Χορχε θελει χειρουργειο για μια κλειδα????? :mrgreen:
σαββα είσαι μικρός ακόμα :)
το 1999 σαβουριαζομαι με το bandit στις 4 τα ξημερωματα, σηκωνομαι, ξεσκονιζομαι, το σηκώνω ,παω σπίτι, βγαζω το πουκάμισο και βλεπω τη κλειδα να πεταει... +:Brick wall=+:](*,) παιρνω το αμαξι του πατερα και παω νοσοκομείο μόνος μου, τιμονι ταχυτητες όλα με το αριστερο...με δενουν, γυριζω με τον ιδιο τροπο και πεφτω και κοιμαμαι.
σοκ η μάνα το πρωι :D
Ο έξυπνος άνθρωπος αλλάζει γνώμη. Ο ηλίθιος ποτέ.

Άβαταρ μέλους
jordanbikes84
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Δευ 08 Μαρ 2010, 13:39
Επικοινωνία:

Re: motogp Assen/ Lorenzo out

Δημοσίευση από jordanbikes84 »

Και ένα ψαρωτικό βιντεάκι για να κλείσουμε όμορφα το θέμα...

Link


update
Σχόλιο Valentino Rossi:
After the win, one of his Italian media friends asked him about Jorge Lorenzo's amazing performance, racing on a broken collarbone.
In his typical Rossi very unfiltered fashion, Valentino said Lorenzo's feat was a magnificent performance. Because if he broke his collarbone, Rossi said, he doubted he could even masturbate.
Μετάφραση:
Μετά τη νίκη του στον αγώνα, ένας ρεπόρτερ του ιταλικού τύπου τον ρώτησε σχετικά με τη φανταστική επίδοση του Lorenzo, που έτρεξε με σπασμένη κλείδα.
Σε τυπικό "Rossi" αφιλτράριστο στυλ, ο Rossi είπε οτι η απόδοση του Lorenzo ήταν εξαιρετική. Διότι εάν είχε σπάσει ο ίδιος την κλείδα του, είπε ο Rossi, αμφιβάλει εάν θα μπορούσε ακόμη και να ... αυτοϊκανοποιηθεί :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγωνιστικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες