2011 Triumph adventure

Καθημερινές συζητήσεις σχετικα με μοτό , απόψεις , εντυπώσεις , νέα μοντέλα
Άβαταρ μέλους
jskf16
Δημοσιεύσεις: 11079
Εγγραφή: Παρ 21 Σεπ 2007, 14:10
Model: -
Model year: 2012
Τοποθεσία: XANIA
Επικοινωνία:

Re: 2011 Triumph adventure

Δημοσίευση από jskf16 »

test ride , test drive κανουμε στα αυτοκινητα :D :/abwave::)

arai84
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ 09 Σεπ 2010, 23:32
Επικοινωνία:

Re: 2011 Triumph adventure

Δημοσίευση από arai84 »

σε ποια αντιπροσωπεια στην αθηνα,μπορουμε να κανουμε τεστ ride?ειμαι αναμεσα σε 2.στο tiger 800 και στο fazer800.

Άβαταρ μέλους
Alex
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: Πέμ 27 Ιαν 2005, 19:36
Model: -
Τοποθεσία: Ηλιουπολη-Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: 2011 Triumph adventure

Δημοσίευση από Alex »

στη μιχαλακοπουλου...αλλα τη ρωτας παρε το φαζερ και δεν θα χασεις!
Yamaha R1-Scott voltage-?

Άβαταρ μέλους
res nikos
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιούλ 2005, 22:22
Model: -
Επικοινωνία:

Re: 2011 Triumph adventure

Δημοσίευση από res nikos »

περιεργο ειναι εντελως διαφορετικης χρησης οι μηχανες που θελεις
ολα ειναι δρομος

kaltsas
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Πέμ 08 Οκτ 2009, 00:26
Επικοινωνία:

Re: 2011 Triumph adventure

Δημοσίευση από kaltsas »

Tigrisss έγραψε:
PEIRAIWTHS έγραψε:Ειλικρινα δεν περιμενα τετοια αντιδραση απο τις εντυπωσεις μου, και αν το ηξερα δεν θα τα εγραφα.Φυσικα! αν τα εγραφε καποιος απο την κλειστη...παρεα δεν νομιζω να υπηρχε προβλημα.Επισης απο οτι βλεπω καλα εκανα που εδω κ 1,5χρονο δεν εχω ερθει σε καποια οργανωμενη εκδρομη μιας ξερω τι θα αντιμετωπιζα.

.
Μετρα τα λογια σου γιατι θα εκτεθεις......ποια ειναι η κλειστη παρεα???? και ξερεις εσυ αν ο vascar η ο μητσιακης είναι μέσα σε αυτην? η αν μενουν στην αθήνα η στην Αυστραλία? σε πληροφορώ οτι και τα 2 παιδια δεν εχουν ερθει ποτέ σε βόλτα του club, για λόγους που δε χρειαζεται τώρα να μαθεις.
τωρα αν θες να μαθεις τι αντιμετώπισαν οι καινουργιοι, να σου απαντήσει ο avatar η ο typhoon ή ο georgino.....
ευχαριστούμε για τις εντυπώσεις σου, προσωπικα συμφωνώ μαζί σου σε πολλά αλλά δε είσαι και certified tester του Αγγλικού power bikes ωστε να μη δεχεσαι κριτικη για τα συμπερασματα σου......

ωραια, αφου εκανες καλα που δεν ηρθες να μας βρεις τοσο καιρο, συνεχισε το...σνιφ σνιφ

Άβαταρ μέλους
Jo.Da.
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4228
Εγγραφή: Δευ 10 Ιούλ 2006, 16:07
Model: FZ6
Model year: 2005
Τοποθεσία: Σ' ένα υπόγειο της Βάθης κλαριΝτζίδικο...
Επικοινωνία:

Re: 2011 Triumph adventure

Δημοσίευση από Jo.Da. »

Πήγα Μιχαλακοπούλου σήμερα τυχαία (για δουλειά τρίτου) κι έκανα test ride το 800 το απλό (όχι το XC).
To βόλταρα γύρω στα 20 λεπτά σε Μιχαλακοπούλου, Κηφισίας, Κατεχάκη, Μεσογείων, Σεβαστουπόλεως και πίσω.
Μου άρεσε το γοργούρισμα του 3κύλινδρου, μου φάνηκε εξαιρετικά ευκολο-οδήγητο σαν ποδήλατο, μου φάνηκε παράξενη η θέση οδήγησης σε σχέση με το 600 μου, οι αναρτήσεις δεν χαμπάριαζαν τίποτα από ανωμαλίες δρόμου κτλ...Γενικά μου άρεσε, αλλά θα ήθελα να το οδηγήσω σε ανοιχτό δρόμο και σε ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ... :mrgreen:
Γιάννης ο tirbouchon-άκιας (Iσορροπημένα ανισόρροπος)
Θ.
Peace of mind (in need)!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Μοτοσυκλέτας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης