Λάστιχα σε προσφορά

Απάντηση
noobaf
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2021, 19:15
Model: FZS600
Model year: 2002
Επικοινωνία:

Λάστιχα σε προσφορά

Δημοσίευση από noobaf »

Παίζει μια προσφορά σε λάστιχα Dunlop sports mart tt το πισω dot17 το μπροστινό dot19 αξίζει η να μην πάω? 120€ λόγο παλαιότητας

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Λάστιχα σε προσφορά

Δημοσίευση από SoR_gr »

ανάλογα τι θες να κάνεις.


Αν ήμουν στη θέση σου, επειδή προτιμώ ταξίδια,στριφτερες διαδρομές δεν θα τα εβαζα.
Αν θες να κάνεις μπαντιλίκια και απλά να εχεις λάστιχα να περνάς ΚΤΕΟ... με κανα 80-100 ίσως το σκεφτόμουν.

μιλάμε για λάστιχα του 2017 και του 2019 ενώ σε 1 μήνα έχουμε 2022.


παίζουν ρόλο οι συνθήκες που ήταν αποθηκευμένες και και και.... χαίρω πολύ. Εδώ είσαι καταναλωτής και όχι χημικός-τεχνικός ελαστικών... κοιτάς την τσέπη σου και την χρήση σου.
Αν κάνεις ήπια χρήση, έχεις χάλια λάστιχα και δεν σκοπεύεις να αλλάξεις άμεσα, ίσως είναι ευκαιρία...
Αν απλά βρήκες την προσφορά δεν χρειάζεται να τα πάρεις εσύ.

Υπάρχουν χρήστες όπως ο σολομόντας που βάζει τέτοια λάστιχα στο αυτοφοράδικο μοτάρντ του για να το δίνει σε κάναν φίλο του και εντελώς τυχαία γράφει κάτω πρώτηδευτέρατρίτη.....
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Solomon
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 00:52
Επικοινωνία:

Re: Λάστιχα σε προσφορά

Δημοσίευση από Solomon »

Χαχαχαχα, παρών!
Τόσο έβαλα κι εγώ τα συγκεκριμένα στο sm.
Βέβαια το μηχανάκι είναι πολύ ειδικής χρήσης, οπότε δε μπορώ να βγάλω συμπεράσματα γενικότερα, αλλά για την δουλειά που τα έβαλα έκαναν άριστα την δουλειά τους όπως υποσχόταν.
Παρόλο που το μηχανάκι είναι 100 κιλά, ζεσταίνονται άμεσα, έχουν γρήγορη κορώνα, καλό κράτημα κ πληροφόρηση.
Από θέμα μακροζωίας δεν έχω ιδέα, αλλά δεν τα έβαλα για αυτό το λόγο άλλωστε.

Πάντως για fazer, εάν μέσα στον χρόνο έγγραφα καμία 10αρια χιλιάδες χλμ εγώ θα τα έβαζα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες