Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Οι συναντήσεις μας στην πίστα και στα track days
Άβαταρ μέλους
dim850
Δημοσιεύσεις: 731
Εγγραφή: Κυρ 10 Φεβ 2008, 19:37
Model: -
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από dim850 »

Mπραβο Σπιρτουλη καλη συνεχεια στα επομενα σχολεια,
:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
socrates fz6s2
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 799
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 02:42
Model: -
Τοποθεσία: Δάσος Χαϊδαρίου
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από socrates fz6s2 »

Να' μαι κι εγώ (jskf16 ακούς;)..!!

Λοιπόν, ήταν όντως πολύ καλή η εμπειρία με την πίστα και το σχολείο! Πολύ καλή η οργάνωση (το πρόγραμμα τηρήθηκε, οι κοπέλες μας έτρεχαν όσο έπρεπε) κι έβαλαν 30 "περίεργα άτομα" σε τάξη.. από τον εξοπλισμό τους, τα ελαστικά τους, τα θεωρητικά μαθήματα, την πράξη .. όλα! +:Applause=+:=D> Ενα παραπονάκι οργάνωσης είχα, θα το αναφέρω προς το τέλος..

Αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ήταν η βαθειά γνώση και μεταδοτικότητα του (γνωστού και μη εξαιρετέου) Θανάση! Με ηρεμία, σοβαρότητα και πολύ ευχάριστα σε οδηγούσε στην γνώση (και στην απομυθοποίηση κάποιων πραγμάτων ή όπου είμασταν ημιμαθείς, που είναι και το χειρότερο). Οντως, όλα πρέπει να μπουν σε μια σειρά για να διατείνεσαι ότι οδηγείς τη μηχανή κι όχι ότι σε .. οδηγεί όπου θέλει αυτή! :wink:

Και καλά στη θεωρία έτσι τα περίμενα κι ο άνθρωπος ήταν κορυφή! Εκεί που εξεπλάγην ευχάριστα, ήταν με τον εκπαιδευτή μου (κι οι υπόλοιποι έτσι πρέπει να ήταν, εγώ είχα μόνο αυτόν). Απλά άψογος! Ηρεμος, σοβαρός, απόλυτα επεξηγηματικός, υποστηρικτικός, με αντιμετώπιζε με σεβασμό, ένιωθα τα μάτια του να με προσέχουν συνεχώς και να με διορθώνουν (επίσης συνεχώς). Πολύτιμες οι συμβουλές κι η βοήθειά του μέσα κι έξω από την πίστα! +:Applause=+:=D>

Και παίζεται να ήμουν κι ο χειρότερος μαθητής της μέρας, δεν ήμουν αυτό που λέμε εύκολη περίπτωση! +:Think=+::-k Εχω μια πρόταση για τον καθορισμό των group. Ημασταν 3 των 10 περίπου! Ε, στο δικό μου ήταν όλοι οι Rossi μαζεμένοι (στα άλλα απ' ότι έβλεπα ήταν πιο βατά τα πράγματα) κι εγώ αρχάριος του κερατά! Μόνο από πάνω δεν με πέρασαν, σιγά μη δεν είχαν ξαναμπεί σε πίστα! Και τι να κάνει ο ταλαίπωρος εκπαιδευτής; να σώσει εμένα και να τον πατήσουν οι άλλοι που πηγαίνανε (σχήμα λόγου) πιο γρήγορα απ' αυτόν; ή να τους δείξει και τι; ποιά "άσκηση", κι όχι φρένα και κουραφέξαλα; είχαν κ@υλώσει με την πίστα και .. μαλλιοκούβαρα!

Ετσι πιστεύω ότι για να βγουν τα group θα πρέπει να γίνονται μερικοί γύροι στην πίστα (όχι για πλάκα βέβαια) αλλά για να χρονομετρηθούν οι αναβάτες και να χωριστούν σύμφωνα με τους χρόνους τους (πχ. αργοί, μέσοι, γρήγοροι) ώστε να υπάρχει μια ομοιογένεια στην ομάδα (πρακτική, γιατί η θεωρία είναι κοινή για όλους)! Δεν θα πρέπει να λαμβάνεται υπόψιν τι δηλώνει ό άλλος στο τηλέφωνο και δεν έχει σχέση πόσα χρόνια οδηγεί! Μάλιστα αν οδηγεί (λανθασμένα) για πολλά χρόνια και του έχει γίνει το λάθος .. βίωμα (άντε να το ξεριζώσεις), είναι χειρότερο από έναν αρχάριο που είναι δεκτικότερος!

Εγώ λοιπόν λόγω ηλικίας, ασχετοσύνης, ορθοστημένου & καλοθρεμμένου σωματότυπου κλπ κλπ δυσκολεύτηκα η αλήθεια είναι! Το FC μας, με έχει βοηθήσει αρκετά (με κουβέντες, εκδρομές κλπ) και το RS μου έδωσε πολλά εφόδια! Αισθάνομαι ότι ελέγχω καλύτερα τα "πράγματα", έχω αρχίσει να εφαρμόζω ότι έμαθα και να το δοκιμάζω σιγά-σιγά! Ο καθένας έχει τους δικούς του χρόνους και ο εγκέφαλός του διαχειρίζεται την ταχύτητα διαφορετικά! Ολα είναι θέμα (απ' ότι είδα) συνεχούς μάθησης και προπόνησης! Ευτυχώς (πιστεύω) είμαι πάντα ανοιχτός να ακούσω, να μάθω, να προσπαθήσω.. για τη δική μου τη χαρά στο κάτω-κάτω αλλά και για τη δική μου ασφάλεια!

Πότε ρε θα σας ακολουθήσω κανονικά στις εκδρομές; :oops: πότε θα σταματήσετε να με περιμένετε; :mrgreen: θα γίνει κι αυτό.. υπομονή!! +:Whistle=+::-

Πάντως το RS αξίζει παιδιά, μακάρι να γινόταν κι υποχρεωτικό για δίπλωμα! +:Think=+::-k :/abwave::)
Η αξία ενός ανθρώπου φαίνεται: όχι από τον τρόπο που φέρεται σε αυτούς που έχουν κάτι να του προσφέρουν .. αλλά, από τον τρόπο που αντιμετωπίζει αυτούς από τους οποίους δεν έχει τίποτα να περιμένει ..!!..

Άβαταρ μέλους
Spirtoulis
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ 06 Μάιος 2010, 15:58
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από Spirtoulis »

socrates fz6s2 έγραψε:Αισθάνομαι ότι ελέγχω καλύτερα τα "πράγματα", έχω αρχίσει να εφαρμόζω ότι έμαθα και να το δοκιμάζω σιγά-σιγά! Ο καθένας έχει τους δικούς του χρόνους και ο εγκέφαλός του διαχειρίζεται την ταχύτητα διαφορετικά! Ολα είναι θέμα (απ' ότι είδα) συνεχούς μάθησης και προπόνησης! Ευτυχώς (πιστεύω) είμαι πάντα ανοιχτός να ακούσω, να μάθω, να προσπαθήσω.. για τη δική μου τη χαρά στο κάτω-κάτω αλλά και για τη δική μου ασφάλεια!

+1000000!!!

υγ: πμ δεν βλέπω να μου στέλνεις αφεντικό,εσύ τις λαχταρούσες πιο πολύ..
__________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... ture=share

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από jskf16 »

Σωκρατη το θεμα ειναι εσυ τι αποκομησες? Και οχι τι κανουν οι αλλοι....... :wink: , μπορει να σου δημιουργηθηκε ενα Α αγχος αλλα δε πρεπει να δινεις σημασια , ο εκπαιδευτης ειναι εκει!!!

Καταλαβαινω τι λες και εχεις εν μερη δικιο αλλα δε γινεται ο διαχωρισμος/αξιολογηση του οδηγου ουτε με χρονους (λαθος σκεπτικο) ουτε με το ποσα χρονια εχει το διπλωμα , ουτε με κατι αλλο απο οσο βεβαια γνωριζω μεχρι σημερα.Επειδη εμενα μου εχουν μια εμπιστοσυνη παραπανω με ρωτησαν για το ποιόν σας :mrgreen: .....αλλα δε σας ξερω οδηγικα , ωστε να σας καταταξουν οδηγικα οπως πρεπει οπως λες. Λογικα επικοινωνησαν και μαζι σας στη συνεχεια....μεσα μας ξερουμε το οδηγικο μας επιπεδο.Μη νομιζεις ειναι και μερικοι κομπλεξικοι που λενε <<επιτηδες>> ειμαι αρχαριος!!!

Παντα μεσα στη πιστα θα υπαρχει πολυ γρηγορος , γρηγορος , αργος , ποιο αργος , ακομα ποιο αργος και παει λεγοντας.....η θεωρια οπως ειπες ειναι κοινη για ολους , εχω δει κατι γρηγορους να γινονται ποιο αργοι και απο τον αργο κατα την εφαρμογη των τεχνικων.

Απο τεχνικης φυσεως (ατομα εκπαιδευτες) και οικονομικης βεβαια δε γινεται να εχεις την απολυτη ομοιογενεια , το ιδιο θα μπορουσε να ισχυριστει και ενας γρηγορος που τον εβαλαν με 9 αργους.

Κατι σημαντικο:κακως λεμε για αργους και γρηγορους , μεσα στη πιστα που εχει να κανει με μαθημα ασφαλους οδηγησης αυτες οι εννοιες δεν υπαρχουν και ουτε θα τις ακουσετε ποτε στη πιστα μεσα σε μαθημα , αλλα εμεις εδω καπως πρεπει να συννενοηθουμε :mrgreen:

Λιγο υπομονη απο εδω και περα και οτι ειπα και στη κοπελα της παρεας.....σιγα σιγα με ηρεμια και ολα θα ερχονται μονα τους :wink:


Παρα πολυ καλα εκανες και το επισημανες ωστε να το επισημανω και εγω στα παιδια πανω ωστε να κανουν οτι μπορουν , αυτο με το διπλωμα που λες δυστυχως μας λειπει το οδηγικο υποβαθρο , που στο δινουν αυτα ολα τα σχολεια (αν και αργα) που υπαρχουν για μηχανη και αυτοκινητο αντιστοιχα.Και για να παιξουμε λιγο και με τις λεξεις ολοι μας εχουμε αδεια οδηγησης , αραγε εχουμε και την ικανοτητα :?:


Υ.Γ.Εσας τους 3 δε σας ειχαν στο ιδιο group ? :roll:

:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
Spirtoulis
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ 06 Μάιος 2010, 15:58
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από Spirtoulis »

Nop..εγώ με τον ελεσαρ ήμασταν στο ίδιο ο σωκράτης σε άλλο,
τα γκρούπ χωρίστηκαν με βάση τα χρόνια που είχε ο καθένας το δίπλωμα και το χρονικό διάστημα που είχε κάποιος μεγάλη μοτοσυκλέτα (άσχετα αν εγώ ήμουν το μόνο πιτσιρίκι(250) εκει +:Whistle=+::- ).

η αλήθεια είναι πως ήταν ένας παπάρ*ς στο γκρουπ του σωκράτη αλλά δεν τον χάλασε που βγήκε στα χώματα :{)):

Επίσης ο εκπαιδευτής ο δικός μου έχει σχολή οδηγών και κάνει σοβαρές κινήσεις να μπει το RS στο δίπλωμα (τουλάχιστον αυτό είπε..μακάρι) +:Applause=+:=D>
__________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... ture=share


Άβαταρ μέλους
socrates fz6s2
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 799
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 02:42
Model: -
Τοποθεσία: Δάσος Χαϊδαρίου
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από socrates fz6s2 »

Γιάννη μου καλησπέρα, απαντώ στα θέματα που έθεσες!

Βεβαίως κι αποκόμισα γνώση κι οδηγικές εμπειρίες αλλά το κυριότερο συμβουλές που αν τις κάνω πράξη (κτήμα μου) θα με βοηθήσουν τα μάλα! Αγχος ναι είχα και πολύ μάλιστα το οποίο δεν σου κρύβω μου φεύγει μμέρα με τη μέρα όσο προσπαθώ να κάνω πράξη τα όσα έμαθα, με ζωγραφισμένο ένα όλο και μεγαλύτερο χαμόγελο ικανοποίησης στο πρόσωπό μου! Είναι πασιφανές και στο post μου ότι, έμεινα πολύ ευχαριστημένος και το συνιστώ σε όλους! Τώρα για το/τα css γιατί όχι, αλλά αργότερα, αφού μεταφέρω στο δρόμο αυτά που έμαθα ώστε να προχωρήσω ουσιαστικά στο επόμενο επίπεδο (όχι αρπακολίστικα)!

Βεβαίως κι ο εκπαιδευτής ήταν εκεί κι ενθουσιάστηκα με αυτόν! Αραγε στα track days ή στις "ημέρες για μαθητές" υπάρχει εκπαιδευτής εκεί ή είναι μόνο για τις ημερομηνίες που έχει RS ή CSS;

Μωρέ το ξέρω ότι είναι δύσκολο να υπάρξει "ομοιογένεια" στους αναβάτες, αλλά πως αλλιώς να "κατατάξεις" μέσα σε ελάχιστο χρόνο τόσους και τόσο διαφορετικούς καβαλλάρηδες; Σκέφτηκα γρήγορα κι απλά την "χρονομέτρηση" του γύρου! Κάποιος πιο έμπειρος θα έχει ίσως κάποια καλύτερη ιδέα. Δεκτή κι αυτή! Γιατί από την άλλη ο Ελληνας είναι ότι δηλώσει.. (αργός ή γρήγορος στην περίπτωσή μας).. λίγοι έχουν το γνώθι σ'αυτόν..

Και γιατί ένας "γλήγορος" να δηλώσει αρχάριος κι αργός; Πως θα μάθει όταν όλοι θα του είναι εμπόδια; καλύτερα δεν θα είναι να είναι σε μια ομάδα που θα τον "τραβάει" να ανεβάσει το επίπεδό του; Εγώ πάντως στο τηλ/νο είπα την αλήθεια ότι οδηγώ μηχανές (από μεσαίου ως μεγάλου κυβισμού) 16 χρόνια αλλά δεν αισθάνομαι γρήγορος.. τουναντίον μάλιστα.. (κι αυτό με βοήθησε να το ανακαλύψω το παρεάκι στο club μας)! Το θέμα ήταν να μάθω να οδηγώ σωστά ή σωστότερα αν θέλετε!

Από την άλλη βέβαια θα μου πεις και σωστά ότι, ο καθένας στην πίστα είναι μόνος του με τον εαυτό του, τις δυνατότητές του και το μυαλό του! Απλά επειδή εκ των πραγμάτων υπάρχουν τα group, ε ας είναι όσο πιο ομοιογενή γίνεται για να μην αισθάνεται "πνιγμένος" κανείς! Γι αυτό είπα ότι ο καθένας μαθαίνει διαφορετικά! Αλλοι πολύ γρήγορα, άλλοι μέτρια κι άλλοι πολύ αργά βασιζόμενοι στην συνεχή επανάληψη που δεν εξαντλείται σε 1 μόνο ημέρα!

Προσπαθώντας να εφαρμόσεις την άσκηση υπάρχει πιθανότητα ο γρήγορος να γίνει αργός ξεχνώντας ίσως τις καγκουριές κι ακολουθώντας πιστά τους κανόνες! Υπάρχει όμως κι η πιθανότητα να παρασυρθεί και εκμεταλευόμενος την ασφάλεια της πίστας και του εξοπλισμού να "απολαύσει" .. γκάζωμα με τον τρόπο που μόνον αυτός ξέρει γράφοντας το μάθημα κανονικά! Μου έκανε (θετική) εντύπωση ότι οι εκπαιδευτές/διοργανωτές αργά ή γρήγορα τα έβλεπαν όλα κι επανέφεραν την τάξη! :mrgreen:

Επίσης μου έκανε (θετικότατη) εντύπωση ότι στο μάθημα ήταν (σαν μαθητές) και πέντε δάσκαλοι σχολής οδηγών, οι οποίοι με τη σειρά τους σίγουρα θα βοηθήσουν εκκολαπτόμενους μοτοσυκλετιστές που θα απευθυνθούν σε αυτούς, είναι άξιοι συγχαρητηρίων! +:Applause=+:=D>

Τέλος, όχι δεν είμασταν στο ίδιο group.. O Elessar κι ο Spirtoulis ήταν μαζί κι ο Lorenzo (εγώ +:Brick wall=+:](*,) ) με τους Rossi!! Σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια και την υποστήριξη δάσκαλε από το μεγάλο νησί! :/abwave::)
Η αξία ενός ανθρώπου φαίνεται: όχι από τον τρόπο που φέρεται σε αυτούς που έχουν κάτι να του προσφέρουν .. αλλά, από τον τρόπο που αντιμετωπίζει αυτούς από τους οποίους δεν έχει τίποτα να περιμένει ..!!..

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από jskf16 »

:lol: :lol:

8) ....δεν εχω κατι να προστεσω , συμφωνω μαζι σου σε ολα (εκτος το δασκαλε :mrgreen: )!

Επιγραμματικα:

Στο αρχαριος που λες και καλα, ο αλλος εχει τοσο μεγαλο κομπλεξ που θελει να φανει -υπερ ισχυσει στους αλλους , δε τον νοιαζει τιποτα αλλο , και οταν το παρουν χαμπαρι οι εκπαιδευτες να εισαι σιγουρος οτι θα τον επαναφερουν στη ταξη , οπως φανταζομαι θα εγινε και εκει οπως ειπες.Να ξερετε οτι και εσεις οι ιδιοι οταν εχετε <<τετοιους>> αναβατες μεσα εκει που κινηστε πρεπει να το αναφερετε στους εκπαιδευτες ή υπευθυνους ελεγχου πιστας.

Εκπαιδευτες συνηθως υπαρχουν σε ολα τα event , και για δικη τους εξασκηση - ξεκαυλ :mrgreen: μα , αλλα και για αν καποιος εχει καποια απορια μπορει να τη κανει και να παρει απαντηση.

:/abwave::)

Άβαταρ μέλους
Tigrisss
Δημοσιεύσεις: 1485
Εγγραφή: Δευ 13 Οκτ 2008, 09:25
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από Tigrisss »

σωκρατη, προσωπικά με χαρά σε περιμενω στις εκδρομες, η οταν κανω αυτα που είδες στη τελευταια που ησουν στο Λουτρακι, πάλι με γνόμωνα το συμφερον όλων επραξα.
σκοπός δεν είναι να μη σε περιμένουμε αλλα να το ευχαριστιέσαι όσο το δυνατον περισσότερο και να γυρίζεις στην οικογενεια σου ασφαλής και χαρούμενος!
αλλωστε μη ξεχνας, οτι ο αργός από τον γρήγορο σε μια βόλτα εχουν 5 λεπτα διαφορα....
κουραφέξαλα...
Ο έξυπνος άνθρωπος αλλάζει γνώμη. Ο ηλίθιος ποτέ.

Άβαταρ μέλους
socrates fz6s2
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 799
Εγγραφή: Τετ 23 Ιούλ 2008, 02:42
Model: -
Τοποθεσία: Δάσος Χαϊδαρίου
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από socrates fz6s2 »

Τίγρη μου γι' αυτό σε ακούω και σε ακολουθώ στις εκδρομές.. αλήθεια ξέρω ότι με/μας προσέχεις! :wink:

Δεν είμαι αργός ρε ψηλέ +:Whistle=+::- απλά σου δίνω χρόνο να κάνεις ένα τσιγαράκι :mrgreen: μέχρι να ξαναξεχυθούμε στα στροφιλίκια! :/abwave::)
Η αξία ενός ανθρώπου φαίνεται: όχι από τον τρόπο που φέρεται σε αυτούς που έχουν κάτι να του προσφέρουν .. αλλά, από τον τρόπο που αντιμετωπίζει αυτούς από τους οποίους δεν έχει τίποτα να περιμένει ..!!..

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από ilias »

τι μου θυμησες ρε τιγρη τωρα :/abwave::) :/abwave::) :/abwave::) :/abwave::)




ετσι ειναι παιδες δωστε λιγο χρονο στον εαυτο σας κ ολα θα μπουν στη θεση τους ,,,κ μη ξεθαρευετε καντε τη γνωση κτημα σας κ οι διαφορες που θα δειτε θα ειναι τεραστιες....................
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ElessarGR
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Τετ 15 Δεκ 2010, 01:36
Model: FZ8
Model year: 2011
Τοποθεσία: Dublin Some times
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από ElessarGR »

Photos
Photos2
Όλα ήτανε φανταστικά! Έμαθα αρκετά πράγματα :)
Μερικά τα δοκίμασα λίγο στον δρόμο με προσοχή βεβαίως βεβαίως.
Όσοι οδηγούνε χρόνια και δεν έχουνε πάει να πάνε!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ElessarGR την Δευ 06 Ιουν 2011, 09:16, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ElessarGR here!

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από jskf16 »

ElessarGR έγραψε: Όσοι οδηγούνε χρόνια και δεν έχουνε πάει να πάνε!
....απο ποσους το εχω ακουσει αυτο +:Applause=+:=D> , οι φωτος σου ειναι λιγο ακυρες για οσους δεν εχουν facebook. :/abwave::)

Άβαταρ μέλους
ElessarGR
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Τετ 15 Δεκ 2010, 01:36
Model: FZ8
Model year: 2011
Τοποθεσία: Dublin Some times
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από ElessarGR »

fixed
ElessarGR here!

Άβαταρ μέλους
Spirtoulis
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ 06 Μάιος 2010, 15:58
Model: -
Επικοινωνία:

Re: Απόψεις / Εντυπώσεις απο τα σχολεια του RS

Δημοσίευση από Spirtoulis »

Να λοιπόν και μερικές απότις δικές μου στιγμές στο σχολείο

Φύγαμεεεεε :D
Εικόνα

Με τους εκπαιδευτές μου (θεούλιδες)
Εικόνα

Μετά με αφήσαν μονη μου
Εικόνα
Εικόνα

και λίγα προσωπικά μαθήματα (τέλειαααααααααα)..γιατί είμαι ταλέντο
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
__________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... ture=share

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πίστα-Track days”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες