Καρίνα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
negoras
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 19:31
Model: FZS600
Model year: 2003
Επικοινωνία:

Καρίνα

Δημοσίευση από negoras »

Καλησπέρα.Έχω ένα fzs 600 του 03,πρόσφατα το έβαψα και για να γίνει όπως το έχω στο μυαλό μου,θέλω και 1 καρίνα.Επειδή πατάω για το μοντέλο και δεν βρίσκω κάτι,μπορεί κάποιος να μου πει που να κοιτάξω?

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Καρίνα

Δημοσίευση από SoR_gr »

Car.gr
Ebay
Τοπικοι πολυεστεραδες. Εγω την καρινα που ειχα την ειχε φτιαξει ενας απο θεσσαλονικη σε νορμαλ τιμηβγια καρινα (90-100€)
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Άβαταρ μέλους
negoras
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 19:31
Model: FZS600
Model year: 2003
Επικοινωνία:

Re: Καρίνα

Δημοσίευση από negoras »

Γεια σου φίλε μου.Στο ebay και στο car,δεν ξέρω που να κοιτάξω,όταν πατάω yamaha fzs 600 σε κατηγορία με καρίνες μου βγάζει μόνο του fz6...Γιαυτό ρώτησα που να κοιτάξω,μήπως κάνει κάποια άλλη άπο άλλο μοντέλο.Τώρα για τους τοπικούς πολυαστεράδες δεν το είχα σκεφτεί και η τιμή που αναφέρεις είναι η ίδια πάνω κάτω με τις aftermarket,θα το κοιτάξω.Αν έχει κανείς κάποιον καλό στην περιοχή του Πειραιά να προτείνει ας το πει,δεν είναι διαφήμηση απλά δεν έχω κάποιον στο μυαλό μου,ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jskf16 την Κυρ 16 Σεπ 2018, 20:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Οχι στις αμεσες παραθεσεις!!!! Διαβασε τους κανονισμους του φορουμ!

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Καρίνα

Δημοσίευση από jskf16 »

Moντελο που βγαινει απο το 98 ενταξει μη περιμενεις και πολλα και στα fz6 σε λιγο δε θα υπαρχουν :mrgreen: Kαι εαν βρεις το λογικο ειναι να ειναι πανακριβη...

Eπισης στα αγγλικα πως το γραφεις ...
https://www.powerbronze.co.uk/yamaha-fz ... -y104.html

Παρε εν τηλ..εδω...
hld
Kαι ειναι διαφημιση :!:

Άβαταρ μέλους
negoras
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 19:31
Model: FZS600
Model year: 2003
Επικοινωνία:

Re: Καρίνα

Δημοσίευση από negoras »

Πωωω,πολύ τσιμπιμένη τιμή γαμώτο,αλλά για τους λόγους που είπες...λογικό..Σε ευχαριστώ φίλε μου
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jskf16 την Δευ 17 Σεπ 2018, 13:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Οχι στις αμεσες παραθεσεις!!!!! Διαβασε τους κανονισμους του φορουμ!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης