Fz6 s2 2007 αγορα.

Τα 600cc με κινητήρα ψεκασμού απο το 2004 εως το 2010
Απάντηση
SantisFz
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Σάβ 12 Απρ 2014, 14:50
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Fz6 s2 2007 αγορα.

Δημοσίευση από SantisFz »

Καλημερα σε ολους. Εχω ν γραψω στο φορουμ σχεδον 1 χρονο. Μετα απο εναν χρονο αποχης απο το φορουμ κ απο τις μοτοσυκλετες βρηκα κ αγορασα ενα fz6 s2 2007 ντυμενο απο εναν παλιο γνωστο. Το μηχανακι εχει 50000κμ το 60% αυτον σε εθνικη γτ ειναι στην αεροπορία κ εκανε καθε 2 μερες γυρω στα 160κμ εθνικης. Ειχε αλλαξει γραναζι μπροστα σε +1 δοντι για να μην ειναι νευρικο πολυ, οπως καταλαβαίνετε το μηχανακι δεν ειναι ταλαιπωρημενο. Δευτερο χερι εγω. Ελεγχθηκε απο μαστορα πηρα το οκ και το πηρα. Το θεμα που εχω ειναι το χρωμα..εχει το μπλε που ειναι λιγο πιο βαθυ απο το μπλε ελεκτρικ , μπλε της γιαμαχα το διαβασα το χρωμα. Θελω ν το βαψω στο σκουρο μπλε του 2008 που φαιρνει προς μαυρο η να το βαψω μαυρο..τα αυτοκολλητα; που θα μπορεσω να τα βρω , το s2 τα fazer ; ρωτησα για βαφη κ μου ειπαν ολα κομπλε στα 250. Ειμαι απο πατρα..δεκτες ολες οι αποψεις γτ εχω πελαγωσει.ευχαριστω κ καλημερα

Άβαταρ μέλους
ilias
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4457
Εγγραφή: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:46
Model: FZ1
Τοποθεσία: zimbabwe
Επικοινωνία:

Re: Fz6 s2 2007 αγορα.

Δημοσίευση από ilias »

Άστο μπλε τα σπάει!!!!!!!
Courage is not lack of fear ..but the ability to act while facing fear!



Εικόνα

Άβαταρ μέλους
kokopete
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τετ 15 Φεβ 2012, 00:31
Model: FZ6
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Fz6 s2 2007 αγορα.

Δημοσίευση από kokopete »

Το χρώμα είναι θέμα γούστου, εγώ βλέπω τα κόκκινα και εντυπωσιάζομαι. Στα πλαστικά δύσκολα θα σου πετύχουν το χρώμα όπως είναι τα μαμά.

Τα αυτοκόλλητα φαντάζομαι πωλούνται κανονικά στις αντιπροσωπείες yamaha, ως ανταλλακτικό το αγοράζεις.

Εγώ είχα αγοράσει παλιότερα από έναν αντιπρόσωπο.
BMW F650 CS
Yamaha Fz6
Aprilia Caponord 1000 ETV

Άβαταρ μέλους
SoR_gr
Administrator
Δημοσιεύσεις: 3072
Εγγραφή: Τρί 24 Απρ 2012, 23:24
Model: FZ6 S2
Model year: 2007
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Fz6 s2 2007 αγορα.

Δημοσίευση από SoR_gr »

Τα αυτοκολλητα απο γιαμαχα θα τα βρεις...48ε το καθε φρυδακι κ 8 ή18 το καθε "fazer"
Ειχα ρωτησει πριν κανα χρονο στη γιαμαχα...
Να δωσεις κανα 120αρι για αυτοκολλητα....προσωπικα το θεωρω χαζο... Εχω ψαξει κ εμπαυ ή σε "αυτοκολλητομαγαζα" κ δυστυχως δν γινεται πιστη αντιγραφη...
"Never regret a day in your life: good days give happiness, bad days give experience, worst days give lessons, and best days give memories."

Απάντηση

Επιστροφή στο “FZ6 Fazer /FZ6 - FZ6 Fazer S2 / FZ6 S2”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες