Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Πληροφορίες από τις εκδρομές της λέσχης μας, φωτο και βιντεο...
Άβαταρ μέλους
Ilbanita
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 19:09
Model: -
Τοποθεσία: Ίλιον
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από Ilbanita »

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
H θέα από το δωμάτιό μας... +:Dancing=+:\:D/
Εικόνα
Στο χωριό "Γαύρος" φάγαμε τα πάντα εκτός από γαύρο! Πήραν φωτιά τα πιρούνια ...
Εικόνα
Εικόνα
Στα γενέθλια του φίλου μας του Παντελή τα σφηνάκια έκαναν τον Πρόεδρο "Αρχηγό" :lol:
Παντελή, Χρόνια πολλά και να 'μαστε καλά στα γενέθλιά σου πάντα να τα πίνουμε! +:Applause=+:=D>
Εικόνα
Το ξενοδοχείο που πραγματικά ήταν πανέμορφο και πεντακάθαρο!
Εικόνα
Στην Καλύβα του "Ταρζάν"...
Εικόνα
Εικόνα
Ο "Καλτσάκος" σε ρόλο Καφετζή! Δημήτρη Έσκισες! +:Applause=+:=D>
Εικόνα
....και μία πανοραμική της λίμνης Σμόκοβου που τα "σπάει" από το μπαλκόνι που πίναμε τα καφεδάκια!
Εικόνα
Σε δύο ρόδες από παιδιά ανεβήκαμε και μέχρι να κατέβουμε παιδιά θα είμαστε!

Solomon
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 00:52
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από Solomon »

Ντεμπούτο για το freewind η βόλτα στο καρπενήσι και δε ξεκινησαμε με τους καλύτερους οιωνούς. Ενώ την προηγούμενη λειτουργούσαν όλα ρολόι, το μηχανάκι ήταν πλυμένο λαδωμένο αλλά το πρωί αρνούνταν να πάρει μπροστά με την μίζα.Εντελώς νεκρό, αλλά ρεύματα είχε...αγγαρεύω το γείτονα και με σπρώχνει μια,πήρε αμέσως, εφυγααααααα!!!!Δε γ@μιέται λέω δε θα μου χαλάσει την εκδρομή τόσα άτομα θα μαστε όλο και κάποιος θα φιλοτιμηθεί!Φτάνω περίπτερο, μαζευόμαστε αντε να ξεκινήσουμε.Παω να την κάνω μόνος μου να πάρει μπρός, αλλά φευ...έχω βγεί σχεδόν στο δρόμο σπρώχνοντας και δεν έχει πάρει μπρός το άτιμο!
Ευτυχώς ο πρόεδρος έδωσε την λύση με την γνωστή μέθοδο πατα(ρα)κι, πήρε μπροστά και ... Καρπενήσι here i come!!!!
Παλαιά Εθνική μέχρι Θήβα, ανασυγκρότηση και συνέχεια απο κεί για Αράχωβα. Ο καιρός ενώ το πρωί έδειχνε μια χαρά έχει αρχίσει να βαραίνει και οι πρώτες ψιχάλες μας βρίσκουν λίγο πρίν την αράχωβα.Ταχεία ανασυγκρότηση και συνέχεια προς Δελφούς. Το σύννεφο κάνει παιχνίδια και αλλού είναι στεγνό και κρατάει, αλλού έχει γλιτσιάσει.
Κατηφορική αριστερή φουρκέτα, έρχομαι με "πολλά"(λίγο πάνω απο 40 μιλάμε) δε με παίρνει λεω κόψε, αλλά είναι βρεγμένο κάτω, φοβάμαι τα φρένα και κατεβάζω 2 στο κιβώτιο.Αυτομάτως ο πίσω μπλοκάρει και νιώθω ότι το χάνω. Αμόλα τα αμόλα τα να γλυτώσεις (ατάμα ΑΜΑΝ για όσους θυμούνται..) παρατάω την μηχανή και φεύγω κι εγώ σούρνωντας. Η μηχανή φεύγει μέσα σ ένα χαντάκι εγώ σταματάω λίγο πρίν.
Ψιλοσοκαρισμένος, ελέγχω για σπασίματα όλα οκ, σηκώνομαι. Πίσω μου ακριβώς ο Μιχάλης είδε το σκηνικό μπροστά του, είμαι οκ του λεω. Κατεβαίνει το παιδί και βγάζουμε την μηχανή απο το χαντάκι. Οσονούπω σκάει κι ο πρόεδρος, βοηθάει κι εκείνος. Απολογισμός μηχανής, σπασμένο φλας, ελαφρώς σηκωμένο το τιμόνι αριστερά.(φοράει χούφτες και κάγκελα) και βέβαια λερωμένο με λάσπες το μηχανάκι...γαμώτο και το χα πλύνει +:Brick wall=+:](*,) +:Brick wall=+:](*,) Στο λεπτό φτάνει κι ο Tigris, τι έγινε ρε παιδιά, ποιός έφυγε, εγώ του λέω αλλά όλα καλά.Περίμενε να δεί το παιδί τα χειρότερα, αλλά όπως φαίνεται δεν ήμουν μόνος στη μηχανη(το κερί το χρωστάω ακόμη..)
Το πληγωμένο suzuki παίρνει μπρος στην κατηφόρα και τσεκάρω ότι στρίβει και φρενάρει.Ολα καλά, το τιμόνι λίγο συνήθειο και συνεχίζουμε ακάθεκτοι στην εκδρομή μας!Πάνω στη φούρια δε βγάλαμε καμιά φωτό (εκείνη τη στιγμή βέβαια μόνο εκεί δε πάει ο νούς..) έτσι να χουμε να το θυμόμαστε.Βέβαια "αναμνηστικά" έμειναν να δείχνουν για μια ακόμη φορά την σημασία του εξοπλισμού
Εικόνα
Συνεχίζουμε και στάση στους Δελφούς για καφεδάκι.Ο καιρός στο βάθος δείχνει να ανοίγει. Όσο κατεβαίνουμε τόσο καλύτερος γίνεται και μέχρι την Ιτεα όπου βρεθήκαμε με τα παιδιά έχει στρώσει εντελώς και ο ήλιος δίνει ρέστα.Συνέχεια και ανασυγκρότηση στη Ναύπακτο
Εικόνα
Εικόνα
Απο κεί ξεκινάει η "στρατιωτική" διαδρομή, βουνό βουνό και πάλι βουνό, κλειστό,σφιχτό,κουραστικό αλλά και απολαυστικό στροφιλίκι μέσα στη φύση με κατέυθυνση το χάνι μπανια.Η ομάδα χωρίζεται σε κάποιους που αισθάνονται πιο άνετα σε γρήγορους ρυθμούς και σε άλλους περισσότερο τουρίστες.Οι τουρίστες χάνουμε λιγο το δρόμο και καταλήγουμε σε χωματόδρομο. Το freewind στο στοιχείο του , αλλά όπως φαίνεται και τα fazerακια δεν πάνε πίσω (ούτε το 600, ούτε το 1000)
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Λίγο πρίν το γιοφύρι (όπου έχουν φτάσει οι υπόλοιποι) βρίσκουμε κλειστό δρόμο απο γερανό.Το περασμένο βράδυ είχε φύγει στο ρέμα ένα αμάξι και έπρεπε να το ψαρέψουν.Δε μπορούσαμε να περάσουμε οπότε αναγκαστικά στάση και μερικές φωτό να περάσει η ώρα.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Μ αυτά κ μ αυτά χάσαμε κάμποση ώρα, οπότε μετά που φτάσαμε στη γέφυρα που μας περιμέναν κι οι άλλοι κάναμε λίγο γρήγορα, μερικές φωτό ξεκούραση μερικά λεπτά και βουρ ξανά έχει πολύ δρόμο ακομη!
Εικόνα
Εν τω μεταξύ η ζέστη να βαράει κόκκινα!
Εικόνα
Εικόνα
Συνέχεια και ανασυγκρότηση σε ενα χωριό που δε θυμάμαι τ όνομά του.Όλοι είμαστε πεινασμένοι, αλλά αποφασίζουμε να συνεχίσουμε όπως λεει το πρόγραμμα.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Το άτιμο το sutzuki το χω δοκιμάσει το στο δρόμο και η μίζα του λειτουργεί κανονικότατα, οπότε ούτε σπρωξιές ούτε τίποτα...ήθελε το γερμανό του τελικά και θεραπεύτηκε στο χαντάκι!
Απογευματάκι κοντεύουμε στο Προυσό και εγώ τρενάκι με τον grdreamer περνάμε το σημείο ανασυγκρότησης των υπολοίπων και φεύγουμε μπροστά. Λίγο παρακάτω σταματάμε για φωτό
Εικόνα
Ρε μου λέει, αυτοί στο βάθος δικοί μας είναι?Ωχ ναι του λέω, γύρνα!Είναι πολύ γλήγορο το suzuki σε λέω δε κρατιέται!! :mrgreen: :mrgreen:
Μοναστήρι, ξεκούραση, τοπίο άπαιχτο
Εικόνα
Το μικρό χωριο που θα μείνουμε είναι κοντά πια και τα δωμάτια μας περιμένουν!Όπως επίσης και το σχετικό ταβερνείο στο προηγούμενο χωριουδάκι(γάβρος). Βγάζουμε τα δέρματα και βουρ!Φωτό δεν έχω μιας και ασχολομην με το πηρούνιον...Δίχρονο το είχα κάνει :!:
Το ξενοδοχείο κομπλεντάν (ή μάλλον τσικλινταν!) και με πολύ όμορφη θεα. Μικρός περίπατος ποδαράτος στο χωριό να χωνέψουμε και μετά στο ξενοδοχείο ανασυγκρότηση για βραδινή έξοδο στο καρπενήσι.
Εδώ φαίνεται η ουσιά και η ανωτερότητα των xenon.Φωτό απο κινητό χωρίς επεξεργασία, όπως βγήκε
Εικόνα

Solomon
Μέλος Δ.Σ.
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 00:52
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από Solomon »

Την επομένη ένας υπέροχος ήλιος δίνει το σύνθημα για έγερση. Η θεά νομίζεις πως είναι ψεύτικη και ότι κοιτάς κάποια απο τις ψαρωτικές ταπετσαρίες των windows...Το πρωινό ότι πρέπει και η περιποίηση άψογη. Σιγά σιγά μαζευόμαστε όλοι και καταστρώνουμε το σχέδιο δράσης μας!
Εικόνα
Εικόνα
Το κιτρινάκι (tweety yellow) με "κόβει" :D :D
Εικόνα

Η διαδρομή λέει για λίμνη Σμοκοβου, αλλά ο κεντρικός δρόμος είναι ΚΑΙ Γ@ΜΩ(χάραξη, κράτημα, τοπίο) και κάποια παιδιά χάνουν την διασταύρωση όπου έπρεπε να στρίψουμε. Μέχρι να μαζευτούμε διασκεδάζουμε το χρόνο μας
Εδώ ο Λιάκουρας προσπαθεί να μιμηθεί το γνωστό θάμνο απο τα καρτούν που περπατάει..
Εικόνα
Ελβετικές Άλπεις????Μπααααα ελληνικό βουκολικό τοπίο!Καρπεννννννννννννηηηηηηηηηηηησιιιιιιιι!!!
Εικόνα
Εικόνα
Στο δρόμο για λίμνη στάση στο καλυβάκι του ταρζάν για ξεκούραση
Εικόνα
Εικόνα
Τον αναγνωρίζετε???Το κρανάκι με τα ματάκια είναι χαρακτηριστικο.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Πρόταση μέλους για εναλλακτικές φωτογραφίες, απο τις κλασσικές στημένες ημερολογίου :mrgreen: :mrgreen:
Εικόνα
Το άλογο κοιτάει τα άλογα...
Εικόνα
Τελικά κατέληξα..το καλύτερο και μακράν ομορφότερο χρώμα στο χίλια είναι το μαύρο..ει δυνατόν και full fairing.Κούκλα, φτού φτου!
Εικόνα

Συνέχεια προς λίμνη Σμόκοβου και ... χαθήκαμε (πάλι).
Εικόνα
Με τα σχετικά τηλέφωνα βγήκε άκρη (συγνώμη χαρη και παντελή που σας ταλαιπωρήσαμε). Καφεδούμπα και πορτοκαλαδίτσα με την καλυτερη θέα της περιοχής (και συνάμα το χειρότερο σέρβις...αλλά κάλτσας και ilbanita έδωσαν άμεσα την λύση, το ίδιο και οι γονείς του joda που ανέλαβαν να γλυκάνουν 17 ταλιμπάν! Ευχαριστούμεεεεεεεε :/abwave::) )
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Στο δρόμο για πίσω χωριζόμαστε σε όσους θέλουν να κατέβουν συντομότερα για αθήνα και στους πιο χαλαρούς.
Εικόνα
Μια στάση στα καμμένα βούρλα για καφεδάκι και αναπλήρωση πρωτείνης (απο τον κακό τον λύκο, εγγύηση στο σουβλάκι!)
Εικόνα

Επιστροφή απο Εθνική και άφιξη κατά τις 8. Πιασμένος (τα μονοκύλινδρα δεν είναι για την εθνική αν και δεν διαμαρτυρήθηκε).Γεμάτες μπαταρίες! Κόστος (χωρίς την εμπειρία-ακούγεται καλύτερα απο την χύμα!)περί τα 110€. Ε πόσο να κάνει κι ένα φλασάκι πιά(το τιμόνι ήρθε κανονικά χωρίς πρόβλημα!)

Πολλά μπράβο και συγχαρητήρια στους οργανωτές, άψογη εκδρομή απ όλες τις απόψεις, ευχαριστούμε πολύ παιδιά!
Μια φωτό έτσι τιμής ένεκεν για τον άνθρωπο που κάνει τα gps να φαίνονται απλά μπιχλιμπίδια(αν δεν ήταν ο γεράσιμος σκούπα ακόμη κάπου εκεί πάνω θα αλώνιζα!)
Εικόνα


ΥΓ άσχετο αλλά μόλις γύρισα ήρθε ο σκύλος μου και μετά τις χαρές που μου έκανε,με μύριζε καλά καλά στα σημεία που είχα συρθεί όταν έπεσα λες και το κατάλαβε..Ενστικτο τα ζώντανα!

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από ilias »

μπραβο ,αψογα ολα απιστευτα τοπια ............... +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D>
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ilbanita
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 19:09
Model: -
Τοποθεσία: Ίλιον
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από Ilbanita »

+:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D>
Μπράβο ρε Στρατή! Μας έφτιαξες πάλι...
Σε δύο ρόδες από παιδιά ανεβήκαμε και μέχρι να κατέβουμε παιδιά θα είμαστε!

Άβαταρ μέλους
Jo.Da.
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4228
Εγγραφή: Δευ 10 Ιούλ 2006, 16:07
Model: FZ6
Model year: 2005
Τοποθεσία: Σ' ένα υπόγειο της Βάθης κλαριΝτζίδικο...
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από Jo.Da. »

Ηλίας (μπανίτας) και τυφώνας-Στρατής γ@μώ το φωτορεπορτάζ σΕ λέω... +:Applause=+:=D>

Οι φωτογραφίες που τράβηξα με το κινητό είναι ψιλοχάλια, οπότε βάζω κάποιες, λίγες, συμπληρωματικά... :wink:

Πρωινό καφεδάκι στο περίΦτερο...
Εικόνα

Πρώτο regroup έξω από τη Θήβα...
Εικόνα

Καφεδάκι στους Δελφούς...Αυτό τον υποκουφο ήχο από την τριβή μετάλλων κι ασφάλτου δεν θέλω να τον ακούσω ποτέ ξανά...Σ' εκείνη τη στροφή (και στο επόμενο πέταλο) πρέπει να χορέψαμε κλακέτες σχεδόν όλοι...Στρατή respect φίλε για την ψυχραιμία!
Εικόνα

Στο δρόμο για γέφυρα Μπανιά...
Εικόνα

Νέο σιδερόκωλο μέλος... :mrgreen:
Εικόνα

Εικόνα

''Δεν θέλω να φύγω από δω σας λέω''...στο χάνι Μπανιά, ΠΟΛΥ όμορφη τοποθεσία!!!
Εικόνα

Οι φωτογράφοι μας... +:Applause=+:=D>
Εικόνα

Εικόνα

Το εκκλησάκι δίπλα στην καλύβα του φυσιολάτρη ''ταρζάν''...
Εικόνα

''Να ζήσεις Παντέλω και χρόνια πολλά...''
Αναγραμματισμός των αριθμών εεεε...
Εικόνα

Hoover σΕ λέω...
Εικόνα

Fazer enduro boyzzzz... :lol:
Εικόνα

Κάλτσας με τους φραπέδες, Λιάς και Γεράσιμος με το δίσκο και τα νεράκια...τα σέβη μου, γιατί μόλις γύρισα με Παντελή, Μαργαρίτα, Χάρη και μου είπε ο ψηλός ότι το μαγαζί δεν φτιάχνει καφέ γιατί δεν έχει άτομο ήθελα απλά να πάρω ένα μπαστούνι του baseball και να το κάνω από ''δροσοσταλιά'' :arrow: ''λαμπόγυαλο''... :thumright:

Χάιντε μωρέέέέέέ στην επόμενη...! :wink:
Γιάννης ο tirbouchon-άκιας (Iσορροπημένα ανισόρροπος)
Θ.
Peace of mind (in need)!!!

Άβαταρ μέλους
bill_ex
Moderator
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: Παρ 25 Ιουν 2010, 19:34
Model: FZ1
Model year: 2006
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από bill_ex »

μπορώ να πω ότι μετά απο αυτό το φωτορεπορτάζ ταξίδεψα μαζί σας, έστω και μόνο με την φαντασία μου.
Ο φλώρος (Carduelis Chloris) είναι ένα μεγαλόσωμο με αγέρωχο παράστημα στρουθιόμορφο πουλί που ανήκει στην οικογένεια των σπιζών. Είναι ένα ιδιαίτερα αγαπητό πουλί λόγω του εύηχου και γεμάτου τρίλιες κελαηδήματός του.

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από lari »

Πρωτον παιδια πραγματικα να περνατε παντα τοσο καλα ευχομαι!!!!! και τα απροοπτα, αν υπαρχουν, να ειναι τοσο μικρης σημασιας και κοστους!!!!

Δευτερον και κυριοτερον ποιο καλο παιδι μπορει να παρει μια φωτογραφια που ειστε ολοι μαζι και να γραψει πανω της τα nicknames των παιδιων που γραφουν εδω? Αν γινεται και θελετε φυσικα..

Τριτον περασατε πολυ τσικλι νταν φαση ε???
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από ilias »

σιγα μη σου κανουμε κ επισυναψη με τα ονοματα .,....κρατ αμια φωτο κ παρε με τηλ να σου πω ποιος ειναι ποιος :mrgreen:
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα


Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από ilias »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: +:Applause=+:=D>
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
lari
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2009, 00:49
Model: FZ8
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από lari »

γιαννη σ ωραιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΚΟΥΚΛΙΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D> +:Applause=+:=D>
θα γινω μοτοσυκλετιστης..

Άβαταρ μέλους
lyon
Fazer Hellas Club Member
Fazer Hellas Club Member
Δημοσιεύσεις: 2568
Εγγραφή: Πέμ 16 Νοέμ 2006, 21:09
Model: -
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από lyon »

φουυυυυυ
ολα τα λεφτα..... τρελαθηκα.......
Οτιδηποτε απροσωπο διαβαζεις σε ενα φορουμ μπορει να προερχεται απο καποιον πιο
εξυπνο και πιο καταρτισμενο απο σενα, μπορει ομως και απο καποιον ασχετο. Η ευθυνη ειναι δικη σου!!!

Άβαταρ μέλους
dimitrisfz
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 20:12
Model: MT09
Model year: 2015
Τοποθεσία: Milktsi
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από dimitrisfz »

Ετσι καλα να μας κανετε...να ζηλευουμε παλιο τσικλιντανηδες!!! :mrgreen: :/abwave::)
Οι σοφοί μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
Οι ανόητοι μιλούν επειδή πρέπει κάτι να πουν.
Πλάτων, 427-347 π.Χ

Άβαταρ μέλους
nionios
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: Δευ 23 Μαρ 2009, 13:42
Model: FZ1
Model year: 2008
Τοποθεσία: Charming N.California
Επικοινωνία:

Re: Διήμερη στο Καρπενήσι 12-13/05

Δημοσίευση από nionios »

Hταν τελεια απο τις καλυτερες βολτες ever
το καλυτερο ολων ομως ειναι αυτη η παρεα
+:Applause=+:=D> </>4 </>4
Και ρωτάει ο τροχύλιας
-Ήντα γινε?Πραμααααα του απαντάει ο καργιάτζουλας.....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαδρομές Λέσχης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες