Μαγαζι στη Μιχαλακοπουλου

Τα 600cc με κινητήρα ψεκασμού απο το 2004 εως το 2010
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xalias
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ 03 Νοέμ 2010, 16:24
Model: FZ6
Τοποθεσία: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Επικοινωνία:

Μαγαζι στη Μιχαλακοπουλου

Δημοσίευση από xalias »

καλημέρα παίδες.

έχει ακούσει κανείς γνώμες ή ξέρει κανείς για το μαγαζί ......
πήγα και έκανα στυ fz6 (04) καυσανάλυση και δυναμομέτρηση γιατί έβλεπα ότι η μηχανή καίει πολλή (στα 180 χλμ μπαίνει ρεζέρβα και αυτή κρατάει για 35χλμ)
Το μόνο που μου είπε το παλικάρι εκεί είναι " το μηχανάκι δεν δουλεύει, δεν ξέρω τι έχουν κάνει αλλα δεν δουλεύει"
οταν ξεκίνησα να του πω τι έχουν κάνει στο μηχανάκι μου λέει "καλά κι εγώ μπορώ να πω ότι έχω κάνει εκείνο και το άλλο"
γενικά ήταν πολύ απότομος και δεν ξέρω τι λέει από δουλειά, αν του το πάω μου είπε ότι πρέπει να το ψάξει από την αρχή για να δει τι φταίει χωρίς βέβαια να μπορεί να μου πει ένα κόστος.
Τι να κάνω να τον πάω σε αυτόν ή να πάρω την καυσανάλυση και να πάω στον μηχανικό μου; (.......στη Μιχαλακοπούλου) το βάζω μήπως ξέρετε κάτι και για αυτόν.

ευχαριστώ.

Υ.Γ. το απόγευμα θα ανεβάσω την καυσανάλυση μήπως κάποιος από εδώ γνωρίζει και μπορεί να βοηθήσει γιατί εγώ πρώτη φορά βλέπω και δεν κατάλαβα τίποτα. (πως πρέπει να είναι μια σωστή κ.α)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitrisfz την Τετ 28 Δεκ 2016, 11:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: ονομασίες καταστημάτων με χαρακτηρισμους

Άβαταρ μέλους
dimitrisfz
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2008, 20:12
Model: MT09
Model year: 2015
Τοποθεσία: Milktsi
Επικοινωνία:

Re: Μαγαζι στη Μιχαλακοπουλου

Δημοσίευση από dimitrisfz »

αν δεν μπορέσες να συννενοηθεις από την 1η επαφή και σου φάνηκε κάπως, απλά δεν πας. τόσα μαγαζιά υπάρχουν για να απευθυνθείς
Οι σοφοί μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
Οι ανόητοι μιλούν επειδή πρέπει κάτι να πουν.
Πλάτων, 427-347 π.Χ

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Μαγαζι στη Μιχαλακοπουλου

Δημοσίευση από SoR_gr »

Δεν καταλαβα ποιον εννοεις, αλλα παμε στο συμπερασμα...

Γενικοτερα, μαλλον το φζ6 σου καιει οπως τα λες με την αυτονομια που εχει... Στο μηχανακι εχουν γινει κοψοραψιες;;θες να μας πεις να εχουμε καποιο στοιχειο;

Τωρα γ την συμπεριφορα του καταστηματος δν ξερω. Μπορει η μοτο σου οντως να θελει ψαξιμο (μιας και δεν ξερει τι εχουν κανει...λογικα θα το παει βημα βημα). Μπορει να βαριοταν ή να μην ηθελε να αναλαβει το ψαξιμο... Εσυ παντως εχεις επιλογη να πας κ σε αλλο συνεργειο...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZ6 Fazer /FZ6 - FZ6 Fazer S2 / FZ6 S2”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες