Εξατμιση Racefit σε FZ1

Προστασία, αξεσουαρ, οπτικές βελτιώσεις και φανοποιία
Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

Racefit Growler
ολες οι αλλες ερχονται μετα

:mrgreen: :lol:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Άβαταρ μέλους
zisisx
Δημοσιεύσεις: 965
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 17:49
Model: -
Τοποθεσία: Πρεβεζα-Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από zisisx »

ειναι αυτο που σε κανει να την υποστηριζεις αυτη την μαρκα τοσο πολυ φιλε μου...?
οχι οτι εχω κατι εναντιον της αλλα με εχει εντυπωσιασει ο φανατισμος σου..... :D

ειναι η σχεδιαση της....?
ο ηχος της...?
η τιμη...?
η ποιοτητα των υλικων....?

ετσι ημουν κ γω οταν ειχα το tdm με τις ακραπες.....δεν ακουγα κουβεντα....
αλλα τωρα με το fazer εχω ακουσει τοσες πολλες γνωμες που αρχιζω να πιστευω οτι η mivv suono που φοραω ειναι για πεταμα.......


κ μια ερωτηση.....γιατι λεει 2007-2009?.....εμεις με το 06 τη θα κανουμε αν πειστουμε να την βαλουμε δηλαδης?
Χαμογελατε......κανει τους αλλους να ανησυχουν.....!!!!!

Άβαταρ μέλους
FotisFz1
Δημοσιεύσεις: 595
Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2010, 12:41
Model: -
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από FotisFz1 »

αφου το λεει η παροιμια....
αν δεν παινεψεις το σπιτι σου.....

Άβαταρ μέλους
zisisx
Δημοσιεύσεις: 965
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 17:49
Model: -
Τοποθεσία: Πρεβεζα-Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από zisisx »

ααααααααααααααααααα........χεχεχεχε.........μαλιστα........... :lol: :lol: :lol:

περιμενουμε παντως κ την απαντηση του.......
Χαμογελατε......κανει τους αλλους να ανησυχουν.....!!!!!

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

ετσι ειναι οπως τα λεει ο foten....
zisisx,αν ποτε βρεθουμε θα καταλαβεις γιατι εχω τετοια πορωση....
οσον αφορα την akra απλα θα σου πω οτι η 1η εξατμα που φοραγα ηταν akra carbon....μετα εβαλα leo vince sbk carbon
κ εδω κ 1 χρονο την racefit....τα εχω ξαναγραψει....ποιοτητα εφαμιλλη της akra ισως κ καλυτερη...
κ ηχος απεριγραπτος...κατ'εμε οτι πιο κοντινο σε ηχο κ εμφανιση σε gp :wink:
οσο για το σε ποια μοντελα μπαινει μπαινει σε ολα τα fz1 '06+ κ αν δεν κανω λαθος μπαινει κ σε οσα εχουν κ διπλο σταντ....αυτο βεβαια θα το επιβεβαιωσει ο antonisfr :)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Koulis επειδη κατεληξα στην εξατμιση που φορας και εσυ,την παραγγειλες απο το συνδεσμο που εχεις ανεβασει στο 1 post?

Άβαταρ μέλους
tsaves
Δημοσιεύσεις: 2403
Εγγραφή: Δευ 29 Δεκ 2008, 10:05
Model: MT09
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από tsaves »

έμενα πάντως δεν μ αρέσει σαν την κινεζική ειναι,αλλα αφου αρέσει στον κουλή ουδέν σχόλιο...
ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ
ΚΑΤΣΕ ΕΔΩ ΧΑΜΟΥ......
ΑPRILIA TUONO Κ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ .......
JAPAN ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ,,,,,,,,,,,,,
Ciao, Super Sic

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

:arrow: thanos83,
ναι μπορεις να την παραγγειλεις κ απο το speedycom αλλα κ απευθειας απο το site της racefit

:arrow: tsaves,
καμμια μα καμμια σχεση η μια με την αλλη.....αν ποτε δεις απο κοντα racefit θα καταλαβεις γιατι η μια εχει 150€ κ η αλλη 600€.....οχι οτι δεν κανεις την δουλεια σου κ με την κινεζικη....απλα η μια ειναι στην μεση απο θεμα ποιοτητας κ η αλλη στην κορυφη.....πιο κορυφη δεν παει :) :/abwave::)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

GrDreamer
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 759
Εγγραφή: Δευ 22 Φεβ 2010, 01:16
Model: CBR
Model year: 1999
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από GrDreamer »

Κούλη μου φένεται πρέπει να το ψάξεις, να γίνεις εισαγωγέας racefit στην Ελλάδα με τόσοη διαφήμιση, χρυσές δουλιές θα κάνεις... :D

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

πλακα πλακα εχω μπριζωσει 2-3 εδω στυλιδα κ λαμια για racefit :lol:
ειναι να να το 'χεις το μπιρι μπιρι :mrgreen: :lol:
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Στο site της racefit μονο εικονες βλεπω...δε γραφει καπου για παραγγελεια,εκτος και αν στραβοθικα καλα καλα...Κανει πολλες μερες να ερθει?

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

μαλλον στραβωθηκες καλα καλα :lol:
μπαινεις εδω http://en.racefituk.com/
κ μετακινεις ελαφρως το ποντικι για να δεις οτι στα αριστερα της σελιδας σου εμφανιζει τις επιλογες που εχεις.....
κανεις κλικ εκει που λεει store......κανει συνηθως 10-15 μερες μιας κ ειναι χειροποιητες οι racefit.....δλδ τις παραγγελνεις κ στις φτιαχνουν μεσα στις επομενες μερες....βαλε κ το ταχυδρομειο το δικο τους με το δικο μας οποτε εκει στις 10 με 15 μερες απο την μερα που θα την παραγγειλεις......
αν θες καπου βοηθεια πες μου να σου στειλω πμ το κιν να με παρεις :) :/abwave::)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Ξερεις τι μ*λ*κια εγινε ο internet explorer δεν ανοιγε το store και μου ελεγε συνεχεια οτι εχει προβλημα η σελιδα.Τωρα που μπηκα απο το google chrome το ανοιξε κανονικα...Παντως ειναι απο τις πιο ωραιες εξατμισεις που εχω δει και απο διαβαζω στα posts σου πρεπει να κανει και απιθανο θορυβο...Αν θες στειλε μου το κινητο σου αν χρειαστω κατι...Σ'ευχαριστω παντως..

Άβαταρ μέλους
koulis
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: Δευ 23 Ιουν 2008, 14:54
Model: FZ1
Τοποθεσία: ΦΑΛΑΡΑ(ΣΤΥΛΙΔΑ)
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από koulis »

πιστεψε θα ειναι ισως το ομορφοτερο κομματι που θα βαλεις στη μηχανη :wink: :D
μπαϊ δε γουεϊ :mrgreen: check pm :) :/abwave::)
Ocean Depth '07:Racefit Growler CF slip-on,Cat gutted,CA led tailight,Custom led turn signals,MRA DB,Ohlins,GPR,Yamaha belly/gel seat/protectors/rear hugger,EK 520 Gold chain 16/45,SH V.4,Pazzo,Evotech FE,ARacing,Beowulf,Conti Sport Attack 2 190/50

Thanos-83
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 15:21
Model: FZ1
Τοποθεσία: Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Re: Εξατμιση Racefit σε FZ1

Δημοσίευση από Thanos-83 »

Το πιστευω...Απο τις φωτο φαινεται τελεια ποσο μαλλον οταν θα μπει και πανω...Σημερα θα την παραγγειλω αλλιως το πολυ αυριο ελπιζω μεχρι να ερθει να εχει τελειωσει και η μηχανη ωστε να την κανω και καμια βολτα να σου πω τις εντυπωσεις μου...Thanks και για το κινητο

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περιφερειακά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες