Βαση στήριξης κινητου

Εντυπώσεις , τιμές , και ότι άλλο αφορά την κατηγορία αυτή
Απάντηση
panos088
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Παρ 08 Ιουν 2012, 20:28
Επικοινωνία:

Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από panos088 »

Καλησπέρα , θα ήθελα γνώμη για κάποια βαση στιρηξης κινητού που να έχετε δοκιμάσει επιτυχώς . μην ψάχνω το κινητό στο δρόμο!
Επίσης , μιας και πλεον τα κινητά έχουν αρκετά αξιόλογη κάμερα θα ήθελα αν είναι εφικτό κάποια βαση που να αφήνει ακαλυπτο το πίσω μέρος του κινητού ώστε αν θέλω να μπορω να γράφω ενα βιντεακι με μικρές ταχυτητες.

pilotos7
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Τρί 13 Αύγ 2013, 19:09
Model: FZ6 S2
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από pilotos7 »

Ebay..ή με 10 πας ή 210 ή σε ισιο δρομο ή πεσεις απο γκρεμο το κινητο δεν κουνιεται απο την θεση του.


Άβαταρ μέλους
Arhs
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Πέμ 11 Φεβ 2010, 01:57
Model: FZ6 S2
Model year: 2009
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από Arhs »

http://www.ebay.com/itm/Universal-Motor ... SwpDdVblWr
Αδερφε Αθηνα-Εδεσσα και Εδεσσα-Αθηνα με ταχυτητες 120-130-140 ολη την ωρα πανω το κινητο δεν κουναει ουτε κουνιεται...ενα i-phone 5 εχω αν σου κανει διαφορα



ΥΓ:στο γυρνα εκανα μια σταση στο 90 και τα τελευταια αυτα χιλιομετρα τα εκανα με μονιμα 190-200-210 το κινητο το εχω ακομα +:Whistle=+::-
Four wheels moves the body...two wheels moves the soul !

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από SoR_gr »

panos088 έγραψε:E bay , αλλά ποια βαση δε μ λες!
και να σου πει τι διαφορά θα έχει; θα παρεις την ίδια;;;

λογικα θα ψαχτεις στο ebay να βρεις ποια σου ταιριάζει (τύπος κινητού κλπ κλπ).

δεν το λέω για κακό, αλλά μετά απο 5-10-100 μέρες μπορεί να μην υπάρχει διαθέσιμο το συγκεκριμένο και ο επόμενος που θα ψάχνει δεν θα βρίσκει ακριβώς το ίδιο.

σαν πληροφορία οτι την αγόρασει απο το ebay (δλδ κάποια Universal οικονομική) αρκεί.

αντίστοιχα καλό ειναι να κάνουμε αναζητήσεις και μόνοι μας , όπως και να γράφουμε feedback απο αυτό που αγοράσαμε για να βοηθήσουμε με την σειρά μας τους επόμενους
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

panos088
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Παρ 08 Ιουν 2012, 20:28
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από panos088 »

Όπως είπα στο πρωτο ποστ "που να την έχει δοκιμάσει κάποιος".
Δεν με πέρνει να κάνω πειράματα , αν δε μου κανει και πεσει το κινητό τι θα κάνω? Γι αυτό ψάχνω κάποια που να την έχει ηδη κάποιος και να μπορεί να πει εκ του ασφαλούς οτι είναι καλη ,κρατάει το κινητό στη θέση τπυ ,δεν είναι ψευτοκατασκευη και αλλά τέτοια.
Ξέρω να κάνω αναζήτηση , ξέρω να ψαξω για συγκεκριμένες διαστάσεις ,αυτό που δε ξέρω είναι αν η βαση των 5 € είναι αξιόπιστη και γι αυτο ρωτησα να μ πει κάποιος για μια βαση που ηδη έχει και χρησιμοποιει.
Ναι , αν βρω ίδια με αυτή που μου προτείνει κάποιος , αυτή θα πάρω γτ θα έχω έστω κάποια πληροφορία οτι σε αυτον έστω κανει καλη δουλεια.

pilotos7
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Τρί 13 Αύγ 2013, 19:09
Model: FZ6 S2
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από pilotos7 »

Δεν θα ψαξεις βαση με διαστασεις..βαση για το κινητο σου θα ψαξεις..π.χ γκαλαξι 5
Και φυσικα θα κανει 5 ευρω..αν εκανε παραπανω θα το κραταγαμε στην τσεπη μας
Δεν υπαρχει φοβος να φυγει

Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από jskf16 »

Καποτε κανανε τις ιδιες ερωτησεις περι στηριξης gps , τωρα εχουμε τα tablet - smartphones!

Και τοτε υπηρχαν οι βασεις των 5-10-15 ευρω που αφορουσαν ποδηλατα και μονο! Βεβαια οι μοτοσυκλετιστες οπως και σημερα εδιναν θετικα reviews. Για εμενα το αξιοπιστο με το φτηνο σπανια συγκλινει , για εμενα μιλαω , και χωρις να αμφιβαλλω για τα θετικα λεγομενα των φιλων εκεινων που αγορασαν αυτες των ποδηλατων :D

Οποτε και σημερα για εμενα οι μονες ανθεκτικες πραγματικα βασεις και με πολλαπλες λυσεις στηριξης ειτε της οποια συσκευης , ειτε πανω στη μηχανη ειναι μονοδρομος το ονομα της touratech. Ειναι ακριβες αλλα δε γινεται να μην ειπωθει και αυτο ως επιλογη!

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Βαση στήριξης κινητου

Δημοσίευση από SoR_gr »

το πολύ πολύ εαν επιλέξεις κάποια, την κόβεις και με το μάτι αν σου φαίνεται αξιόπιστη ή οχι...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."


Απάντηση

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες